Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a Bioware "hivatalos" sztorija lesz az alap, mely szerint John Shepard és katona kasztú, földi születésű. És miért ne tenne ez jót a játéknak. Azt leszámítva, hogy a játék az alap, és ez egy baromi nagy reklám lesz neki, milyen hátulütője lehet? Pláne, hogy mire a film elkészül, szerintem már a Mass Effect 3 is rég kész lesz, és készülni fog a negyedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letudva a Rambo 3-4 is :cool: Nem lehet elégszer betelni, főleg a negyedik résszel. :D A legdurvább közülük. A hittérítők hozzáállásáról rögtön fejembe villant a minapi beszélgetés az Avataros fórumon.

 

 

A hittérítők tényleg nem semmik. Nem bírták megérteni, hogy ezek semmi emberit nem értenek meg csak a golyót. Rambo bácsi meg megadta nekik. Különben nekem mind a 4 rész etalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hittérítők tényleg nem semmik. Nem bírták megérteni, hogy ezek semmi emberit nem értenek meg csak a golyót. Rambo bácsi meg megadta nekik. Különben nekem mind a 4 rész etalon.

Így egybe nézve őket, azért az elégé feltűnő, hogy a harmadik részt kissé eltúlozták egy bizonyos szint felé. Nehéz lenne pontosan megmondani, hogy hol hibázik, de kilóg a sorból. De tény, hogy ezek a filmek alapművek a maguk kategóriájában. :cool:

Holnap jön majd a két Megtorló film, mármint a legutolsó verziók, aztán mivel beszereztem a Piszkos Harry szériát is, annak is nekikezdek :D Marha rég láttam már azokat is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eretnekek!!!! :cool:

 

De hát nem is csodálkozom már itt lassan. Nuku tökös csávó. Csak pityergősökre akad itt már az ember :D

Na jó, tisztelet a kivételnek, meg aki csak eccer bicsaklik meg :D :D :D :D

 

Nőtől meg el se várom, hogy megértse a Rambo-filozófiát :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eretnekek!!!! :cool:

 

De hát nem is csodálkozom már itt lassan. Nuku tökös csávó. Csak pityergősökre akad itt már az ember :D

Na jó, tisztelet a kivételnek, meg aki csak eccer bicsaklik meg :D :D :D :D

 

Nőtől meg el se várom, hogy megértse a Rambo-filozófiát :P:D

Kezd fárasztó lenni már....lapozzunk szerintem, ezen már kiröhögtük magunkat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hinnétek, hogy én még sohasem láttam a Rambo 1-2-3-at? :D

Igen :cool: A 3-at pl. én sem láttam :D

 

58 éjszaka és már itt is van. :D

Majd feljegyzem :D Röpke két hónap :D

 

Nőtől meg el se várom, hogy megértse a Rambo-filozófiát :P :P

Megértés és elfogadás két különböző dolog :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scofiled feltámadt :cool: Mondjuk ez a film megérne egy misét abból a szempontból, hogy nem felkonvertált anyag lesz, hanem egy az egyben az Avatar technológiát használja a 3D-s megjelenítésre. Szóval Resident Evil 4 képek:

 

http://gamepod.hu/hir/resident_evil_afterl..._a_filmbol.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van Ody, zavar valami? :D Vagy egységesen képviseled mindenki véleményét? Esetleg hozzád kell igazodni? :cool:
Zavar. Baj? Kicsit fárasztó már, hogy egy napja ezen a gyenge poénodon lovagolsz. Nehogy már ne írhassam le a véleményem ha valami zavar! Eszem megáll komolyan...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zavar. Baj? Kicsit fárasztó már, hogy egy napja ezen a gyenge poénodon lovagolsz. Nehogy már ne írhassam le a véleményem ha valami zavar! Eszem megáll komolyan...
Akit nem érdekel az úgyis átlapozza. Én is átlapozom más megjegyzését ha nem fekszik az én humoromnak. Leszólni ezért meg nem fogom. Szépen is néznénk már ki ha csak a saját közízlésünknek megfelelő poénokat várnánk el másoktól.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit nem érdekel az úgyis átlapozza. Én is átlapozom más megjegyzését ha nem fekszik az én humoromnak. Leszólni ezért meg nem fogom. Szépen is néznénk már ki ha csak a saját közízlésünknek megfelelő poénokat várnánk el másoktól.
Megint nem érted mire próbáltam célozni, de ez jellemző. :D Akkor nyomd tovább ezt a poén vonalat, biztos sokaknak hiányozna ha váltanál valami más témára. :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ennyit tudok mondani: YEAH! :D Csak ne rontsák el, és ne jusson odáig, ahova a Halo film jutott...

