Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Korábban mindig ott pöszmörgött valaki a háttérben..... jó, általában Grace volt az, aki ott állt és mondta hogy de igen, naplózzon, amíg friss az élmény :P Jóleső "nem vagyok egyedül" érzés volt. A navik világa az új, az embereké a régi. És akkor még voltak gyökerei! A végén meg nincsenek. Tök szép. Ha betettek volna egy félperces jelenetet, hogy a tudósok is hajóba ülnek, mondván ők még jönnek majd vissza, akkor minden jó lenne. Elspórolták, rosszul jött ki. Szerintem.

Milyen gyökerei? A gyökereiből az utolsó a film elején lett elhamvasztva...

És miért raktak volna be hajóra szállós jelenetet, amikor - már Oldi is írta - a tudósok MARADTAK? Ez komolyan nehéz elhinni, csak mert Jake 2 perc erejéig egyedül volt egy szobában, ahol a monitorok fel voltak kapcsolva, vagyis továbbra is használatba volt a terem (gyk: egy videó rögzítéséhez nem kell olyan számítógép, ami nem hozzá tartozik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar BD!!! :P

 

"Kedves Ricza Róbert!

 

Rendelésedet köszönjük, megkaptuk.

A következő rendelést regisztráltuk tőled:

 

-------------------------------------------------------------------------

ELŐRENDELÉSEK:

(Néhány napon belül szállítható,

megjelenés előtt álló, vagy jelenleg nem kapható termékek):

-------------------------------------------------------------------------

Avatar (BLURAY) ...................................... 1 db - 6690 Ft/db

"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- már Oldi is írta - a tudósok MARADTAK?

 

Pontosan. Bolondok lettek volna nem maradni. A tudósok nem támadták meg a Navikat, nekik nem a bolygó kizsákmányolása volt a céljuk. Azután meg, hogy Jake "főnök" lett, és ők is segítettek ebben a maguk módján, gondolom nem zaklatták a Navik őket a kutatásban, sőt, én azt hiszem, olyan helyekre is beengedik őket, ahova korábban nem engedték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie Te mindig valami jobbra vársz. :P És ha nem lesz olyan? ugye nem akarod letölteni a kedvenc filmedet a netről?
Egy normális kiadásra. :P

Letöltöm ha olyan lesz, hogy felülmúlja a hivatalost. Azaz minimum lesz egy DTS hangsáv is rajta. :P De ez nem jelenti azt, hogy kihagyom a kétlemezes kiadást majd. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy normális kiadásra. :P

Letöltöm ha olyan lesz, hogy felülmúlja a hivatalost. Azaz minimum lesz egy DTS hangsáv is rajta. :P De ez nem jelenti azt, hogy kihagyom a kétlemezes kiadást majd. :P

Most néztem a DVD-t. Az tényleg nem valami combos. Nekem jó lesz ez a BD, nem várok semmire.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs rá annyi pénzem.
Mennyi? Azt hittem csak ez lesz, azért írtam. De nekem elég ez a verzió, mert ennél jobban nem érdekel. Biztos nem várok egy dupla ilyen drága kiadásra csak azért mert azon több anyag lesz. Nekem az nem éri meg és sajnálom is rá a pénzt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fast & Furious 1-4

 

Spoiler:

Sokáig csak az 1-2. részt láttam, amik tetszettek, így ezek után nagyon nagy csalódás volt a 3. részt látnom. A 4. már megint jobb lett, de még így is elmarad az 1-2. résztől.

Akkor haladjunk sorjában:

Az 1. rész egy "sima" autós-sztori sok látványos, utcai versennyel, gyorsulással, csajokkal és persze akcióval. A két fő karakter (Brian és Toretto) eltérő, mégis sokszor egyező stílusa is bejött. A sztori nem volt túlzottan komplikált, az egyszerűségben rejlett a nagyszerűsége. Egy zsaru (Brian) beépül az utcai versenyzők közé (Toretto), hogy lebuktasson egy veszélyes autótolvaj bandát. Lényegében ennyi a sztori rengeteg látványos és hangulatos jelenettel megspékelve. A vége is remek volt, amikor Brian hagyta elmenekülni Torettót a kocsival, amivel tartozott neki.

A második rész koncepciója is hasonló, nálam mégis nagyobbat ütött az 1-nél. Csakugyan látványos jelenetek tömkelege látható benne, remek versenyek és üldözések sorozataival. A sztori dióhéjban: Brian ezúttal egy Verone nevű pénzcsempészt akar lebuktatni, amihez szüksége van régi haverja, Roman Pearce segítségére. Természetesen felbukkan a szexi Eva Mendes (Monica) is, ami még "szebbé" teszi az amúgy megint csak egyszerű sztorit. Pearce dumáit bírtam a legjobban, sokat röhögtem a tagon. :P

A 3. rész már egyáltalán nem tetszett. A lecserélt szereplőgárda és helyszín volt a fő ok, de az egész sztori harmat gyenge lett. Itt inkább a "drift" pörgés került előtérbe, mint a normál versenyek. A sztori sablonos volt, a karakterek egysíkúak. Nem jött be.

