Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik nagyon über csatározást rittyent össze Öblös bá'. Máris az érdekel hogy az egyik ejtőernyős milyen roboton landol. Az a robbanás a végén a legkúlabb. Imádom mikor a robbanások kocsikat repítenek és pörgettetnek. :clap2:

 

Kíváncsi vagyok hogy a Lopakodós autóröptetős robbanást mikor veri le nálam egy hasonló az autóröptetőrobbantós akciók dobogójának legfelső fokáról. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem én is az Eredetet, és uhh még nem nagyon tudok róla írni, emészteni kell, meg vissza is akarok párat olvasni a kommenteiket közül. Kíváncsi vagyok ki hogy értelmezte, de már lent van a gépen és ngyon hamar meg fogom megint nézni, hogy már az adott infók tükrében nézhessem meg. :clap2:

ja 9/10 - nálam csak SW kap 10et :) szóval vehetjük max pontsámnak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thor tréler

Sose voltam oda ezért a sztoriért de egyszer mindenképp megnézem.

Van benne néhány jó csajszi is. Natalie nagyon helyes. :D

Hogy ez a Thor hogy megemberesedett. Legutóbb alig volt másfél méter, és szürke volt és vízna :D De a Thor pörölye már akkor ütött, legalábbis, ha kukaccal voltál megszállva :D

 

Ez a Titanic II pedig csúcs! Biztos moziban nézős :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ez a Thor hogy megemberesedett. Legutóbb alig volt másfél méter, és szürke volt és vízna :) De a Thor pörölye már akkor ütött, legalábbis, ha kukaccal voltál megszállva :D
Arra emlékszem. Egy suhintás elég volt ahhoz hogy az összes gilisztás kámforrá váljon. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Most jött az értesítés a Budapest Filmtől:

 

A Machete c. filmet szeptember 2-a helyett sajnos csak NOVEMBER 25-én mutatjuk be."

 

A retkes hónalj-valag*t illeszteném már fel az örömlány nőstény felmenőjébe aki ilyen döntést hozz. ( A lá Expendables is ugye).

És még van bőr a képükön rinyálni a torrentezés miatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredet

Majd visszaolvasom, miket írtatok róla, de pár mondatot elöljáróban.

Nagyon jó film volt, de sajnos nem szuperjó, nekem ahhoz még kellett volna egy kicsi plusz. Úgy érzem, lehetett volna vágni is belőle. Míg pl. a Prestige-nél még csak hasonló sem ötlött eszembe, itt már igen, és ez rossz jel, szóval ha már kellene hasonlítani, akkor annál semmiképpen nem jobb film. Ennek még ülepednie kell, lesz még nézés belőle, de szerintem igazi klasszikus nem fog válni belőle. 8/10

A többi spoilerben

Spoiler:

Az elején sok volt az akció, a film történetéhez túl sok mindennel nem járult hozzá, max. a karaktereket hozta be. Aztán ami még nem jött be, hogy a tanítgatós résznél egy vagy két helyen soknak éreztem azt, hogy rágjuk a néző szájába a tudnivalót, ha már úgyis meg kell tanítani az építészt erre-arra. Igazából ötletem nem igazán van rá, hogy ezt hogyan lehetne másképpen kivitelezni (mondjuk ezért nem vagyok író vagy filmes, ez Nolan dolga :)), de egy hangyányival kevesebb jobb lett volna. Már az Avatarnál is piszok mód zavart, ahogy Selfridge magyarázza Grace-nek, miért is vannak Pandorán, ott mondjuk még ennél is rosszabbul jött ki. Itt legalább egy tudatlant kellett beavatni, de azért lehetett volna ügyesebben. A hangulata nagyon ott van, a zene elmegy, bár nem sok dallamot használ Zimmer közben. A végéről meg annyit, hogy nekem nagyon tetszene, ha a végén eldőlne a pörgettyű, akár ebben a formában tekinthetném befejezettnek, mert tulajdonképpen mindkét lehetőség benne van. Ami egy pillanatra zavaró volt, de próbáltam elhessegetni, hogy a végén a kölkök gyanúsan ugyanannyi idősnek néznek ki, mint amikor Cobb visszaemlékszik rájuk. Aztán csak megmaradt ez a tényező a fejemben. Lehet az is, hogy Cobb szökése és a jelen eseményei között csak pár hónap telt el, de ezt marhára nem tartom valószínűleg, szerintem hosszabb idő telt el, és amilyen gyorsan nőnek a gyerekek ebben a korban, az gyanússá tesz mindent. Bár ez nem az én észrevételem, de a reptérre érkezésnek is már csak a végét lehet látni az elejét nem, tehát valószínűleg itt lépünk be az álomba, és túl tökélesen megy minden ahhoz, hogy ez is gyanússá tegye a végkifejletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredet

 

 

Végigvárta valaki a stáblistát? Azt hallottam, a legvégén eldől a pörgettyű... persze egyáltalán nem biztos. :)

 

 

Én végigültem a stáblistát, nincs semmi a végén.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Losers: nagyon jó kis felüdítő akció volt jó karakterekkel, jó akciókkal és poénokkal. Eléggé hasonlított a szupercsapatra vagy fordítva nem tudom, neked egy 7/10 simán lehet.
Nekem is a Szupercsapat jutott róluk az eszembe :) No, jövőhéten azt is megnézzem most már :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Most jött az értesítés a Budapest Filmtől:

 

A Machete c. filmet szeptember 2-a helyett sajnos csak NOVEMBER 25-én mutatjuk be."

 

A retkes hónalj-valag*t illeszteném már fel az örömlány nőstény felmenőjébe aki ilyen döntést hozz. ( A lá Expendables is ugye).

És még van bőr a képükön rinyálni a torrentezés miatt. :)

Mondok valamit, amitől elkéred Frenkie-től a shotiját: az a pletyka terjeng a neten, hogy az Expendables be sem lesz mutatva idehaza a mozikban! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.