Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nah, militaryb*zik, jellemző. Hát hol marad a lírai romantika imádata mely átitatja Jake és Neytiri románcát, he? :D

Már kezdek igazán aggódni, hogy itt egyre többen hasonlítanak rám :)

 

Jöhetne simán a Hell"s Gate bevétele. :yes: Meg úgy jó pár perc a Sárkányapa repkedéséből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam kizárt hogy Avatarnek örüljek a fa alatt. Egyrészt azért mert már nem érdekel annyira hogy megnézzem, másrészt azért mert képtelen vagyok bárminek is örülni. :)

 

Hmm...szerintem egy ötös lottó főnyeremény, és egy világszépe barátnő sokat javíthatna a közérzeteden.

 

Nah, militaryb*zik, jellemző. Hát hol marad a lírai romantika imádata mely átitatja Jake és Neytiri románcát, he? :P

Már kezdek igazán aggódni, hogy itt egyre többen hasonlítanak rám :D

 

Jöhetne simán a Hell"s Gate bevétele. :D Meg úgy jó pár perc a Sárkányapa repkedéséből :yes:

 

Na igen. :D Bár én már a premier után is amiatt sírtam, hogy kihagyták az Ezredes fojtogatja Selfridge jelenetet. Remélem visszakerül abba a 16 percbe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, militaryb*zik, jellemző. Hát hol marad a lírai romantika imádata mely átitatja Jake és Neytiri románcát, he? :D

Elnyomja őket a katonák bakancsának talpcsapkodása, a gépfegyverek ropogása, a lángszórók robaja és a rakéták robbanásai. :yes: Ez az énem születésem óta közös veled, nem tagadom :)

 

Az a helyzet, hogy egy anorexiás idegen és egy anorexiás idegen bőrébe bújt nyomorék szerelmi élete nem igazán tud lázba hozni, akármennyire is romantikusan van ábrázolva. Ha romantika kell, megnézem a Titanicot vagy a Star Wars ep2-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...szerintem egy ötös lottó főnyeremény, és egy világszépe barátnő sokat javíthatna a közérzeteden.
Azt nehezen hiszem. A pénz engem sose boldogított és a csajozáshoz meg romantikusnak kell lenni és én egyáltalán nem vagyok olyan. Soha nem is voltam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább rendezzen filmet, ahhoz mostanában jobban ért.

Nálam az össze filmje nagyon jó. Arc nélküli ember, Rettenthetetlen, Passio, meg az indiános rambós filmje.

Vikinges mozijához remélem hamarosan hozzálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most akartam én is belinkelni :)
Akkor most revansot vettem rajtad a Skyline miatt mert azt akkor kezdtem el berakni amikor még nem volt benn csak mire én végeztem vele addigra már beraktad. Egyedül az mentett meg a duplázástól hogy minden még be nem került dolog berakása előtt megnézem az előnézeti képet hogy lássam beelőztek-e már. Nem vállalom a kockázatot hogy valami miattam kerüljön be egymás után zsinórban kétszer. Lehet hogy ha nem néztem volna meg akkor én előztelek volna be téged. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább Gibson. Mi lett belőle? Egy alkoholista állat. Az nem gond ha részeg, de az hogy így beszél meg veri a nőjét.
Én abban se vagyok biztos hogy ez a felvétel valódi.

Naná, hogy elítélem Gibsont...már ha igazak ezek a hírek a mostani viselkedéséről. És az is baj ha részeg....és főleg ha erre föl még vezet is. A veszekedései nem érdekelnek, vannak ennél sokkal fajsúlyosabb dolgok a nagyvilágban.

Itthon pl a többszöri karambolozásai, drog és alkoholfogyasztásai után pl Stohlból már-már nemzeti hőst csinálnak.

Gibson meg valszeg verbálisan helyrerakta az asszonyt. Ez a bűne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem érdekel ha Gibson rasszista(általában ezt emelik ki), vagy hogy Buci kit nem ütött még el. Csináljanak jó filmeket és kész.

Ha meg valaki ilyenek miatt nem kap munkát hát vicces, tudtommal a péket is beengedik a sütödébe ha elkövetnek valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem érdekel ha Gibson rasszista(általában ezt emelik ki), vagy hogy Buci kit nem ütött még el. Csináljanak jó filmeket és kész.

Ha meg valaki ilyenek miatt nem kap munkát hát vicces, tudtommal a péket is beengedik a sütödébe ha elkövetnek valamit.

Nem egészen van igazad! :D

 

Ezek az emberek - jórészt nem saját akaratból - a nyilvánosság előtt élik az életüket. Sokaknak például szolgálhatnak. Remek példa szerinted, ha valaki rasszista kijelentéseket tesz, vagy részegen, drogosan autót vezet, vagy veri az asszonyt? Nem kell őket jobban megbüntetni, mint a "civileket", de nem kéne elnézni se nekik, merthogy milyen jól szórakozunk a filmjeiken.

Vagyis példád szerint a péket is beengedik. Nem hiszem. Ha a pék viselkedésével lejáratja magát és a melóhelyét, akkor kiteszik. Van máááásik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem érdekel ha Gibson rasszista(általában ezt emelik ki), vagy hogy Buci kit nem ütött még el. Csináljanak jó filmeket és kész.

Ha meg valaki ilyenek miatt nem kap munkát hát vicces, tudtommal a péket is beengedik a sütödébe ha elkövetnek valamit.

 

És ha a te rokonodat ütné el Stohl? Nem ártana egy kicsit gondolkoznod. Tenel Ka-nak meg igaza van. Na jó mondjuk az hogy ki rasszista és ki nem az engem sem érdekel, mert parancsra nem fogja mondjuk szeretni a négereket. :D Az emberek 80 %-a úgyis rasszista.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen van igazad! :)
De ki beszélt itt arról hogy el kell nézni a bűneiket? Ilyen hülyeségeket ne nézz ki belőlem. :D

Kapják azt aki mindenki, ha két év börtönről van szó akkor arról. De most azért nem adni valakinek munkát mert x és y dolgokat művelt az kivételezés, mert igenis ha a pék ittasan vezet akkor őt nem fogják kirúgni, és ha mégis akkor megy átmegy cba-ba ahol meg vígan felveszik.

Az meg nem tudom hogy miért lenne jobb példamutatás ha egy sztárt nem alkalmaznak sehol se, annál hogy megkapja az általános, kiérdemelt büntetését amit mindenki kapna, és azzal lennének tele az újságok.

 

Frenkie: Fordítsuk meg a dolgot. Ha a te rokonodat ütné el egy pék, mit akarnál? Ülje le a büntetését, vagy hogy egy életre hagyja abba a kenyérsütést?

Neked se ártana gondolkodnod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedi karakteres megjelenése van. Nehezen lehetne hozzá hasonló alakot előkeríteni. Fellépése pedig kimeríti a coolfaktort. ;)
Pár hónapja megnéztem A sátán bosszúját amibe őt is bevetették mellékszereplőnek. Szerintem abban a filmben ő éri a legtöbbet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az-az ember egy zseni.
Hát én nemtom. Eddig csak a Rekviemet meg a Forrást láttam tőle és a Rekviem annyira nem jött be hogy az addig sokat hallgatott Lux Aeternától totál elvette a kedvem mire vége lett. Azóta jó messziről kerülöm azt a számot és Aro többi filmjéhez se érzek igazán kedvet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.