Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A fanyalgásom a marketingnek szólt. A filmről ugye nem nyilatkozhattam, hisz azt csak tegnap láttam :). Egyébként a gyenge marketinget azt továbbra is tartom: például a moziposzter, ami a jegypénztár elött is kivolt aggatva, olyan amatör hogy annál bárki aki kicsit is ért a Photoshophoz két óra alatt jobbat csinál. Hangulatot azt kb. semmit nem csinált. Viszont a filmről meg kiderült, hogy elcseszettül jó... és ez azért a jobb felállás :P

 

Az mondjuk még engem is meglepett, hogy például a "szamáremberek", akiknek a kinézetét például az elözetesek alapján eléggé szapultam, mennyire tetszettek. Cameron lelket tudott csiholni beléjük és főleg a csaj navi felbukkanásától fogva egyértelmü volt számomra, hogy nálam ez iszonyat mód müködik. Ahogy irtam, voltak dolgok, jelenetek ahol ugy éreztem hogy zökken a szekér, de az összélmény szempontjából ezek nem voltak olyan hangsúlyosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mellbe vágott Bomarr. :P Nem hittem volna, hogy ennyire bejön. Egy kezemen meg tudom számolni ki fanyalgott jobban-kevésbé ezen a fórumon (Lada én és Phobos, talán még Obi1).

Aztán lehet Donát is beáll a sorba :P:)

 

Minden estre örülök hogy Bomarrnak is tetszett :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fanyalgásom a marketingnek szólt. A filmről ugye nem nyilatkozhattam, hisz azt csak tegnap láttam :). Egyébként a gyenge marketinget azt továbbra is tartom: például a moziposzter, ami a jegypénztár elött is kivolt aggatva, olyan amatör hogy annál bárki aki kicsit is ért a Photoshophoz két óra alatt jobbat csinál. Hangulatot azt kb. semmit nem csinált. Viszont a filmről meg kiderült, hogy elcseszettül jó... és ez azért a jobb felállás :P

 

Az mondjuk még engem is meglepett, hogy például a "szamáremberek", akiknek a kinézetét például az elözetesek alapján eléggé szapultam, mennyire tetszettek. Cameron lelket tudott csiholni beléjük és főleg a csaj navi felbukkanásától fogva egyértelmü volt számomra, hogy nálam ez iszonyat mód müködik. Ahogy irtam, voltak dolgok, jelenetek ahol ugy éreztem hogy zökken a szekér, de az összélmény szempontjából ezek nem voltak olyan hangsúlyosak.

Én egyelőre nem dobtam hátast tőle, de leírtam korábban miért. Talán majd ha a kezemben lesz a BR és itthon megnézem, jobban elvarázsol.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene. A Districh 9-et kihagytam alább. :) Szóval az egy remek hangulatú film, de nem remek hangulatot teremtően :P
Én csak a Becstelen Brygantikat láttam idén az Avataron kívül, de az nagyszerű film volt frenetikus színészi alakításokkal és hangulattal! Szóval az én listám TOP 2-es. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene. A Districh 9-et kihagytam alább. :P Szóval az egy remek hangulatú film, de nem remek hangulatot teremtően :P

2009 a sc-fi éve volt.

Moon, T4, Disctict 9, Avatar , Star Trek (TF2 esetleg) (G.I Joet még nem láttam, de azt mondják kellemes meglepetés)

 

Ennyi jóféle sci-fi egy évben régóta nem jött ki mozikba :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 a sc-fi éve volt.

Moon, T4, Disctict 9, Avatar , Star Trek (TF2 esetleg) (G.I Joet még nem láttam, de azt mondják kellemes meglepetés)

 

Ennyi jóféle sci-fi egy évben régóta nem jött ki mozikba :)

Valóban, majd így emlegetjük: A kétezerkilences év, emlékeztek? De jó lenne most is pár olyan film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ahogy telik az idő a megnézése óta (tegnap láttam) egyre jobbnak érzem. Kiváncsi vagyok milyen lesz újranézve.

Ezt érzem én is. Már trimmelek, hogy újra láthassam. Alattomosan a bőr alá kúszva hódít ez az Avatar. De jó, hogy neked is tetszett, pedig tényleg elég szkeptikus voltál :) Jó film ez az Avatar :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Oldie, az Álom.net tényleg sokkalta jobb, mint az Avatar és sokkal látványOOsabb, mint a 2012 :D
?????

Ezt most nem vágom. A te kedvencedet nehogymá az én kedvenceim közé sorold :D

 

 

Engem is meglepett Bomarr írása.Azt hittem földbe fogja döngölni a filmet.

 

Oldie: Jó kis írás, szinte mindenben egyezik az izlésünk(Wacthmen kivétel).

Jó arány így is :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyelőre nem dobtam hátast tőle, de leírtam korábban miért. Talán majd ha a kezemben lesz a BR és itthon megnézem, jobban elvarázsol.

Nem is tudom, ha elsőre nem fogott annyira meg, másodszorra még nehezebben fog.

