Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt a tv lecserélést felejtsd el, mert semmi köze a digitális átálláshoz. Ehhez találták ki a set top boxokat, illetve majd a kábeles tv megoldja központilag a dolgot.

 

 

Na jó de akkor már egyre több hd-adás lesz.Azért ahhoz tv is kell.Nem hinném, hogy a 16 éves Daewoo tv-m-en jól fogom látni.

 

Különben abban egyetértek veled, hogy meg kell várni a legjobb pillanatot a műszaki cikkek vásárlásához.Amikor már annyira lemegy az ára, hogy simán megéri, sőt az már ugye fejlettebb is lesz.Én még várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL... Holnap Debrecenbe nézzük páran Real 3D-ben az Avatart. Úgy indult, hogy csak én és a húgom megyünk. (Húgom ezt kapta tőlem karácsonyra) de mostanra már 7 fősre duzzadt a kis csapat.

 

Jegyek lefoglalva. Holnap 14:00-kor a debreceni Cinema City-ben Avatar nézés Real 3D-ben! Jeee.

 

Így meglesz mindhárom verzió (2D, Imax 3D, Real 3D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért baromi jó, hogy ennyi városban van 3D mozi (ma vagy hat országszerte élő ismerősöm írta, hogy mennek a helyi 3D-be Avatart nézni). De VESZPRÉMBEN, ott minek? F*szom ebbe a tetű városba (még, hogy megyeszékhely)... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyíregyházi vagyok és itt sincs... el kell menni Debrecenbe, de legalább nincs olyan messze. 50%-os diákjeggyel oda vissza megjárjuk vonattal 800 forintból/fő.

 

Nyíregyházáról Budapestre is felmentem az IMAX kedvéért, pedig nem egy kis távolság! (De az Avatar megérte.... akármiért nem mennék fel Pestre)

 

Nyíregyháza - Budapest távolság oda-vissza 50%-os diákjeggyel parasztvonatra 3800 pénz + 4 óra zötykölődés a vonaton. Oké IC-vel csak bő 3 óra... de oda - vissza összesen több mint egy ezressel drágább a helyjegy miatt... és én meg fukar skót vagyok :P:) inkább plusz egy órát zötykölődök. :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL... Holnap Debrecenbe nézzük páran Real 3D-ben az Avatart. Úgy indult, hogy csak én és a húgom megyünk. (Húgom ezt kapta tőlem karácsonyra) de mostanra már 7 fősre duzzadt a kis csapat.

 

Jegyek lefoglalva. Holnap 14:00-kor a debreceni Cinema City-ben Avatar nézés Real 3D-ben! Jeee.

 

Így meglesz mindhárom verzió (2D, Imax 3D, Real 3D)

Kíváncsian várom a véleményt. :) Valahol olvasam, hogy a Real D-s vetítés élesebb volt az IMAXnál. Mondjuk én ott a gyér fényerőt fedném meg. :S Nagyon várom már én is a januárt. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL... Holnap Debrecenbe nézzük páran Real 3D-ben az Avatart. Úgy indult, hogy csak én és a húgom megyünk. (Húgom ezt kapta tőlem karácsonyra) de mostanra már 7 fősre duzzadt a kis csapat.

 

Jegyek lefoglalva. Holnap 14:00-kor a debreceni Cinema City-ben Avatar nézés Real 3D-ben! Jeee.

 

Így meglesz mindhárom verzió (2D, Imax 3D, Real 3D)

Most néztem meg...Azért durva..14:00 hétfő délután, és még egy másik teremben szintén vetítik a filmet 3D-ben, plusz van 2D-s előadás is. És most itt tart a jegyfoglalás :)

Debreceni moziról van szó

34igvpv.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces ez az ugrálás. Néha úgy érzem, hogy létszükséglet egyeseknek, hogy tűéles kép legyen, meg hatalmas felbontás... szerintem értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni a pénzt, mint venni egy hatalmas tévét fantasztikus Blu-Ray lejátszóval... ha egy film attól lesz klasszikus, hogy csak Blu-rayen hozza ki magát, akkor már eleve halott nálam. Az Sw videón is ütött. Nyilván Dvd-n szebb a képe, de azért a DVD-s képminőség igenis elfogadható hosszú távon is, szemben pl. a videókkal, amiket ha sokat néztél, rongyossá váltak.

