Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vasember2

Spoiler:

Hümm! Nem rossz :D Tony Starknak agyára ment a Vasember (meg a benne levő palládium), a végeredmény dekadens zseni nagyon jól lett bemutatva, majdnem olyan jól, mint az első rész elején az elkényeztetett úrifiú. Az ellenfelekre nálam nincs panasz, bár a nyitójelenetben Iván sokkal idősebbnek tűnik, mint a monakói jelenetben. A félresikerült Wotan-utánzat, aki az első rész végén volt ráadás-meglepetés, viszont idegesített. A poénok jók, találóak, ahogyan az Ex-nej végzi, az meg egyenesen.... hát, most mondjam azt, hogy halálos? :D

Két dolog nem esett még le: 1, ki adta át a végén a kitüntetéseket? 2, Mit találtak a sivatagban? (<-- jellemző, hogy nem merték ezt a jelenetet a feliratok utánra tenni, pedig ott lett volna a helye :D )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prince of Persia: Nekem nagyon tetszett. Aki látta a filmet, az megmagyarázhatná, hogy

 

Spoiler:

Végül miért nem pusztult el a Föld, ha egyszer beleszúrták a kardot a homokórába, és megnyomták a gombot? Úgy volt, hogy akkor széttörik a homokóra, és elszabadul a benne lévő homok, mely elpusztítja az egész Földet. Ez miért nem következett be?

 

8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két dolog nem esett még le: 1, ki adta át a végén a kitüntetéseket? 2, Mit találtak a sivatagban? (<-- jellemző, hogy nem merték ezt a jelenetet a feliratok utánra tenni, pedig ott lett volna a helye :D )

Spoiler:

1: Az a fickó, aki az elején követelte, hogy Stark adja át a páncélt a kormánynak, 2: Thor pörölye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2, Mit találtak a sivatagban? (<-- jellemző, hogy nem merték ezt a jelenetet a feliratok utánra tenni, pedig ott lett volna a helye :D )

Spoiler:

Tenel Ka már írta, de még annyit tennék hozzá, hogy Thor Nick Fury csapatának (a filmben Jackson), a Bosszú Angyalainak egyik tagja, jövőre jön a mozikba :D Ha h*lyeséget írtam, valaki javítson ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prince of Persia: Nekem nagyon tetszett. Aki látta a filmet, az megmagyarázhatná, hogy

 

 

Végül miért nem pusztult el a Föld, ha egyszer beleszúrták a kardot a homokórába, és megnyomták a gombot? Úgy volt, hogy akkor széttörik a homokóra, és elszabadul a benne lévő homok, mely elpusztítja az egész Földet. Ez miért nem következett be?

 

 

8/10

 

 

Csak akkor pusztult volna el a Föld, ha a gomb megnyomása nélkül vágták volna bele. Amúgy nekem se teljesen tiszta amit a hercegnő mondott, de mintha a végkicsengése az lett volna az egésznek, hogy a gombot feltétlen meg kell nyomni. No majd ha kijön DVD-n ennek alaposabban utánajárok én is.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem unják még ezeket a vámpír-filmeket? Már hetente készül egy.

Most ez a sláger, mint anno a Harry Potter klónok. Sajnos. Jobbra is elszórhatnák a pénzt. Mondjuk, jövőben játszódós, űrhajós, idegenes sci-fikre. Azok mikor lesznek újra slágerek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ez a sláger, mint anno a Harry Potter klónok. Sajnos. Jobbra is elszórhatnák a pénzt. Mondjuk, jövőben játszódós, űrhajós, idegenes sci-fikre. Azok mikor lesznek újra slágerek? :D
Erről jut eszembe, nem tudsz valami a Halhatatlanság Halála filmről? Úgy tudom jó pár éve már tervezték/tervezik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kicsit el is vannak hallgatva ezzel a Los Angeles-i, inváziós, idegenes filmmel. Idén kéne jönnie annak is.
Abból már csak jövő március lesz. Nemrég áthelyezték a bemutató időpontját mert akkor kedvezőbb esélyekkel indulhat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit. :D

Én is szívesen látnék már belőle valamit. Na meg a Green Lanternből. Egyáltalán nem foglalkoztam még azzal a képregénnyel de valahogy mégis érdekel hogy milyen lehet majd a filmadaptációja. Jangót jól elmaszkerolták hozzá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jangót jól elmaszkerolták hozzá.

Már van róla kép(ha igen linket pls :) )? Amúgy idén legjobban az Inception mellett a Jonah Hex filmet várom. Remélem mostantól egyre több DC comics-os képregényt adaptálnak majd filmre, mert sokkal jobban szeretem őket, mint a Marvel hőseit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eli könyve nekem is bejött. Érdekes olvasmány volt. :)

 

Már van róla kép(ha igen linket pls :) )?
A korábban közzétett látványterven kívül nincs a manuszról semmi más.

 

abin_sur.jpg

 

Gondolom nemsoká előrukkolnak vele mert Temu nemrég befejezte a forgatást szóval már CG-zhetnek rajta ha akarnak. Kell valami amivel kielégíthetik a Lantern-fanok kíváncsiságát. :)

 

Remélem mostantól egyre több DC comics-os képregényt adaptálnak majd filmre, mert sokkal jobban szeretem őket, mint a Marvel hőseit.
Warnerék betervezték őket. Jó néhány DC képregényre kivetették a hálójukat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.