Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Spoiler:

Dzséjt itt van ez a kép, most már szerintem megnézheted azt a hullazsákot..

Jakebratyóhulla

Jakebratyóhulla2

Köszi! Frenkie! Van három ingyen körünk, mert ez ugyan nincs benne a trailerben, se a teaserben, se a másikban. :D:D:D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha Dzséjt anno nem kérdezz vissza, fel sem tűnt volna senkinek se. ;) Főleg úgy, hogy aki itt Avatarról dumál az a spoleres gomb mögé biztos benéz a filmpremierig. Nomeg főleg ha a filmben is csak ez a három képkocka lesz erről a dologról. Szóval ilyenért kár kiakadni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kiderül, hogy nincs is benne a trailerben, a poéngyilkosok fizetnek nekünk egy kört, rendben frenkie? ;)

 

 

Ahogy látom már Ody is pipa.Még pár nap és mindhárman ingyen tudjuk vasárnap hullarészegre inni magunkat. :)

 

OLdie:Én pl már vagy 2 hete sem kép sem videó sem spoiler-gomb mögé nem nézek.Hogy miért?Mert ha mindent tudsz a film elött akkor minek nézed meg?Akkor linkeljék be a forgatókönyvet, elolvasom és nyertem 1800 ft-ot.De szerintem egy filmnél a moziban üssenek a meglepik.Dzséjt meg nem hibás, mert egyből feltünt nekem is a bátyó, és a hullazsák hiánya trailerből.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha Dzséjt anno nem kérdezz vissza, fel sem tűnt volna senkinek se. :) Főleg úgy, hogy aki itt Avatarról dumál az a spoleres gomb mögé biztos benéz a filmpremierig. Nomeg főleg ha a filmben is csak ez a három képkocka lesz erről a dologról. Szóval ilyenért kár kiakadni. :)

Kend már rám az egészet, légyszíves. Nehogy azt mond: "igen, elbaxtam, bocs". Mutogass csak arra, akinek kicsit megrövidítetted a szórakozását, és aki mellesleg pont téged is próbált figyelmeztetni, hogy ennek spoiler mögött lett volna a helye. ;)

És nem, egyszer sem néztem még spoiler mögé, nem is akarok, szóval ezzel rohadtul ne mentegesd magad. Alig tudok valamit erről a filmről, bár hála neked, most már valamivel többet :) Köszönöm szépen, bár én kérek elnézést, elvégre, nekem volt pofám nem szó nélkül hagyni, hogy kitárgyaljátok a filmet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne marjátok egymást. Én fullosan meg voltam róla győződve. Mielőtt valaki nekem esik, nem én írtam be, eddig is igyekeztem konkrét dolgokról nem írni, ezután sem fogok. Dzséjt, persze h nem vagy hibás, de ilyenkor talán jobb, ha privit írsz annakm aki beírta. Így sajnos a sok hüle - élükön pl én - jól megkavarta még.

Én sajnálom a magam részéről, ismét csak jóhiszeműségre tudok hivatkozni. :);)

Vitát meg tessék lezárni! :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehhe, én csak védtem őket! :D:);):)

Még jó, hogy nem én kezdtem :hehe:

 

Akkor a f*szért nincs spoiler mögé rakva?!?!? :):);)

Azért, mert néhányunknak egyértelmű volt, hogy ez egy ismert sztorielem. Még nekem is, aki alig néztem meg pár előzetest és olvastam el egy-egy cikket. Sajnos több hónapra visszamenőleg nem emlékezhetünk minden egyes momentumra, mi honnan való és miről ki mit tud és mit nem tud. Elnézés lett érte kérve, pont, erre a dumára már semmi szükség, főleg, mivel órákkal korábban Dzséjt már felhívta rá a figyelmet, és még normálisabban is tette. Egyszer pont elég volt, nem vagyunk h*lye gyerekek, akiknek ismétlésekre van szüksége.

 

Én sajnálom a magam részéről, ismét csak jóhiszeműségre tudok hivatkozni. :) :)

Pontosan. Sajnáljuk, de nem volt semmi szándékos benne.

