Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Láttam én is ott az ep3-at, akkor mégsem éreztem, hogy rossz lenne. Persze ez régen volt :pfff:
Sokkal sötétebb volt a képe, megkérdeztem miért, az volt a válasz, nincs pénz kicserélni jobbra az izzót.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mom Park már évek óta haldoklik, már a ROTS is szar volt ott, pedig az már 4 éve volt. Akihez ennyi idő alatt nem jutott el, hogy a MOM egy nagy adag valami az süket :pfff:
Én az elmúlt években szinte kizárólag csak a MOM Parkba jártam mivel csak ott képesek eredeti nyelven adni filmeket, és soha semmi panaszom nem volt. A kép tűéles, szemben mondjuk a Duna Pláza mozijánál ami tényleg egy katasztrófa minőség szempontjából.

Mondjuk a legjobb élmény még mindig az Aréna Plázában van, és most nem az IMAX-ről beszélek. A TDK-t ott néztem éjszakain és le a kalappal mert tényleg mindenben a legkorszerűbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a Mélység Titikát. :pfff: Asszem ez a film ma nagyobb fröcsögésre késztethetné az intelektuel nézőket mint az Avatar. ;)

Nekem bejött minden bájával, bakijával, atmoszférájával, világmegváltó gondolatával. :P Érdekes, hogy valamiért a Dolog című film ugrott most be róla, ezekkel a szűk folyósós jeleneteivel ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The brothers Bloom

Könnyű kis szórakoztató film egy szélhámos testvérpárról, tetszett ;)

 

The ugly truth

Gerard Butlert amúgy imádom, ebben a sztoriban kifejezetten szétnevettem magam rajta a film első órájában, az utána következő fél óra meg elmegy kategória :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kizárt, hogy beletrafáltam.

Spoiler:

Mert itt Jake avatar teste működik. Viszont az ezredessel vívott harc után ugye a szellemátvivő kütyü kissé rossz levegőjű lett, úgyhogy azt Jake már nem használhatta. Azt meg kétlem, hogy Tsu Tey-t addig nem keresték, amíg hazarúgdosták az embereket a Hell's Gate-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma újra láttam az Avatart 3D-ben, a Lurdy-házban, és még jobban tetszett, mint elsőre! Pedig a látvány már nem volt akkora meglepetés, de valahogy több részletre tudtam már figyelni, ami az élményt még teljesebbé tette. Beigazolódott, hogy a történet is jó, mert ugyanúgy jött a bizsergés egyes momentumoknál, mint a múltkor, sőt még jobban. Ez a film nem a 3D miatt jó, most már én is úgy gondolom. :)

Az IMAX-hoz képest nem láttam különbséget a kép minőségében, csupán a vászon nagysága volt kisebb, de most is középen ültünk, és nagyon jól lehetett látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.