Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Adrian Brody a Predators-ban? Na ezt megnézem.
Valamit enniük kell a Predatoroknak :)

Igaz, hogy nem valami húsos, de a film eleji étkezéskor valakin meg kell mutatni, milyen éhesek is tudnak lenni ezek az aranyos lények :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Warcraft filmhír a filmdroidról:

 

"Már régóta szeretnénék filmre vinni a World of Warcraft játékot, melynek online világában milliók kalandoznak. A Legendary Pictures már több, mint három éve megvásárolta a megfilmesítési jogokat, ám csak idén indultak be igazán a történések, a rendezés jogát Sam Raiminek adták és a bemutatót 2011-re tűzték ki.

 

Most pedig úgy tűnik megvan milyen címre fog hallgatni a produkció: Warcraft: The Rise of the Lich King. Nem vagyok jártas ebben a világában, de ha jól tudom a Warcraft egyik híres figurája, Arthas alakult át Lich Kinggé, szóval nagyon is elképzelhető, hogy erről fog szólni a történet."

 

A 2011-es dátum sántít, mert Raimi akkorra csinálja a Pókember 4-et.

Arthassal indítani egyből? Érdekes lesz. Én inkább az orkok elleni háborúval kezdtem volna és Arthast csak a 2. esetleg 3. filmnél hoztam volna be.

Ami nagyon érdekes:

 

 

 

 

 

 

 

Van ilyen című Warcraft regény. Lehet, hogy ezt fogják adaptálni?

arthas.jpg

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arthas RLZ!!! :)

http://davidluong.net/subpages/images/matt...arthas_pose.jpg

Na megnéztem a 9 című filmet és iszonyú jó volt. Nagyon rövid, szóval nagyon tömény. Látvány 10/10 és a történet is állati és izgalmas.

Jól összerakott kis film lett ez. Kis mondanivalóval és tanulsággal. :)

Nekem ez egy 8,5/10, mindenkinek ajánlom.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy nem valami húsos, de a film eleji étkezéskor valakin meg kell mutatni, milyen éhesek is tudnak lenni ezek az aranyos lények :)

Ha főszereplő lesz, akkor max. a film végén kóstolhatják meg, vagy akkor sem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez nem viszi el a vizuális látványért az Oscart akkor semmi se.
Majd az Avatar. :oops: Egyébként tudod mi a véleményem oldie? Ennél képtelenség, hogy Avatar látványosabb legyen. Döbbenetes látványvilága van. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd az Avatar. :oops: Egyébként tudod mi a véleményem oldie? Ennél képtelenség, hogy Avatar látványosabb legyen. Döbbenetes látványvilága van.
Pontosan. Egy katasztrófafilm mindig is nagyobb kihívás marad, mint egy "mezei" sci-fi látványvilágának a megteremtése. A mi világunk tárgyait (épületeit és azoknak "amortizációját") tudjuk mihez viszonyítani, elég ha csak megnézel egy doksifilmet valamelyik ismeretterjesztő csatornán a katasztrófákról. Szóval hamar kiderül ha átvágják az embert egy-egy rosszul sikerült effekttel. De én azt mondom nem is kell élethűen tökéletesnek lennie. Bár a képekből az derül ki, hogy ez bizony elégé élethű lett, szinte minden egyes épületdarabka külön "életet" kapott. :oops:

 

 

Viszont, ha már Oscar -tippelések: szerintem a District 9 is elvisz pár szobrocskát :oops: még az Indextől is 10/10 -et kapott. Még a végén tényleg megnézem moziban.
A District 9 az év meglepetés filmje. Kis költségvetés, remek sztori, kitűnő megvalósítás. A Cloverfieldhez tudnám hasonlítani ebből a szempontból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy katasztrófafilm mindig is nagyobb kihívás marad, mint egy "mezei" sci-fi látványvilágának a megteremtése. A mi világunk tárgyait (épületeit és azoknak "amortizációját") tudjuk mihez viszonyítani

Hát, hogyha a valósághoz való hasonlítást jelenti a nagyobb kihívást, akkor a 2012 már most a trailerrel elhasalt több ízben is, de az anyahajó vs fehérház résznél teljes mértékben, mert abban annyi a valóság, mint a Star Wars űrjeleneteiben. Egy "mezei" sci-finél meg nem elég, hogy mindent ki kell találni (nem másolhatod le a valóságban lévő dolgokat), még azt hitelessé, élettel telivé is kell tenni. Kicsit több munka egy nem létező utcát életre kelteni, mint egy létezőt lemásolni, vagy, cak-pak felhasználni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, hogyha a valósághoz való hasonlítást jelenti a nagyobb kihívást, akkor a 2012 már most a trailerrel elhasalt több ízben is, de az anyahajó vs fehérház résznél teljes mértékben, mert abban annyi a valóság, mint a Star Wars űrjeleneteiben. Egy "mezei" sci-finél meg nem elég, hogy mindent ki kell találni (nem másolhatod le a valóságban lévő dolgokat), még azt hitelessé, élettel telivé is kell tenni. Kicsit több munka egy nem létező utcát életre kelteni, mint egy létezőt lemásolni, vagy, cak-pak felhasználni.