A 4. rész már sokkal jobban tetszett, de az 1-2. részt még mindig nem múlta felül. Ismét a Brian-Toretto duó fogott össze, hogy egy Braga nevű kokainbárót sitteljenek le, ami ha összejön, eltörlik Toretto priuszát. Más ismerős arc is felbukkant, mint pl. Letty (Michelle Rodriguez) Mia, vagy az előző részben felrobbanó Han is. :P

A sztori nem volt rossz, bár engem már inkább egy nyomozós-akciófilmre, mint egy versenyekkel foglalkozó autós-filmre emlékeztetett. Össz-vissz 2 verseny ha volt az egész filmben, ennek ellenére nem volt rossz. A végső jelenet is tetszett, amikor Brian-ék valószínűleg megszöktették a rabszállító buszból Torettót, így már garantált az 5. rész. Szerencsére abban is Brian (Paul Walker) és Toretto (Vin Diesel) lesznek a főszereplők, így nem kell tartani egy 3. rész-féle "spin-off"-tól...:P

 

Pontozás:

1. Halálos iramban - 10/9

2. Halálosabb iramban - 10/10

3. Halálos iramban - Tokiói hajsza - 10/4

4. Halálos iram - 10/7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az a film, amire akkor is elmennék, ha húszerbe kerülne a jegy. Gyerekkoromban is frászt kaptam a történettől. :P

 

Meg hát nagy rajongója vagyok American McGee Alice-ának (amire nagyon hasonlít) meg hát Burton filmjeit is mindig megnézem, nagyon jó rendező.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az a film, amire akkor is elmennék, ha húszerbe kerülne a jegy. Gyerekkoromban is frászt kaptam a történettől. :P

 

Meg hát nagy rajongója vagyok American McGee Alice-ának (amire nagyon hasonlít) meg hát Burton filmjeit is mindig megnézem, nagyon jó rendező.

 

Én is biztosan megnézem, TB összes filmjét láttam és imádom, és hát a történet rettentő beteg.

Nemrég megnéztem a mesét, és mint valami drogos álom...plusz ha Burton még rátesz egy lapáttal...kemény lesz. :P

Ja és tényleg egy az egyben McGees. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az isten mentsen meg Alice -tól. Egyébként ezt vagy szereti valaki, vagy utálja. Köztes út nincs. :P

 

Nekem igazából azon kívül, hogy a hátam borsózik a sztorijától az a bajom vele, hogy tuti lesz jópár szülő, aki elviszi rá a gyerekét. Pedig ez tuti nem gyerekfilm. (lesz az a sárkányos mese, na azt viszont nagyon megnézném! Az előzetese alapján nagyon aranyos lesz!)

a másik, hogy kevesebb ember fogja megnézni, mint az Avatart. Szerintem még mindig sokan megnéznék az Avatárt. Én nem csak napi egy vetítést hagytam volna belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem igazából azon kívül, hogy a hátam borsózik a sztorijától az a bajom vele, hogy tuti lesz jópár szülő, aki elviszi rá a gyerekét. Pedig ez tuti nem gyerekfilm. (lesz az a sárkányos mese, na azt viszont nagyon megnézném! Az előzetese alapján nagyon aranyos lesz!)

a másik, hogy kevesebb ember fogja megnézni, mint az Avatart. Szerintem még mindig sokan megnéznék az Avatárt. Én nem csak napi egy vetítést hagytam volna belőle.

 

Teljesen egyetértek.Az Avatar full termekkel megy minden előadáson.Erre egy vetítést hagynak naponta.Aki ezt kitalálta azt úgy rúgnám ki onnan, hogy a lába sem érné a földet.Milyen üzletember az ilyen?Ami pénzt hoz azt csökkentem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek.Az Avatar full termekkel megy minden előadáson.Erre egy vetítést hagynak naponta.Aki ezt kitalálta azt úgy rúgnám ki onnan, hogy a lába sem érné a földet.Milyen üzletember az ilyen?Ami pénzt hoz azt csökkentem?

Az Alice rövidebb, így többször lehet játszani egy nap, viszont ugyanannyit fizetnek érte az emberek, mint az Avatarért. Lehet, hogy hoz legalább annyit, nem tudom. Viszont azt mondták, lehet, hogy visszajön még egy Avatar vetítés, attól függ, hogy teljesít az Alice.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.