 

(G.I Joet még nem láttam, de azt mondják kellemes meglepetés)

Ízlés kérdése, szerintem nagyon felejtős film.

 

Bomarr, örülök, hogy neked is tetszett a film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pfúj, a sok igénytelen hogy zabálja a filmet :D :D :P

 

Én tovább megyek a jóslásban és azt mondom, hogy még a DVD, Blu-ray kiadásig behozza a Titanicot :D

Én akkor örülnék nagyon, ha világszinten leelőzné A király visszatért(1 milliárd 119 millió)... A Titanicot nem sok esélye van behozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem mikor kijött az első teaser augusztusban, a fél világ temette a filmet aztán. Kevin Costner féle WaterWorld szintű orbitális bukást jósoltak a filmnek :D

Magyarán pont az a folyamat játszódott le, mint a Titanic előtt anno..Szóval Cameron most már megedződhetett. :D

 

 

Kérdés az. Ha a következő filmje a Battle Angel lesz, lehet e ekkora siker? Az már elég borongós atmoszférával rendelkező elég durva alkotás :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés az. Ha a következő filmje a Battle Angel lesz, lehet e ekkora siker? Az már elég borongós atmoszférával rendelkező elég durva alkotás :D
Nem ismerem ennek a sztorinak az alapjait, annyit tudok róla, hogy valami anime esetleg mangaalkotásról van szó. :D Miről szól a sztori amúgy? Röviden és tömören :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerem ennek a sztorinak az alapjait, annyit tudok róla, hogy valami anime esetleg mangaalkotásról van szó. :D Miről szól a sztori amúgy? Röviden és tömören :D

Mangazin oldaláról

Spoiler:

A Battle Angel Alita című manga első kiadása 1992-ben jelent meg Japánban Gunnm címmel.

 

Ido a cybernetika doktora éppen pótalkatrészeket keresett a roncstelepen, amikor rábukkant egy cyborg lány épségben levő fejére. Elhatározza, hogy megjavítja. Ez sikerül is neki, azonban a lány nem emlékszik semmire, még a nevére sem, ezért Ido az Alita (japánban Gally) nevet adja neki. És a történet innen kezd bonyolódni.

Ido azt szeretné ha Alita egyszerű, normális lányként élné életét, azonban a sorsnak más tervei vannak. Alita hamarosan felfedezi, hogy pusztító harci képességekkel bír. Úgy érzi, hogy a harc az az út amelyen keresztül jobban megismerheti magát, sőt talán még a múltjához is elvezeti, ezért Hunter-Warrior (fejvadász) lesz, és ezzel elkezdődnek a kilenc könyvön át tartó kalandjai.

 

Yukito Kishiro egy igazi remekművet alkotott. Nemcsak a sztori lebilincselő, de maga a világ is amit létrehozott.

A karakterek nagyon jól kidolgozottak és rajtuk keresztül betekintést nyerhetünk az emberi lélek legsötétebb zugaiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Battle Angel Alita mangából készült animet láttam pár éve, akkoriban mikor először felmerült hogy Cameron is feldolgozza. Egy biztos: attól nem kell Cameronnak félnie, hogy az elődjét nehéz lesz túlszárnyalnia. Alapvetően úgy tünt, hogy egy "kellemes" alapanyagról van szó, abban az értelemben, hogy jó kezekben nagyon hangulatos filmet is lehet belőle kanyarintani, de maga az anime igazából csak egy a sok sci-fi animeból. A sztori erős közepes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mangazin oldaláról

Spoiler:

A Battle Angel Alita című manga első kiadása 1992-ben jelent meg Japánban Gunnm címmel.

 

Ido a cybernetika doktora éppen pótalkatrészeket keresett a roncstelepen, amikor rábukkant egy cyborg lány épségben levő fejére. Elhatározza, hogy megjavítja. Ez sikerül is neki, azonban a lány nem emlékszik semmire, még a nevére sem, ezért Ido az Alita (japánban Gally) nevet adja neki. És a történet innen kezd bonyolódni.

Ido azt szeretné ha Alita egyszerű, normális lányként élné életét, azonban a sorsnak más tervei vannak. Alita hamarosan felfedezi, hogy pusztító harci képességekkel bír. Úgy érzi, hogy a harc az az út amelyen keresztül jobban megismerheti magát, sőt talán még a múltjához is elvezeti, ezért Hunter-Warrior (fejvadász) lesz, és ezzel elkezdődnek a kilenc könyvön át tartó kalandjai.

 

Yukito Kishiro egy igazi remekművet alkotott. Nemcsak a sztori lebilincselő, de maga a világ is amit létrehozott.

A karakterek nagyon jól kidolgozottak és rajtuk keresztül betekintést nyerhetünk az emberi lélek legsötétebb zugaiba.

Köszi az infót :D Gondolom ezen is lesz meglepődés egyeseknél, hogy túl sablonos a sztori, sok egyediség nincs benne blablabla. És ez amúgy igaz, csak emiatt ne húzzák le majd a filmet :D

Mondjuk enélkül is bukhat, de én szurkolok neki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.