Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért hihetetlen hogy a szociális helyeken mennyi verziója van az Avatarnak. Egy új filmnél nem láttam ennyi fajtát.

720p verzió a legfrissebb, mozis verziós HD minőségben :)

Ezen én is szakadtam :)

 

 

Más.

 

JCVD

 

 

Megnéztem és borzalmasat csalódtam. Idén már dupla dózisban, ugye a G.I: Joe után.

 

Gyerekek, piszok nagy film. Kicsit olyan szagú mint a Pankrátor, kicsit mint a Vaskabátok.....élvezet a négyzeten. :) Nemhogy a lentebbi 25-ös listába tenném, de simán az első tízbe. :D Szép volt a belga "sztártól" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, remélem nem felejtetted eé, hogy a kedvenc filmed az Álom.net kedden fél 8-kor lesz a Retken :)
Hé, erre én akartam a te figyelmedet felhívni ! :D

Amúgy mi az, hogy kimaradt a 25-ös listából?! Úgy tudtam, hogy percenként nyomtad rá a 10-es értékelést :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már akkor is volt videó. De amúgy sokkal szórakoztatóbb film az ANH szvsz.

Ja, de csak pár évvel később jelentek meg a filmek videón, meg persze nem volt annyira elterjedt a technika. Még ilyen re-release-k is voltak(persze vannak manapság is, csak nem olyan sok), pl. az SW-t 78-ban és 79-ben is moziba küldték.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boxofficemojoról:

AVATAR

Domestic: $212,268,000

+ Foreign: $402,900,000

= Worldwide: $615,168,000

 

Jesszusom több mint 600 millió dollár 10 nap alatt!!! Szerintem ez a gyorsaság új REKORD!

Egyszerűen hihetetlen. Go Avatar go! Egy szörny ez a film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nyereséges is.Nem semmi.

Ahhoz azért még kéne 100 misi amiban, de már dörzsölhetik a kezüket a befektetők. Az árát, még ha a külhoni forgalmazók jussát le is vonják, valószínűleg már visszahozta. Ha erre még rálapátol száz miskát, már háváj dzidzsi a hollywoodi rudiknak, mert akkor aztán maxi nyereséges a film :) Márpedig rátesz, szvsz mire kimegy a mozikból, amiban már meglesz a 600 milla is.

És remélem, hogy az idei év két idegenes-jövőben játszódós-űrhajós filmjének eme hatalmas sikere (mert a Star Trek is szépen tarolt ugye) visszahozza a mozikba azt az időt, mikor Dunát lehetett rekeszteni az idegenes-jövőben játszódós-űrhajós filmekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha baromi nyereséges lesz, jöhet a HALO és a Mass Effect mozi is :) :)

Csak jó kezekbe kerüljenek, ne Uwe Boll meg Paul W. S. Anderson vagy hasonszőrű mesteremberek álljanak nekik. Pláne a Mass Effectnek, mert akkor balhé lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsebpénznek? Amcsin kívül sokkal többet hoz.

Na de abból a készítők már nem sokat látnak. Az a külföldi forgalmazóké.

 

Dzséjt: Szerintem január végére simán megvan az Usa-ban az 500 milka.Zsebpénznek meg jó lesz a worldwide bevétel.És még hol van a dvd-kiadás?

Megeshet, majd elválik. Esélye van rá. A DVD meg valószínűleg majd rendesen megfejeli, de szerintem igazi kánaán a Blu-ray kiadás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.