Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

További háttérkép, esetleg MissKarrdenak, vagy bármiknek :)

Jake Sully és Neytiri Love

Sam Worthington üvölt egyet: THIS IS PANDORA!!!

Neytiri figyel a szép nagy szemeivel

Jake Sully megneveli a szárnyas jószágját

Spoiler:

avatarteaser6.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatarról inkább nem írok véleményt, csak annyi, hogy lefoglaltam a film fordítását... :)

Magyarul mi lesz a címe? :o

Uh, amúgy még nemrég kapcsolatam, hogy a film után mennyi is lesz azon vélemények száma, mely szerint ez a tudatátültetés tök lenyúlása a Surrogatesnek. Ugye Willis papa filme előbb érkezik, hiába készült később. De az meg mennyire lenyúlta az A.I.-t. Piszok szép időszaka lesz ez megint a fikagépeknek :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... miért fikáz szívesen egy CG filmet az ember? Sőt, miért fikáz EGYÁLTALÁN az ember? Sohasem értettem mire a nagy fikaözön, pl SW, Terminator Salvation, stb... esetében.

 

Komolyan kérem, aki tudja ossza meg velem, mert nem tudom megérteni!

 

Az Avatarról: Várós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy kötelességemnek eleget tegyek, lefordítom nektek a trailert: ( :o:) )

 

Spoiler:

DECEMBERBEN

 

– Tökéletes!

 

A TITANIC RENDEZŐJÉNEK

ÚJ FILMJE

 

AVATAR [de azért a filmben avatár lesz, ez csak a cím – a ford.]

 

DECEMBER 18.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy kötelességemnek eleget tegyek, lefordítom nektek a trailert: ( :o:) )

 

Spoiler:

DECEMBERBEN

 

? Tökéletes!

 

A TITANIC RENDEZŐJÉNEK

ÚJ FILMJE

 

AVATAR [de azért a filmben avatár lesz, ez csak a cím ? a ford.]

 

DECEMBER 18.

Kolmilan, térdre borulok a tudásod előtt. :o :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tényleg durva lesz 3D-ben a csatajelenet. Azok a hatalmas szárnyas jószágok, repkedő helikopterek , lebegő hegyek között tényleg olyan lesz, mintha részesei lennénk az egésznek. Hatalmas IMAX vászon tesz róla.

Legyen már december!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is. Donáthoz tudok csatlakozni: egyik fülemen be, másikon ki. Látványos lesz, nagy lesz. Hogy érdekes is lesz-e az még kérdéses. A megjelenités minőségén még nyilván sokat gyurnak (rá is fér) és a 3D-s megjelenités is sokat hozzátesz majd bizonnyal, de ennél még az egyébként minimálisra csökkentett elvárásaimmal is többet vártam volna egy Camerontól design terén. Mégiscsak ő találta ki az alien-királynőt vagy mifene... azt azért kinéztem volna belőle hogy a lények/gépek láttán elégedetten csettintek, hogy "jesus, ez az ember megint odatette magát". De most kék szamáremberek ugrabugrálnak ide-oda... még mindig ott a lehetőség hogy ez egy iszonyatosan ütős film lesz de ebből én még semmit nem látok. Azért az akciók majd tuti jók lesznek nagy vásznon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Dzséjt, te a csajoknál első talikor hogy érzékeled a khm...domborulatokat?

Fogadjunk, hogy azt vágod rá, hogy tapintással. :o :o

Minek kérded, ha tudod választ? :o

Amúgy látni azért még látok, nem sétálok le az ötödikről, és egy nagy csöcsű csajnak is utána fordulok. Viszont a labdajátékokkal bajom van (akkor is, ha nézem, de ha játszom, na az a nem semmi).

 

Tetszik hogy nem elnagyoltak az űrhajók. Teljesen elhiszem hogy kb 100 év múlva már ilyesmi lesz.

Nekem főleg az űrhajók tetszenek. Hagyományosak, NASA terveken alapulnak, és kicsit az F-22 designja is benne van. A röpcsik is jól festenek, bár meglepett, hogy nem STOVL, hanem VTOL technológiát alkalmaztak (jelenleg az STOVL-nek van nagyobb jövője). Persze ez részletkérdés, és nem is negatívum, csak érdekesség. Amúgy tiszta ornitopterek.

 

többet vártam volna egy Camerontól design terén. Mégiscsak ő találta ki az alien-királynőt vagy mifene... azt azért kinéztem volna belőle hogy a lények/gépek láttán elégedetten csettintek, hogy "jesus, ez az ember megint odatette magát".

Ízlések és pofonok, nekem csak a na'vik nem jönnek be, de azokat meg lassan megszokom. Minden más szerintem baromi jól fest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm. :o Nem tudom, hogy akartam kifejezni, de azt tudom, hogy mit :)

 

Szóval nem látom értelmét, hogy az idegen "Avatar" (pl. a fórumos Avatarokra, ha gondolunk) szót egy ékezettel lássuk el, ezzel magyarosnak tekintve (avatár brrr... a hideg kiráz). Avatar az avatar, akár magyar, akár angol, kár egy ékezettel "nemesíteni".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.