Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lassan szerintem körvonalozhatna, hogy kinek van kedve majd egy közös mozizáshoz. :D Ugyan még van másfél hónap....

 

 

Én megyek mindenképp.Ez valami iszonyat jó film lesz, még ebből a rossz minőségü trailerből is ez jön le.

 

Jake: Hogyhogy filmvégi csata?Csak egy lesz benne?Remélem azért több is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek mindenképp.Ez valami iszonyat jó film lesz, még ebből a rossz minőségü trailerből is ez jön le.

 

Jake: Hogyhogy filmvégi csata?Csak egy lesz benne?Remélem azért több is.

Jó sok csata lesz, de a film végi a legnagyobb, mint minden filmben :):D

Én is megyek, ha minden passzol akkor. Meg remélem Dzséjt is jön, mert vele jó lehet mozizni még :)

Örülök frenkie hogy tetszik neked, :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a Star Treket. :)

 

Így DVD-n is piszok jó :) Kicsit sajnálom, hogy a klingonok kimaradtak, továbbá a földi flotta elpusztítását se mutatták, de rossz szavam nem lehet. Marha jó karakterek, jó sztori, hatalmas képi látványvilág. :P

Némileg nálam úgy tűnt, hogy a magyar hangsáv olykor a közptartományban elfojtódik. :S A mélytartomány gyomorrengető volt :P , gondolom este kilenc óra tájban ennek a szomszédok nem nagyon örültek, de hát istenkém.... :) A térváltás valami elemi erejű volt :D

A kép amúgy csodálatos. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

gondolom este kilenc óra tájban ennek a szomszédok nem nagyon örültek, de hát istenkém.... :)
Te vagy az ő Sümeghy-jük aki ének és zongora helyett házimozival támad. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tegnap láttam a Star Treket, és ismét szuper volt, bár nálunk normális hangerő nem jöhetett számításba, mert hárman néztük késő este és nincs ennyi fülhallgató csatlakozási lehetőségünk. :) Örülök, hogy megvettem a DVD-t, sokszor nézős darab lesz, az biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy az ő Sümeghy-jük aki ének és zongora helyett házimozival támad. :)
Ez csak most alakult így a késő esti órákra, mert fél délutánt a film kiírásával szenvedtem :S Hosszú sztori, szóval nem megyek bele. :) De most lehet, hogy nem fogják fogadni a köszönésemet egy darabig :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

fél délutánt a film kiírásával szenvedtem :S
Ismerős szitu. Én is jártam már úgy hogy volt DVD amit nagy nehezen bírtam kiírni. Vagy öt progit szedtem le és próbáltam ki mire sikerált.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős szitu. Én is jártam már úgy hogy volt DVD amit nagy nehezen bírtam kiírni. Vagy öt progit szedtem le és próbáltam ki mire sikerált.
Röviden a gond. A "szociális melós" sz*rul csomagolta be. Az Iso file hétszer volt tele a filmmel. Szóval 7 gigából kicsomagolás után lett 45. Aztán a "közönség" segedelmével kiderült, hogy fenéket kell kicsomagolni Video TS-be az egészet, ha asztali DVD játékossal akarok mozizni. Elég a képfilet kiírni okosan. No ez három órányi szenvedés után sikerált. De ettől függetlenül az "áru" sz*rul volt összeállítva, mert eddig ilyen gondom sose volt ha Video TS könyvtárat fabrikáltam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar trailer fordítás.

 

Spoiler:

- Újrakezdhetné az életét, egy új világon. Szükségünk van magára.

- A kihívás miatt lettem katona. Minden próbát ki akartam állni, amit csak ember ki tudhat. Mindig is kerestem valamit, amiért harcolhatnék.

- Hölgyeim és uraim, ez már nem a kansasi préri. Ez itt Pandora!

- Látnotok kellene az arcotokat.

- Egy bennszülött faj él itt, a nevük Na’vi. Nehéz őket kinyírni.

