Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Mementót én asszem úgy 2005 körül láthattam mert érdekelt hogy KriszNol miket alkotott a BB előtt. Csak annyi maradt meg belőle hogy benne van Trinity meg a kopasz áruló a Mátrixból meg hogy a főszereplő hapi Trinity-vel dumcsizik valahol meg az hogy a fotó visszafelé hívódik elő az elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kick-Ass

 

Ekkora egy beteg filmet is már rég láttam :D De hatalmas volt, főleg mikor poénosra vették a figurát. Tiszta Zombieland és Hancock egyveleg a film. Aki bírja az abszurditást annak nem lesz gondja vele. Nem szabad komolyan venni a filmet ez a lényeg, még ha néha túlspilázzák néha-néha egy-egy jelenetben. Nicholas Cage marha durva volt, de a kiscsaj még inkább. :P

Tuti, hogy meg fogja osztani a közönséget. De egyszer ki lehet bírni. Én végigvigyorogtam az egészet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kick-Ass

 

Ekkora egy beteg filmet is már rég láttam :P De hatalmas volt, főleg mikor poénosra vették a figurát. Tiszta Zombieland és Hancock egyveleg a film. Aki bírja az abszurditást annak nem lesz gondja vele. Nem szabad komolyan venni a filmet ez a lényeg, még ha néha túlspilázzák néha-néha egy-egy jelenetben. Nicholas Cage marha durva volt, de a kiscsaj még inkább. :D

Tuti, hogy meg fogja osztani a közönséget. De egyszer ki lehet bírni. Én végigvigyorogtam az egészet :D

Hát nem hiszem hogy megosztja nagyon. IMDBn is 8,5. :D Ami azért nem sok filmnek sikerül.

De tényleg elég abszurd az egész. :D Én imádtam, tuti többször nézős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be Rúgj-S*ggetéket. Jobb mint amire számítottam. :D

A kiscsaj tényleg nem semmi. Még egy filmben se láttam még egy ilyen gyilkológép gyereket. :P Cage figurája is ott van azért. Igazi fegyverfanatikus a fazon. :D

A leszbi csajszis szál is bejövős volt. :D

A Még pár dollárral több zenéjének és a kiscsaj szállodás belépőjének a párosítása viszont nagyon nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ott volt a film egyik csúcspontja. :)
Nekem így csak egy frankó jelenet volt. Egy olyan zenével amit odaillőnek éreznék talán nálam is lehetett volna csúcspont. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4-en, szombaton én is megnéztem. És a 100%-os arány is maradt.

Nekem ami igazán tetszett benne az a sztori kiszámíthatatlansága, meg az abszurditás és a realisztikusság kettőse, már ami a brutalitást illeti. És Lost utalás is volt benne. :)

Én speciel nem találkoztam még negatív véleménnyel a filmről.

 

A filmzene is f*sza volt, főleg John Murphy betétzenék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inception 720p tréler

 

A filmzene is f*sza volt, főleg John Murphy betétzenék.

Spoiler:

Nekem az jött be a legjobban ami a csajszi raktáros mentőakciójakor szól. Valahol már hallottam hasonlót de nem ugrik be hogy melyik film vagy tréler alatt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, most hallottam, hogy nemsokára lesz a Gyilkos cápa vs. Óriáspolip...! Ezt a filmet már csak a címei miatt érdemes megnézni, úgyhogy ki ne hagyjátok!!! :)

TVben? :D

Már jóóó rég be volt ide linkelve a trailere, és az tényleg annyira rossz hogy látni kell. A cápa kiugrik a vízből és lekap egy repülőt...Jajjj. :D

 

Első Conan kép:

conan-forg-1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mondjátok, hogy ez nem Ronon Dex, mielőtt találkozott Sheppardékkal :D Nehéz lesz ezt a filmet nem pre-Stargate Atlantisként néznem :)

Szóval ne lepődjünk meg ha a többi barbár törzs egy csillagkapun át jön majd? :D XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, most hallottam, hogy nemsokára lesz a Gyilkos cápa vs. Óriáspolip...! Ezt a filmet már csak a címei miatt érdemes megnézni, úgyhogy ki ne hagyjátok!!! :)
Szerdán a retekklubon :D Én asszem maradok Housnál a versenycsatornán :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.