 

Ja, és Seth Green játssza Jokert, Keith David Andersont, Lance Henriksen Hacketett, Marina Sirtis Beneziát, Armin Shimerman pedig a salari tanácstagot! Ha már amúgy is ilyen színészek keltették életre őket, baromság lenne nem átvenni őket a filmre. Pláne Seth Greent és Keith Davidet.

 

Teljes mértékben egyet értek veled. Pont odavaló karakterek! Meg a főbb idegen lények hangjai maradjanak ugyanazok! Ja és ha eljutnak odáig, akkor Illusive Man-t Martin Sheen játssza! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint nem érted mire próbáltam célozni, de ez jellemző. :cool: Akkor nyomd tovább ezt a poén vonalat, biztos sokaknak hiányozna ha váltanál valami más témára. :D
Hagyj ne mondjam mi itt a jellemző. :D Részemről téma lezárva.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit tudok mondani: YEAH! :D Csak ne rontsák el, és ne jusson odáig, ahova a Halo film jutott...
No attól mentsen az ég. Mondjuk én sajnálom, hogy az a project befulladt mert hasonló élvezeti faktorral rendelkezik az a világ is :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Rambo baromi jó és hangulatos, az egészben az volt a legnagyobb hogy egy halál ha volt benne, és az se gyilkosság volt. Aztán jött a 2-3, ami olyan szinten volt borzalmas hogy ihaj.

 

Ody: Szerintem hagyjad Oldie-t, már csak az maradt neki hogy SW fórumokon élje ki a férfiasságát. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Rambo baromi jó és hangulatos, az egészben az volt a legnagyobb hogy egy halál ha volt benne, és az se gyilkosság volt. Aztán jött a 2-3, ami olyan szinten volt borzalmas hogy ihaj.

 

Ody: Szerintem hagyjad Oldie-t, már csak az maradt neki hogy SW fórumokon élje ki a férfiasságát. :cool:

 

Jók voltak azok. A Rambo-filmek egyik védjegye meg az ölés. Természetesen a jó oldalon és a gyengék védelmében.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljes mértékben egyet értek veled. Pont odavaló karakterek! Meg a főbb idegen lények hangjai maradjanak ugyanazok! Ja és ha eljutnak odáig, akkor Illusive Man-t Martin Sheen játssza! :)

Naná! A második rész sztárlistáját szeretném viszontlátni. Nehogy ne Martin Sheen játssza az Illusive Mant, Yvonne Strahovski pedig Mirandát. Arról nem is beszélve, hogy EDI Tricia "Number 6" Helfer, Kal'Reegar Adam "Jane" Baldwin, Aria T'Loak Carrie-Ann "Trinity" Moss, Daro'Xen vas Moreh admirális pedig Claudia "Vala" Black hangján szólaljanak meg. De ha már így belejönnek, akkor esetleg Wrex és Grunt, Tali és Garrus hangja is megmaradhatna, őket úgyis maszkkal vagy CGI-jal keltik majd életre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírom a Rambókat. Az elsőt és a másodikat narrátorosan láttam először. A második még feliratosan is megvolt mert a tékában csak úgy tartották videókazin amit át is másoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.