Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Neh is mond..Tisztára felháborító most már, amit a Fox művel..Az istenért nem akarja promotálni ezt a filmet. Ez már Christian Bale-nek se tetszik

Ez jó, múltkor még nem a Fox-hoz kötötted a marketing szerencsétlenkedést :lol:

Amúgy, a film 300+ millióba kerül. Lehet szegény stúdiónak már nem maradt pénze a marketingre :D Mondjuk, ha decemberben jön ki egy gigatrailer (meg abból összevágnak három spotot), amit orrba-szájba kezdenek nyomatni a mozikban, TV-ben, teleplakátolják az utcákat, az untig elég lenne. Őszintén, van értelme annak, mikor egy filmről kijön egy semmitmondó teaser trailer fél évvel a megjelenés előtt? Az ember csak akkor jegyzi meg, ha már a trailer előtt kiemel figyelemmel követte. Az átlag mozinéző meg rosszabb esetben már a moziból kijövet, jobban a nap végén sem emlékszik rá. A másik hátránya a túlnyomott marketingnek, hogy már a mozira ismerjük a filmet, a fő fordulatokat (mint mondjuk a Terminator Salvationnál a fő poént ugye lazán lelőtte a trailer, gratula a marketingeseknek, aztán még csoda, hogy sokaknál nem ütött a film).

 

Öblös Miska TOP3 listám

1. A szikla

 

Emmerich TOP3 listám

2. Csillagkapu

Egy-egy véletlenül komolyra sikerült alkotás a két buldózertől :P Azért van némi hasonlóság a két rendező karrierje között. Mindkettő imád katonákat szerepeltetni a művében, viszonylag hitelesen, a legmodernebb haditechnológiát felvonultatva.. Mindkettő majdnem elpusztította a világot űrből jövő veszedelemmel. Aztán ráengedtek a világra Godzillát és a transformerseket, melyek mindegyik házakat tett porrá, miközben a hadsereggel acsarkodtak.

Viszont, Emmerich egyvalamiben kenterbe veri Bay-t. Ő a Mel Gibbsonféle Hazafival már megmutatta, hogy tud komoly filmet is csinálni, illetve a Stargate-ben sem esett át a zúzda túloldalára. Bay-nek ilyen jellegű komolyan, vagy komolyabban vehető művei nincsenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a mocis és a repis jön be a legjobban. :roll:

 

 

Viszont, Emmerich egyvalamiben kenterbe veri Bay-t. Ő a Mel Gibbsonféle Hazafival már megmutatta, hogy tud komoly filmet is csinálni.
No azt még nem láttam.

 

a Stargate-ben sem esett át a zúzda túloldalára

Helyette a Mastadge túloldalára esett át. :)

 

Bay-nek ilyen jellegű komolyan, vagy komolyabban vehető művei nincsenek.
A zégi háború nem számít komolykodósnak? Nálam az is kimaradt ezért nem tudom hogy miket pakolt bele Miska bá'.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zégi háború nem számít komolykodósnak? Nálam az is kimaradt ezért nem tudom hogy miket pakolt bele Miska bá'.

Nem igazán. Sajnos a történelmi hűség konvergál a nulla felé, a repülők hitelessége el is éri, a maradék meg értékelhetetlen amcsi csöpögés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem szinte már semennyire se érdekel a TF2.

 

Nem igazán. Sajnos a történelmi hűség konvergál a nulla felé, a repülők hitelessége el is éri, a maradék meg értékelhetetlen amcsi csöpögés.
Sejtettem hogy a töris hűség az egyik ok. Nem nézem ki Mr. Öblösz-ből hogy odafigyel az ilyesmikre. :roll: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Speciel a Transformers 2-t annyira nem várom én se. Az első résznél ez nem így volt, ott már izgatottan számoltan a napokat, és vártam a bemutatót. Az újdonság erejével hatott, hogy láthatom eme robotokat gyepálni egymással.

Persze majd ezt is megveszem dvd-n, mint az egyet..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy engem se, pedig a nagytrailerig nagyon vártam már hogy bemutassák. Aztán az eléggé lelombozott.

Reméljük az AVATAR-nál nem így lesz!

Én ebben az évben már csak abban bízom. Sok folytatás, és gagyi látványfilm-ala G.I.Joe után vágyom már egy minőségi cuccra. Star Trek űrhajós sci-fiben hála az égben mindenben felülmúlta a várakozásom.

Csak legyen itt is így, Cameron ne okozz csalódást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy engem se, pedig a nagytrailerig nagyon vártam már hogy bemutassák. Aztán az eléggé lelombozott.
Én minél tóbbet láttam belőle annál jobban elpártoltam tőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét szerdán nézem a TF2-t. Majd beszámolok róla.

Elvileg mi is nézzük jövő héten.

 

Tegnap a MÉ előtt voltunk moziban, és láttam A dolgok állása című R. Crowe-B. Affleck politika-újságírós filmet, és azt kell, hogy mondjam, tetszett. Végig lekötötte a figyelmem, gyorsan elszállt a moziidő, bár a végén egy momentum miatt maradtak kétségeim :P Mindegy, jó kis mozi volt, külön tetszett Crowe lerobbant újságíró figurája :)

 

És nagyon jó volt moziban látni a Public Enemies trailerét, annyira hangulatos volt, hogy már alig várom a filmet :P Már csak pár hét :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nagyon jó volt moziban látni a Public Enemies trailerét, annyira hangulatos volt, hogy már alig várom a filmet :) Már csak pár hét :roll:

Azt valamikor a múltkor már én is láttam, és nekem is tetszett. :P Most villant be, hogy jó régen voltam moziban, pedig van pár film, amit szeretnék látni, és még csak jönnek hozzá: Jégkorszak 3., Harry Potter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán. Sajnos a történelmi hűség konvergál a nulla felé, a repülők hitelessége el is éri, a maradék meg értékelhetetlen amcsi csöpögés.

