Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én még nem is láttam ilyen kicsavartan ötletes vámpír filmet. Ezzel biztos nem rekesztünk Dunát. :)

Nem tudom, hogy ezt mennyire fogják csavarni, de pár példa: Penge, Underworld, Alkonyat, Van Helsig, Alkonyattól pirkadatig......no majd Dzséjt fojtatja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torrentről le lehet tölteni a Battle of Terra animációs sci-fit dvd minőségben. Én ezt holnap meg is nézem. A sztorija ugye emberek háborúznak űrlények ellen, múltkor be is linkeltem egy részletet a filmből, még Odynak is nagyon tetszett.

Szóval holnap vélemény, ha minden igaz lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráfizetés volt vagy nem jó a film?

Nem tudom...Nem bíztak benne a készítők, ki tudja..Lehet a Planet 51 is erre a sorsa jut. Az a baj, hogy ha 3D-s animáció, akkor csak a Pixar, Dreamworks netán Fox lehet a befutó manapság. A többi studió csak küszködik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ezt mennyire fogják csavarni, de pár példa: Penge, Underworld, Alkonyat, Van Helsig, Alkonyattól pirkadatig......no majd Dzséjt fojtatja :)

Az Alkonyatot most olvasom könyvben, filmen nem láttam, de a könyvről annyit áradoztak már, hogy elkezdtem, hogy majd utána jöhet a film is, ha jó a könyv. Eddig annyira nem vágott a földhöz, bár még csak a közepén tartok, az igazi történések valószínűleg csak ezután jönnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alkonyatot most olvasom könyvben, filmen nem láttam, de a könyvről annyit áradoztak már, hogy elkezdtem, hogy majd utána jöhet a film is, ha jó a könyv. Eddig annyira nem vágott a földhöz, bár még csak a közepén tartok, az igazi történések valószínűleg csak ezután jönnek. :)

Szerintem inkább ad oda lányodnak. :) Kamaszkorában majd zabálni fogja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már én is kíváncsi vagyok az Alkonyatra, meg a New Moon folytatásra. Mi lehet ez a nagy hiszti körülötte. Látnom kell a filmeket :) :) :)

Ha a Harry Potter hét-nyolc éveseknek készült legfőképp, akkor ez 15-16 éveseknek. Sorold be magad valahová. :P

 

Itt is egy frappáns borító a könyvről, hogy mire számíts. :P

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/06/26/uj_ujhold_borito

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Harry Potter hét-nyolc éveseknek készült legfőképp, akkor ez 15-16 éveseknek. Sorold be magad valahová. :)

Mivel a Transformers 2 a hét év alattiaknak készült, asszem ezen filmeket megtudom majd emészteni :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AKi nem olvasta az nem tudja milyen a HP. Lehet h a filmek gyerekesek, és most csak az első 2re gondolok, de azért utána már látszik, hogy egyre darkosabb, egyre inkább felnőtteknek szól. A 6. 7.ben már kifejezetten sok durva és morbid dolog van...illetve halálnem. :)

SZóval az h a HP gyerekeknek készült, max az első 2 részre lehet mondani. (akár könyv akár film.) BÁr már a 2. filmnél is mondták a szülők h a baziliskus mennyire félelmetes volt.:)

 

A TF2től meg nem tudom ki mit várt. Ez látványfilm, ahogy az első is. A másodikkal sem lesz másképp. Ha olyan története lenne mint a TDKnak akkor valszeg az év egyik filmje lenne...de hát hogy is várhatnánk el ezt:D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.