- Ezért vagyunk itt. Egy kiló ilyen szürke kavics húszmilliót ér.

- A falvaik a leggazdagabb lelőhelyen terpeszkednek. El kell tűnniük onnan. A vadak veszélyeztetik az egész programot. Hamarosan kitör a háború, de békés megoldást kellene találnunk.

DECEMBER TIZENHETEDIKÉN

- A tudatukat úgynevezett avatárokba helyezzük. Emberi DNS alkotja őket - keverve a bennszülöttek génjeivel.

– Katona egy avatárban... hatásos keverék. Ha megszerzi, amire szükségem van, visszakapja a lábait. Az igaziakat.

- Vágjunk bele, uram!

- Úgy néz ki, mint te. Ez itt az avatárod.

- Lazulj el, és engedd kikapcsolni az agyad. Nem lesz nehéz.

A 20th CENTURY FOX BEMUTATJA

- Jake, egyszerű a dolog. Azt akarom, hogy épülj be közéjük. Hogy megbízzanak benned.

- Nem szabadna itt lenned. Menj vissza. Ez mind a te hibád.

- Segítened kell.

- Lenyűgöző.

- Túl sokat bolyongsz az erdőben. Elfelejtetted, hogy mi vagyunk a jó fiúk?

- Az erősek kiirtják a gyengéket, de ez senkit sem érdekel.

- Egy órát kapsz.

- Tudtad, hogy ez fog történni?

- Minden megváltozott.

- Jake, itt teljes a zűrzavar. Quatrich megőrült, és semmi sem állhat az útjába.

- Íjjal és nyíllal akarják legyőzni a löveghajókat.

- Meg kell őket állítani.

JAMES CAMERON,

A TERMINÁTOR

A BOLYGÓ NEVE: HALÁL

A TERMINÁTOR 2

A KÉT TŰZ KÖZÖTT

ÉS A TITANIC RENDEZŐJÉNEK ÚJ FILMJE

- Azt üzenték, hogy mindent elvehetnek. Most mi üzenünk: hogy ez, ez a mi földünk!

AVATAR

Írta és rendezte: JAMES CAMERON

DECEMBER 17-től a mozikban!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a fordítást a résztvevőknek, remek volt olvasni :)

 

Tegnap mi is megnéztük a Star Treket, meg kell, hogy mondjam, még mindig nagyon bejön, eddig az év filmje :) De akármi jön, a dobogó marad mindenképpen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vexille után egy újabb távol-keleti animációs filmet néztem meg, ez pedig a Wonderful Days volt. Nincs ugyan túlbonyolítva, de fogyasztható sztorija van, igaz a forgatókönyv azért több sebből is vérzik, azonban a megjelenítés ezt igyekszik feledtetni. :lol: Egyszer mindenféleképpen fogyasztható :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Farkasok völgyét.Hát elég kemény ,nem csodálom, hogy annak idején vihart kavart.Nem éppen pozitívan mutatja be az Irakban tartozkodó amerikai magánhadseregek(Blackwater), és az őket segitő U.S Army tevékenységét.Ahhoz képest, hogy tötrrök film az akciójelenetek nagyon jól vannak megcsinálva, és még amerika szinészek is játszanak benne mint pl a jó öreg Gary Busey.

 

Különben az utóbbi időben mintha a filmesek rászálltak volna az amcsi magánhadseregekre.Gondolom a két évvel ezelötti Blackwater-botrány miatt.Egy csomó ilyen témájú film jön ki mostanában sőt a 24 7. évadja is erről szól.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, láttom nagyon ráharaptál erre az Álom. hu-s förmedvényre, mert a letöltők száma az egekben repdesnek....vagyis mond csak, minek százszor leszedned, egyszer nem elég? :P:D :D :D

 

Én is lehúztam, és már belenéztem, hát azt hiszem az imdb 1.2 elég korrekt lesz. Ha belehalok akkor is megnézem. :D

Keresem azt a filmet ami felülmúlja a Plan 9 from outer spacet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.