 

Ody, mert olyasmi volt, amiről még én is azt hittem, trailere4s cucc! - nem, nem én voltam, de nagy pofával védtem, oszt jól felsültem! :) :) :)

Ennyire ne exhumáld magad, Ody is figyelhetne arra, hogyan cs*sz le másokat, akik nem szándékosan írtak le valamit, hanem tök jóhiszeműek voltak. Egyikünk sem mások rovására akart itt a témáról beszélni. Ezért nem kéne f*szozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire ne exhumáld magad, Ody is figyelhetne arra, hogyan cs*sz le másokat, akik nem szándékosan írtak le valamit, hanem tök jóhiszeműek voltak. Egyikünk sem mások rovására akart itt a témáról beszélni. Ezért nem kéne f*szozni.

Áhh, nem baj, jövőhét végén erre már a kutya sem fog gondolni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is örök téma marad, időről-időre újrafeldolgozva. És megnézem mindet! ;) Bízom benne, hogy nem szúrják el! :)

Én is meg szoktam nézni, csípem ezt a sztorit :) Hasonlóan remélem, hogy jó filmet hoznak össze, a készítők némi reményre adnak okot. Szintén várós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, mert néhányunknak egyértelmű volt, hogy ez egy ismert sztorielem. Még nekem is, aki alig néztem meg pár előzetest és olvastam el egy-egy cikket. Sajnos több hónapra visszamenőleg nem emlékezhetünk minden egyes momentumra, mi honnan való és miről ki mit tud és mit nem tud.

De annyiszor el lett mondva már: ha valami a sztori eleme, legalább a film premierje előtt és annak környékén spoilerben a helye! Érdektelen, hogy szerepelt-e trailerben, kiderül-e a cikkekből, interjúkból, akármiből, a sztori spoilerbe való, mert van, aki nem olvassa el a cikkeket, nem hallgatja meg az interjúkat, sőt, olyan is akad, aki a trailert se nézi meg, mint pl. én a TCW esetén, és éppen emiatt látogatom ritkán a sorozat általános topicját (és a trailerekről ott is spoilerben megy a csevegés). Csak mivel ez egy általános filmes topic, így ezt nem kerülöm, ezért kéne itt még óvatosabbnak lenni azoknak, akik spoilerkednek. Nem kell tudni miben szerepelt a sztori részlet, azt sem, ki miről tud. Ami a sztori része, spoilerbe való, és mindenkit úgy kell kezelni, mint aki semmiről sem tud. Ahogy korábban egy kis költői túlzással megfogalmaztam (nem is oly rég): az is spoilernek számít, hogy ki mikor fingik a filmben.

 

Amúgy meg, Tenel, Karrde, veletek semmi baj, véletlen volt, nyilvánvaló. Ráadásul bocsánatot is kértetek, poénra is vettem. Nekem személyesen azzal van gondom, hogy Oldi rám kezdett el mutogatni, hogy mert én szóvá tettem, hogy ő (mert ő kezdte, ha már nagyon keressük azt, aki kezdte) elcseszte ezt, sőt, még meg is jósolja, hogy mit csinálok a spoilerekkel a héten...

Ody kiakadása meg annyiból jogos, hogy itt dumálunk erről a spoiler dologról, erre Jake ugyanúgy nem figyelmeztet rá. Az szerintem csak Jake-nek szólt, nem nektek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg, Tenel, Karrde, veletek semmi baj, véletlen volt, nyilvánvaló. Ráadásul bocsánatot is kértetek, poénra is vettem. Nekem személyesen azzal van gondom, hogy Oldi rám kezdett el mutogatni, hogy mert én szóvá tettem, hogy ő (mert ő kezdte, ha már nagyon keressük azt, aki kezdte) elcseszte ezt, sőt, még meg is jósolja, hogy mit csinálok a spoilerekkel a héten...

Ody kiakadása meg annyiból jogos, hogy itt dumálunk erről a spoiler dologról, erre Jake ugyanúgy nem figyelmeztet rá.

