Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pildi, azért a terem mégsem ilyen, mint ahogy a weboldalukon hírdetik. Vagy csak ennyire nem emlékszem? :D

http://imaxbudapest.hu/image/imax_merfoldkovek2.jpg

 

hanem valami ilyesmi: http://imaxbudapest.hu/images/user/imax_vaszon.jpg

Őszintén, én valahol olyanra emlékszem, ami a kettő között lenne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, csak nem azért, hogy lehessen hova tenni a kis buksidat, ha bealszol a filmen? :D

Vagy hogy lehessen kinek az ölébe odaugranod ha megijedsz a nagy állatkáktól?

Tök mindegy mi az ok, a lényeg, hogy így vagy úgy támaszt nyújtsanak :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eért is irtam azt amit :P Szédültél a magasban.

Rosszul emlékszel, aranyom, nem szédültem, hanem sz*r érzés volt a terem jellege miatt, no meg a film előtt is csekély világítás miatt :P

 

Egyébként nekem 10 ember rémlik Laráékon kívül, nem 9 :P

 

Nekem itt már kezd nagyon gyanússá válni valami.Papírzacskók, rossz lépcsők.Remélem ez a terem ugyanúgy néz ki mint egy sima moziterem(azaz a székek úgyanúgy vannak elhelyezve), és nem valami függőleges falnon vannak és körbeér minket a vászon.

Nem egészen olyan a terem, amit Phobos belinkelt. Meredek az egész, emiatt a lépcsők is meredekek és keskenyek, valóban rossz rajtuk menni, főleg kifelé a tömegben, nem is beszélve arról, hogy a film előtt/után sincs elég világítás, emiatt piszkosul figyelni kell, hova lépsz. Nekem az rémlik, hogy a széksorok kicsit félkörívbe hajlanak, nem teljesen egyenesek, mint általában. A lépcső a két szélen van, aki középen ül, az igyekezzen időben bemenni, mert aztán vándorolhat át a szűk soron sok emberen át. Mivel szűk a sor, azt hiszem, fel is kell állnia az ülőknek, ha valaki ki akar menni a helyéről. A székek szűkösek és szerintem az egész terem kényelmetlenebb egy átlag moziteremnél. Bennem ez maradt meg, bár azóta változtathattak rajta. Ha nem az Avatarról lenne szó, fix, hogy be nem tenném ide a lábam, nem szeretem. De hát ez mindenkinek ízlés kérdése :P

 

Lány létedre rendesen rá vagy kattanva. :P

:D

 

Apádnak aztán a legjobb helyet biztosítani mert különben.....

Anya csak egy van, szóval az anya áll az első helyen :P Utána jöhet a maradék :P

 

Szeressük Sam Worthingtont ^^ Ő az egyik ok, amiért megyek mozizni. :P

Na még valaki rajtam kívül, akinél bejövős :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen olyan a terem, amit Phobos belinkelt. Meredek az egész, emiatt a lépcsők is meredekek és keskenyek, valóban rossz rajtuk menni, főleg kifelé a tömegben, nem is beszélve arról, hogy a film előtt/után sincs elég világítás, emiatt piszkosul figyelni kell, hova lépsz. Nekem az rémlik, hogy a széksorok kicsit félkörívbe hajlanak, nem teljesen egyenesek, mint általában. A lépcső a két szélen van, aki középen ül, az igyekezzen időben bemenni, mert aztán vándorolhat át a szűk soron sok emberen át. Mivel szűk a sor, azt hiszem, fel is kell állnia az ülőknek, ha valaki ki akar menni a helyéről. A székek szűkösek és szerintem az egész terem kényelmetlenebb egy átlag moziteremnél. Bennem ez maradt meg, bár azóta változtathattak rajta. Ha nem az Avatarról lenne szó, fix, hogy be nem tenném ide a lábam, nem szeretem. De hát ez mindenkinek ízlés kérdése :lol:
Én is épp így emlékszem, és nekem sem volt szimpatikus a terem egy cseppet sem (bár nyilván azért ilyen, mert így a legjobb a látvány élmény), sokkal jobb a Westend kényelmes székeiben üldögélni, ahol van elég hely a lábaknak. :lol: 3D-s Avatar nélkül én is szívesen kihagynám az IMAX-ot, és most asszem egy életre el is fog dőlni nálam, megyek-e még IMAX moziba vagy sem. Mindenesetre reméljük a legjobbakat. Ha a film jó lesz, akkor a többi kényelmetlenség elmegy. :)

 

Sam Worthingtont pedig még nem láttam filmen (vagy legalábbis nem tudok róla), így hogy mennyire bejövős, az is kiderül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3D-s Avatar nélkül én is szívesen kihagynám az IMAX-ot, és most asszem egy életre el is fog dőlni nálam, megyek-e még IMAX moziba vagy sem. Mindenesetre reméljük a legjobbakat. Ha a film jó lesz, akkor a többi kényelmetlenség elmegy. :lol:

Bizony, jó film mellett el lehet viselni az ilyen kényelmetlenségeket :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, én egy kicsit különcködnék most. Egyelőre nagyon rezeg a léc Avatar ügyben nálam, sajnos, dühös is vagyok emiatt, mivel ez lenne az első 3D-s film, amit látok és nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz még olyan, ami miatt bevállalnám (plusz eldőlne, hogy egyáltalán nálam érvényesül-e a térhatás). Ráadásul két fórumcsapat is egyazon előadáson... Hát ez több, mint csábító :lol: De mivel ilyen rezgős, s mivel még néhány ismerősöm is jelezte, hogy jönni akarna, így én külön rendelném meg, így ha nem megyek, akkor nem lesz kavarodás sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május 7-én érkezik a mozikba (Amerikában) a Vasember folytatása, ebben Tony Starknak Whiplash-sel (Mickey Rourke) és Justin Hammerrel (Sam Rockwell) gyűlik meg a baja. Fel fog tűnni még Fekete Özvegy is, akit Scarlett Johansson fog játszani, Terrence Howard viszont kilépett, mivel nem kapta meg azt az összeget, mint amit kért, ezért helyére Don Cheadle került, ő bújhat majd bele a szürke páncélzatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem a Harry Potter és a Félvér Herceget.

Spoiler:

Nekem tetszett, sokkal jobban, mint az előző rész. Bár a legeslegvégét azért elszúrták, minek kellett Ront szótlan körön kívülinek beállítani? Meg azért a Roxfortba való betörésre is rágyúrhattak volna kicsit, mert ritka fura, hogy egy halom gonosz tör-zúz egy épületben, ami tele van varázslókkal és varázslópalántákkal. Hát hol van ilyenkor Dumbledor Serege? Ron, Hermione meg a többiek már egyszer nekimentek ezeknek a Halálfaló mókamikiknek, most meg se hírük, se hamvuk. De ezt leszámítva végig tetszett, jobban, mint a Főnix Rendje, meg az első két rész. Most már kíváncsi vagyok, mi lesz a vége - bár tudom :lol: - meg egyre jobban hajlok afelé, hogy elolvassam a könyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.