Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oldie, én jobban szeretném, ha mégis Te rendelnéd meg ezt a délelőtti (egyelőre) három jegyet, mivel (bevallom nőisesen) nehezemre esne éjfélig fennmaradni. :D Nagyon köszönöm a többiek nevében is! :) És diákjegy nem kell itt senkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ti végeztek én már lassan indulok. :D Épp ez a lényege a korábbi mozinak. De azért kicsit rá lehet majd húzni. :)

 

Nem lehet, kötelező! :P Mehetnék kettecskén férjecskével, de a mozi mellett az is lényeg, hogy utána legyen jó, és HOZZÁÉRTŐ társaság, akikkel meg lehet beszélni a dolgot...

Trekket pl a régi trekklubos maggal néztem... Jól is éreztük magunkat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ti végeztek én már lassan indulok. :D Épp ez a lényege a korábbi mozinak. De azért kicsit rá lehet majd húzni. :)
Majd iszogatunk addig jó kis forralt bort. :P Az tavaly decemberben is volt a Katicában. És lehet, hogy előre rendelünk pár literrel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, kötelező! :D Mehetnék kettecskén férjecskével, de a mozi mellett az is lényeg, hogy utána legyen jó, és HOZZÁÉRTŐ társaság, akikkel meg lehet beszélni a dolgot...

Trekket pl a régi trekklubos maggal néztem... Jól is éreztük magunkat...

Bizony-bizony, én is azért (is, meg az IMAX miatt is) akarom ott a társasággal megnézni, hogy aztán még lehessen is róla dumálni. Sokkal jobb, mint elmenni egyedül, megnézni azt hazamenni és némán merengeni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd iszogatunk addig jó kis forralt bort. :D Az tavaly decemberben is volt a Katicában. És lehet, hogy előre rendelünk pár literrel. :)

Főleg nekünk, Mártival egyetemben akik vállt vállvetve éberen ..khm....álmosan várják az éjfélt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony-bizony, én is azért (is, meg az IMAX miatt is) akarom ott a társasággal megnézni, hogy aztán még lehessen is róla dumálni. Sokkal jobb, mint elmenni egyedül, megnézni azt hazamenni és némán merengeni :D
Akkor Te is délelőtt jössz? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg nekünk, Mártival egyetemben akik vállt vállvetve éberen ..khm....álmosan várják az éjfélt :D

Hé, én is fönt leszek (bár ez évek óta minden napra igaz :D).

 

Akkor Te is délelőtt jössz? :P

Nem, délután. De én nem is megyek haza vasárnap :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az poén lenne ha azon az előadáson tűnne fel csillagkapus meg sfportálos banda is mi? :)

Az tényleg az lenne, hirtelen nehéz lenne négyfelé szaladnom. Bár cibálhatnálak magammal téged is, ugye, Joda/Darkoo :D:P Nehogy azt hidd ám, hogy ott csak nekem kell majd kétfelé figyelnem :D

Huh... mondjuk furcsa lesz téged hívogatni. Az egyik banda mindig Darkoo-zni fog, a másik Jake-zni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a végén mindenki csak úgy fogja hívni, hogy az Áldozat .D :D

Már látom magam előtt, ahogy Jake szalad végig Pest utcáin, nyomában az SWSaga-s és AVPU-s banda, mint ahogy szegény Ace Venturával történt a második részben.

- Jikara hikara mikara!

- Mit mond?

- Hogy az Avatar sz*r.

- Az kínos.

SIKAKAAA :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brigantik magyar hangjai:

Brad Pitt ... Lt. Aldo Raine - Varga Gábor

Christoph Waltz ... Col. Hans Landa - Csankó Zoltán

Diane Kruger ... Bridget von Hammersmark - Solecki Janka

Til Schweiger ... Sgt. Hugo Stiglitz - Stohl András

Gedeon Burkhard ... Cpl. Wilhelm Wicki - Viczián Ottó

B.J. Novak ... Pfc. Smithson Utivich - Szabó Máté

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.