A Pearl Harbor nekem is nagy csalódás volt. A haditechnikát ugyan nem tudtam megítélni, mennyire korhű, de a történet borzalmas volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Nein! Nein! Nein!

- Yes! Yes! Yes!

:roll:

Ez csak egy sima idézet és nem Pittre vonatkozik.

 

Nekem eddig a legnagyobb csalódás az "X-Aktok: Hinni akarok" volt. Szerencsére DVD Ripesen néztem így nem kellett a mozijegy árát sajnálnom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minél tóbbet láttam belőle annál jobban elpártoltam tőle.

Én ezért nem néztem meg belőle a trailernél többet :roll: Én várom a TF2-t, és mivel az elvárásaim annyiból állnak, hogy legyen még Bay-esebb, mint az első rész (vagyis legyen nagyobb, látványosabb, hangosabb, coolabb), így a csalódás veszélye sem fenyeget. De valószínűleg csak jövő hónapban fogom látni :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy ez a nő is besegített az Avatar írásánál Cameronnak :roll:

 

"The whole reason I came out to Hollywood was the influence of [Cameron's] work, his transformation of how we think of action, and how we think of female heroes in action."

 

Szép szavak tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezért nem néztem meg belőle a trailernél többet :roll:
Ha én is csak a trélert néztem volna meg akkor a film közben nem tetszett volna az amit a netre felkerült jelenetekben láttam akkor a teljes film megnézésekor állnék úgy vele mint most. A jelenetekből csak a konyhás meg a helikopteres jött be a többi meg csak hellyel közzel. A kis dög álcatrafót jól megutáltam ugyanúgy mint a sétapálcásat vagy az ikerautobotokat. Ezek az alakok túl idegesítőek nekem ugyanúgy mint Szemiboj ősei.

 

vagyis legyen nagyobb, látványosabb, hangosabb, coolabb
Ilyen elvárásom még egy filmmel szemben se volt és nem is hiszem hogy lesz. Csak azt várom el tőle hogy szórakoztasson arra meg csak jó lesz tán. Közben meg az is kiderül hogy tetszik-e vagy se feltéve ha nem undorodom meg a szinkrontól és hagyom el a termet ha moziban nézem meg egyáltalán. A MOM-ba biztos nem megyek el eredeti verziót nézni.

 

A TS annak ellenére bejött hogy elég sokat láttam belőle mielőtt a teljes filmet megnéztem és az is azért volt mert tetszett amiket előtte láttam. Ha a TF2 néhány jelenete nem jött be a filmtől függetlenül akkor a filmben se fognak de hálistennek nemcsak azokból áll a múvi. Ezért is bizakodok még egy kicsit.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezzel úgy vagyok, hogy az összkép, azaz a kész film fogjon meg, ne néhány kiragadott és megvágott jelenet. Ezért sem nézek már újabban spotokat semmiből sem, kész jeleneteket meg pláne. Ha a moziban nem fog tetszeni, akkor nem fog tetszeni, ez van, ez benne van a pakliban, ennyi kockázatot azért vállalok.

 

Ilyen elvárásom még egy filmmel szemben se volt és nem is hiszem hogy lesz. Csak azt várom el tőle hogy szórakoztasson arra meg csak jó lesz tán.

Nálam pont ezekkel a nullás elvárásokkal lesz szórakoztató. Mivel második rész, így minimális elvárás, hogy überelje az elsőt minden téren (ebbe a kreténség is beletartozik) :roll: De ennél többet én sem várok el Michael Bay-től. Hogy ezúttal kreténségtől mentes, értelmes történetet kapjunk? Hát, az mint tudjuk, Bay bácsitól talán lehetetlen elvárás, így ilyen igényeim nincsenek. Csak az, ami neked is. Szórakoztasson arra a két és fél órára. Persze az sem baj, ha csak a TF1 szintjét hozza, de akkor azért ott lenne a rossz szájíz, ezért is remélem (sőt, a trailer alapján tudom), hogy nagyobb-jobb-hangosabb lesz az előzménynél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ezúttal kreténségtől mentes, értelmes történetet kapjunk? Hát, az mint tudjuk, Bay bácsitól talán lehetetlen elvárás, így ilyen igényeim nincsenek.
Én nem várom el tőle hogy ne legyen benne kreténség mert ki lehet bírni valahogy. Az előző táncikálós és spriccelős és egyéb hülyeségein is könnyen túl tudtam tenni magam. Gőzöm nincs hogy most miért nem akar menni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt valamikor a múltkor már én is láttam, és nekem is tetszett. :) Most villant be, hogy jó régen voltam moziban, pedig van pár film, amit szeretnék látni, és még csak jönnek hozzá: Jégkorszak 3., Harry Potter.

Néha nálam is így van, aztán a fele ki is marad a megnézni kívánt filmeknek :P Aztán vagy pótolom vagy nem, végül is mindig azzal vigasztalom ilyenkor magam, hogy ez nem a világ :roll: De akkor is jó lenne sok mindent megnézni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még ezt kéne megszerezni, a Halálos fegyver 1-2-3-at eredeti szinkronnal. Eredetiben van meg mind a négy, és különösebben nincs bajom az új szinkronnal, de azért mégis az eredeti a jobb.

"- Te álmodban is lövöldözöl?

- Ha tudnék aludni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.