 

Dzséjttel értek egyet. A Gyűrűk urában is azok a kedvenc jeleneteim, amik bemutatják a tündék világát, Völgyzugoly csodálatos. Vagy a Hobbitok üreglakja. Igaz, volt mi alapján dolgozzanak, de már a rajzok is csodálatosak voltak :oops:

Amit eddig az Avatarból láttam, lenyűgözött. Mégha azt ius mondanám, hasonló teljesítmény mindkét film - Avatar, 2012 - én akkor is az Avatarra tenném a voksot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, hogyha a valósághoz való hasonlítást jelenti a nagyobb kihívást, akkor a 2012 már most a trailerrel elhasalt több ízben is, de az anyahajó vs fehérház résznél teljes mértékben, mert abban annyi a valóság, mint a Star Wars űrjeleneteiben. Egy "mezei" sci-finél meg nem elég, hogy mindent ki kell találni (nem másolhatod le a valóságban lévő dolgokat), még azt hitelessé, élettel telivé is kell tenni. Kicsit több munka egy nem létező utcát életre kelteni, mint egy létezőt lemásolni, vagy, cak-pak felhasználni.
Csak nem láttál már egy Fehér Házra zuhanó anyahajót?!?! :oops:

Én arra célzok, hogy a hibák jobban kijönnek egy ismert világ lemásolt változatánál ( van mihez ugye viszonyítani), mint egy eddig teljesen ismeretlen látványvilág megjelenítésénél. :oops: Kreativításban való igaz, az utóbbi viszi a pálmát. Kivitelezésben meg az elsőnek kell bizonyítani. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem láttál már egy Fehér Házra zuhanó anyahajót?!?! :oops:

Nem, de láttam már elsüllyedő anyahajót, olyant, ami egy másik hajóval ütközött, és emiatt tudom, hogy nincs az az anyahajó, ami egy ekkora szökőáron végigszörfözve sértetlenül eljutna a kikötőtől a fehérházig. Baromság, ha összevetem a valósággal. Szóval kivitelezésben a 2012 mocskosul megbukott (mint a legtöbb Emerich film, mert a realitást azt kellemesen mellőzi).

Plusz, mint írtam, a nem valós dolgot reálisan kivitelezni nehezebb, mint valósat. A valósat csak le kell másolni, és máris reális lehet(ne). Pl.: G.I. Joe, hiába találtak ki egy csomó frankó dolgot, el nem hiszem, hogy azok reálisak lehetnének. Ellenben a Star Trek, amiről elhiszem, hogy az a sok frankó dolog létezhetne és úgy is működhetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványos lesz, igen látványos... Engem néhol borzaszt is.

Engem is, idegenkedem is ettől a filmtől.

 

Ennél képtelenség, hogy Avatar látványosabb legyen. Döbbenetes látványvilága van.

Az Avatar meg a 2012 két teljesen más világ, stb. az összehasonlítás teljesen értelmetlen.

 

Hát, hogyha a valósághoz való hasonlítást jelenti a nagyobb kihívást, akkor a 2012 már most a trailerrel elhasalt több ízben is,

Sejtettem, hogy tudod majd cáfolni a lent elhangzottakat :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor te is jönnél az IMAX-ba, lesz rá zsozsód úgy néz ki? :oops:
Ezt nem hagyom ki. Persze ha addig nem jön közbe semmi se ami anyagilag súlyosan érintene. :oops: Per pillanat fel lett osztva a zsé szórakozásra az év végéig. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hagyom ki. Persze ha addig nem jön közbe semmi se ami anyagilag súlyosan érintene. :oops: Per pillanat fel lett osztva a zsé szórakozásra az év végéig. :oops:

Sörre , borra és pálinkra szánt pénzt is inkább mozizásra fordítod, nagyon helyes! :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami alapján te kardoskodsz, az alapján a District 9 a legtutibb film. :oops: Én ott simán beveszem, hogy ott van az űrhajó, ott vannak a "rákok" ésatöbbi.

Ennek nem is fogok ellent mondani, teljesen hihető, de szerintem meg is szenvedtek vele az alkotók. Már csak azért is, mert a 2012-vel ellentétben nekik nem állt rendelkezésükre 260 000 000 $, se egy nagy nevű rendező (aki mellesleg évek óta ugyanazt a sémát követi a filmjeiben), se sztárok, stb. És mégis, valahogy hihetőbbek a rákok, mint az ID nyavalyásai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar meg a 2012 két teljesen más világ, stb. az összehasonlítás teljesen értelmetlen.
A rám gyakorolt hatás tekintetében vizsgáltam a dolgokat. Úgy pedig a 2012 nagyobb érdeklődést váltott ki belőlem mint az Avatar. Sokkal nagyobbat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.