Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó irányba tart Deadpool.

 

"Aki már olvasott Deadpool képregényt az bizonyára tisztában van vele, hogy a figura nem csak halálos, de rettentően vicces és be nem áll a szája. Elvileg a Pókember is folyamatosan dumál a verekedések közben, de őt a mozifilmben szépen kiherélték. A Wolverineben Deadpoolt is sikerült elcseszni, rengetegen háborodhattak fel - joggal - hogy mit is műveltek vele a film végén. Ezek után nem csoda, ha sokan már egyáltalán nem is várják a Deadpool filmet. Ráadásul sokan veszélyeztetve érezhették a produkciót, mivel a képregényhős megtestesítője, Ryan Reynolds időközben leszerződött a Zöld Lámpás főszerepére, a figura pedig egy konkurens képregénykiadóhoz tartozik.

Rob Liefeld - akinek a nevéhez fűződik Deadpool megszületése - azonban megnyugtatta a rajongókat, a helyes irányba terelték a történetet és minden úgy lesz, ahogy a képregényekben látni, olvasni lehetett. Találkozott Lauren Shuler Donner producerrel még kedden, majd ezek után a következőt írta a Twitterjén:

"Deadpool movie checklist- DP in costume-check! Breaking 4th wall-check! Loads of killing-double check!"

Tehát végre kosztümben lesz látható a főhős. A negyedik fal pedig a következőt jelentheti: Deadpool egyike azoknak, aki tisztában van azzal, hogy kicsoda, tudja, hogy csak képregényfigura. Liefeld azt is elárulta, hogy Ryan Reynolds továbbra is a fedélzeten van. Anno még szó esett Kábelről, aki úgy néz ki a negyedik X-Men filmben lesz látható."

 

:(:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség.

 

1998-ban Joel Schumacher még komolyan foglalkozott egy 5. Batman film gondolatával. A címe: Batman Triumphant lett volna benne Madárijesztővel. Egy idő után Arronofsky is neve szóba került rendezőként és Ben Afflecket kezdték emlegetni Batmanként. A cím: Batman: The Dark Knight lett volna és a Man-Batet hozta volna ellenségként. 2001 után a Batman of the Future adaptálásáról lehetett hallani. Paul Newman lett volna Bruce és Keano Reeves lett volna Terry, az új Batman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chris Nolan új filmjének forgatási képe, kocsi rendszám

http://img246.imageshack.us/img246/7328/lo...lming200909.jpg

 

Figyelitek az országot? Hmm Alternate State :o

Ez valami párhuzamos valóság lesz, vagy mifene. Baromi érdekesnek tűnik a mester új filmje :) :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, hogy eddig nem lehetett elérni egy jó minőségű verziót, le se szedtem, pedig már marhára megnézném a mozi után. No de inkább várom a dvd-re, és erősen gondolkodom azon, hogy megveszem eredetiben :)

De egyébként ígérték nekem a többi filmet is kölcsönbe, szóval valószínű, hogy a közeljövőben azokat is látni fogom :)

 

Készítem őket holnap délelőtt:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap késő este az M1 leadta a Pogány Madonnát. Nem bírtam elkapcsolni róla, pedig annyira nem csíptem kimondottan Bujtor filmjeit. De ezt mindenkinek látnia kell. :) Azok a Balatoni felvételek meg az egész film atmoszférája maga a nyolcvanas évek. :o A száguldó Lada rendőautóról nem is beszélve ( a Vicces...topicban ott az aktuális jelenet :) ). Jó kis film no. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se. A Hannibálban azért ezerszer durvábban néz ki. Úgy még a muterja se ismerne rá. :D

 