 

Igaza volt egyik ismerősömnek, aki múltkor mondta: mindig újabb és újabb igények kellenek, és mindig újabb meg újabb dolgokat akarunk megszerezni, csak azért, hogy aztán újabb és újabb dolgok megszerzéséért küzdjünk. Van, aki egész évben azért dolgozik, hogy ilyen rendszert vegyen, aztán a követező évben alig tudja élvezni, mert egy újabb dolog megszerzéséért melózik éjt nappallá téve. Ha valakinek ez a boldogság...

 

Én szépen leülök a Beko tévém elé, rákapcsolom a DVD-t, amin LÁTOM a filmet (ez a legfontosabb, nem?), meg az aktuális sport műsorokat, és szerintem ezzel is tökéletesen boldog lehet az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilan köszi a pontosítást... szerintem nem lehet eget verő különbség a kettő között :) Holnap kiderül.

Korábban említettem a szemüveget. Itt a Dolbynál ha jól tudom színes. Szóval most majd ez is kiderül :P Amúgy a technikai megvalósításban vannak különbségek a Real D-hez képest. Itt pl fehér vászonra vetítenek, nem ezüstre. Okoskodás OFF :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az igazán szép lista. :P

 

Igen, de egy bizonyos szempontja még eléggé képlékeny... :P

Szép a lista és valóban képlékeny :P

 

pl. az SW-t 78-ban és 79-ben is moziba küldték.

Igen, akkoriban a filmeknek megvolt ez a helyzeti előnyük :P

 

És remélem, hogy az idei év két idegenes-jövőben játszódós-űrhajós filmjének eme hatalmas sikere (mert a Star Trek is szépen tarolt ugye) visszahozza a mozikba azt az időt, mikor Dunát lehetett rekeszteni az idegenes-jövőben játszódós-űrhajós filmekkel. :)

Jó is lenne, ha többet láthatnánk, és azok még minőségileg is jó filmek lennének :P

 

Az első film amit nem érdemes DVD-n megvenni. :P

Most ide csak ezt az egy mondatot idézem be, mert be lehetne egy csomó másikat is hozzá. Abban ugye megegyeztünk, hogy még elég költségesek ezek a rendszerek, sokunknak nincs rá pénze, mert ugye átlag alatti a fizetésünk. Ezt tudja itt a többség. Ezek után mi a fenének kell többször felemlegetni azt, hogy nem érdemes dvd-n megvenni?? Az itt lévők többsége még sokáig nem lesz képes átállni a BD-re, köztük én sem. Ezzel a szövegeléssel meg csak fájdítjátok azok szívét, akik max. dvd-n tudják majd megvenni és megnézni. Mi is tudjuk, mi a jobb, mi a szép kép, és a többi, csak éppen nem megy anyagilag.

Ezek után kérném azt, hogy lehetőleg ne legyen napi téma az otthoni mozizásra való lemezformátum, mert másoknak totál sz*rul esik, ha folyton erről kell olvasniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát van igazság abban, amit mondasz... de akkor is vannak eltérő igények. Én bevallom filmek terén minőségbuzi vagyok. És a legkevesebb pénzből próbálom mindig kihozni a legjobbat. Lassan 25 éves vagyok... igen nincsen még családom (bár nálam egyébként is sanszos, hogy agglegény maradok) ... ráadásul még tanulok is, szóval állandó jöveelmem sincsen még sajnos. Szóval még ha lenne is pénzem "a TUTI-ra" akkor sem biztos, hogy a legdrágább cuccokat venném, mert meggyőződésem, hogy okosan, jóval kevesebb pénzből is kihozható egy igazán jó cuccos.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szépen leülök a Beko tévém elé, rákapcsolom a DVD-t, amin LÁTOM a filmet (ez a legfontosabb, nem?), meg az aktuális sport műsorokat, és szerintem ezzel is tökéletesen boldog lehet az ember.
Igazad van Donát, a boldogság nem az új dolgok hajszolásán múlik,.....