 

Majd kapsz a pia mellé dupla csokit! :)

 

Egyébként napokban akartam volna egy spoileres topic indítását javasolni, pont elkerüledő az ilyesmit, de úgy gondoltam, hogy már csak pár nap, mi történhet? ;):) :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kent a fene rád bármit is ;) De ahhoz képest, hogy ennek az egyetlen momentumnak annyi a hír értéke, mint hogy a filmben szereplő személyeknek van anyjuk meg apjuk aki szülte őket, esetleg testvérük valahol, ennyi. Ettől nem fog összedőlni az univerzumunk, főleg, hogy három képkockát láttunk az egészből, illetve azt amit Jake bespoilerezett. A többi meg spekuláció amit felvetettem. Nem is tudnék ennél többet spekulálni mert a filmet se láttam :)

Egy semmiség miatt a kelleténél jobban fel van háborogva itt pár személy, pedig aztán még a szerepköréről se tudunk semmit az égvilágon. Spekuláció miatt meg nem kell fesztivált csinálni, főleg nem azon a szinten ahogy előttem már felvetették. Ennyi erővel elkezdthettem volna felvetéseket találgatni, hogy Jake-nek mi a baja. Gondolom abból is hatalmas balhé lett volna :)

Elnézés meg már lett kérve korábban, sőt újfent megteszem mielőtt még beroppanna az univerzum körülötettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Kevin Costneresnél úgyse lesz jobb.
Az egy nagyon jó film volt, nem is értem minek ezt is újrafeldolgozni, illetve bármely korábbi verzióját. :S

 

Viszont anno volt valami szó egy olyan filmről melyben a római légiósok valami szörnnyel küzdenek meg. Erről valakinek valami hírre? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron következő rendezése úgy néz ki a Battle Angel Alita lesz

http://www.slashfilm.com/2009/12/15/james-...l-alita-status/

 

Őszinte leszek. Engem a másik, a Fantasztikus utazásos jobban fog érdekelni. Az eredetit is láttam, először még általános iskolás voltam tán, egyike első fantasztikus filmélményeimnek. Naggyon érdekel, Cameron mit hoz ki belőle! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy nagyon jó film volt, nem is értem minek ezt is újrafeldolgozni, illetve bármely korábbi verzióját.

 

Mert örökzöld történet! ;) Karácsonyi éneknek pl hanyadik feldolgozása is volt a mostani? Csak én eddig vagy négyet láttam. Három testőr, azt sem unják meg. És a legtöbb egész pofás lett.

Ne fanyalogj már előre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként csak engem zavar, hogy itthon 16-os karikával megy az Avatar?

Én itthon is drukkolok a film sikerének,de ezzel a 16os karikával sok szülő eltántorodik a filmtől, és nem ül be rá a kisgyerekével. És pont hogy nekik is készült, hogy ők is valami csoda részesi legyenek..

 

A másik meg, 16-os karikával se fog tv-ben este 7-8 között elkezdődni ez a film, ismerve a Retek Klub és tv 2 politikáját...

Így viszont aki nem látta moziba, az talán lemarad róla vagy kitudja. A második részt már így jóval több ember várná izgatottan.

 

A Gyűrűk ura végig 12-es karikával ment itthon. De az miért is? ;) Százszor félelmetesebb szörnyek vannak benne, orkok, stb, levágott fejeket dobálnak be a várba a 3. részben stb...

Itt meg színes szagos animált karakterek.....miért 16-os a besorolása áááá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert örökzöld történet! ;) Karácsonyi éneknek pl hanyadik feldolgozása is volt a mostani? Csak én eddig vagy négyet láttam. Három testőr, azt sem unják meg. És a legtöbb egész pofás lett.

Ne fanyalogj már előre! :)

Jaj, nem fanyalgok előre, de itt most nem évtizedek teltek el azóta. :) Egész egyszerűen ez az egymás hegyén-hátán csak feldolgozás dolog nem tetszik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.