Emléxem, még megboldogult gyerekkoromban lehetett választani 3 film közül, melyiket adják le, és az egyik ez volt. Egész nap drukkoltam, hogy ez legyen, és persze ez lett. Akkora öröm volt, hiszen alig ment ilyesmi a tévében...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem a Transformers: Revenge of the Fallen végére. Hát, eddig is sajnáltam, hogy nem jutottam el rá moziban, most kicsit még jobban. Nagyon tetszett, sokkal jobban, mint az első, pedig az is piszkosul bejött. Egyetlen dolog, amiben alulmúlja az elődjét, az a zene, valahogy nem sikerült olyan ütősre. Hiányoztak belőle az olyan jelenet-zene párosítások, mint a Scorponok vagy az Arrival to Earth. Ezt leszámítva mindenben jobb az elődjénél, főleg látványban, harcban és a katonai kütyük felvonultatásában (az első sem volt semmi, na de itt, a sínágyú a végén vitte a bankot :D ). Ja, még egy apróság, Bay megint átemelt egy jelenetet az előző filmjéből. A raptor berepülése a sivatag fölé egy az egyben az első részből volt. Ezt azért nem kellett volna, pláne, hogy a felszálláskor végre propelleres volt a Raptor UAV, erre jött megint ez sugárhajtású Raptor UAV... Azért ha már katonák támogatásával csinálták a filmet, ilyet nem szabadott volna megengedni (az elsőben még egye fene, ott nem volt valósághű megcsinált UAV jelenet). Mindegy, szóval, nagyon tetszett, kár, hogy kimaradt a moziban :D

 

Viszont, eddig az idei mozi kínálatból három film már tuti meg lesz véve DVD-n: Star Trek, Transformers 2, District 9. A T4 is benne lenne a listában, ha DVD-n megjelenne a rendezői változat és meglenne az első három is. Így viszont minden okom megvan rá, hogy ne vegyem meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké. Akkor nem emlegetem fel hogy a Hannibált moziban láttam először és annál randább fejet a vásznon még sose láttam azelőtt és utána se. :D

Én is moziban láttam, és valóban ronda az a fej, emberi fej top3-as :D

 

Egyetlen dolog, amiben alulmúlja az elődjét, az a zene,

Na jah, az első rész zenéje valóban remekül sikerült, itt viszont nem kaptam vágyat arra, hogy utána keressek mielőbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszett a Transformers :D Ami a zenét illeti: valóban jobb az előző, viszont a "Primes' tomb" meg az "Einstein's wrong" azért jók, és nem kicsit.

 

Csak azért kérdezem mert a fórumokon folyton ezen megy a hőbörgés: téged mennyire zavart, hogy Optimus Prime "hidegvérrel" vadászik Álcákra?

(ez a kérdés azért szól Dzséjtnek mert ő csak most látta, de persze mindenki más véleménye is érdekel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért kérdezem mert a fórumokon folyton ezen megy a hőbörgés: téged mennyire zavart, hogy Optimus Prime "hidegvérrel" vadászik Álcákra?

Engem semennyire. Sőt, örültem, hogy végre nem csak jár a szája, hanem tényleg harcol. Az első részben csak a bokszzsáknak is jó dumagép szerepkőrt kapta meg (kivétel Bonecrusher kiiktatása, de az meg nem volt nagy harc), itt meg végre tevékeny. És hát na, katona a jóbarát, a jó katona pedig holtan szereti az ellenséget :D

A zene persze jó, vannak kiemelkedő számok, csak nem érnek az első nyomába. Ezzel persze semmi gond, a kiváló mellett remeknek lenni nem szégyen :D Amúgy nem Einstein's Young?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért kérdezem mert a fórumokon folyton ezen megy a hőbörgés: téged mennyire zavart, hogy Optimus Prime "hidegvérrel" vadászik Álcákra?

(ez a kérdés azért szól Dzséjtnek mert ő csak most látta, de persze mindenki más véleménye is érdekel)

Miért hőbörögnek ellene? Sajna keveset tudok a karakterről, biztos valami filmen kívüli dolog miatt. Dzséjt jól leírta, miért oké, hogy vadászik rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.fn.hu/kultura/20090927/letartoz...oman_polanskit/

Tudtam, hogy él ellene a letartóztatási parancs, de nem hittem volna, hogy ez fog történni, főleg mivel kerülte a rizikós országokat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.