.... hanem annak élvezhetőségén :) Én pl anno alig vártam, hogy "kenyérkereső" legyek és a húsz éves színes tv-t lecserélhessem, plusz vegyek egy VHS-t. Persze elkótyavetélhettem volna a fizetésemet piára, cigire, új ruhákra, stb. De én tv-t és videót akartam, mert már égő volt szomszédolni. :P Szóval én erre gyűjtöttem, persze az ésszerűség határán belül. :P És nem bántam meg, soha az életben. Amikor leülsz a saját munkádból származó gyümölcsöd elé, az felejthetetlen. És merem remélni, hogy lesz még ilyenben részem, mégha most minden arról szól, hogy miről tudok még lemondani, hogy kaját vehessek, hogy fedél lehessen a fejem fölött. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces ez az ugrálás. Néha úgy érzem, hogy létszükséglet egyeseknek, hogy tűéles kép legyen, meg hatalmas felbontás...

Bocsi, hogy nem idéztem be az egész hozzászólást, de Donát jól leírta az egészet, nagyon tetszik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg...Azért durva..14:00 hétfő délután, és még egy másik teremben szintén vetítik a filmet 3D-ben, plusz van 2D-s előadás is. És most itt tart a jegyfoglalás :)
Nem tudom mi ebben a durva. Téli szünet van. Azért nem kell minden miatt hanyatt dobni magad.

 

 

Vicces ez az ugrálás. Néha úgy érzem, hogy létszükséglet egyeseknek, hogy tűéles kép legyen, meg hatalmas felbontás... szerintem értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni a pénzt, mint venni egy hatalmas tévét fantasztikus Blu-Ray lejátszóval... ha egy film attól lesz klasszikus, hogy csak Blu-rayen hozza ki magát, akkor már eleve halott nálam. Az Sw videón is ütött. Nyilván Dvd-n szebb a képe, de azért a DVD-s képminőség igenis elfogadható hosszú távon is, szemben pl. a videókkal, amiket ha sokat néztél, rongyossá váltak.

 

Igaza volt egyik ismerősömnek, aki múltkor mondta: mindig újabb és újabb igények kellenek, és mindig újabb meg újabb dolgokat akarunk megszerezni, csak azért, hogy aztán újabb és újabb dolgok megszerzéséért küzdjünk. Van, aki egész évben azért dolgozik, hogy ilyen rendszert vegyen, aztán a követező évben alig tudja élvezni, mert egy újabb dolog megszerzéséért melózik éjt nappallá téve. Ha valakinek ez a boldogság...

Ez egy méretes hülyeség. Ennyi erővel miért nem adják a szegényeknek azt a 400 milkát amiből az Avatar készült? Sokkal több értelme lenne nem? A másik meg, hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Nekem momentán ne mondja meg senki mi kell nekem, és főleg azt ne, hogy mit van értelme venni és mit nincs. A DVD rendszerem is jó volt 8 évig, de ez az új valszeg' tovább bírja majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után kérném azt, hogy lehetőleg ne legyen napi téma az otthoni mozizásra való lemezformátum, mert másoknak totál sz*rul esik, ha folyton erről kell olvasniuk.
Hozzáállás kérdése. Én már leszoktam arról, hogy ilyeneken fennakadjak és hagyjam, hogy a "szívem sajduljon", amire úgyse tellik, arra amúgysem vágyok :) Bár abban egyetértek és ki is fejtettem, ami a DVD minősítését, leminősítését illette. Nekem most még bőven tökéletes :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Elnézést, nem akartalak megbántani.De itt tényleg nem mondta senki, hogy holnap tv- kell venni.

 

 

Donát: De azért nem gőzmozdony van a vonat elején nem, és nem kurblival kell beindítani az autókat ugye?Ez a fejlődés.Természetesen az egész jövedelemfüggő.Ha valakinek havi 3 millia a fizetése az havonta is cserél.De itt azért olyan emberek vannak akik ha meg is veszik(mint Ody) azt hosszú távra tervezik.Oldie jól mondja:Hihetetlen jó érzés mikor megveszed és ott ülsz elötte.De ha belegondolsz az utóbbi 40 évben ez volt.Fekete-fehér tv helyett színes vhs helyett dvd, Lada helyett Opel stb.Gondolom te sem walkmant hallgatsz ma már ,hanem mp3 lejátszód van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MOM Parkban senki se nézze meg az Avatart.
A Mom Park már évek óta haldoklik, már a ROTS is szar volt ott, pedig az már 4 éve volt. Akihez ennyi idő alatt nem jutott el, hogy a MOM egy nagy adag valami az süket :pfff:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.