Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És hogy tetszett?
Még nem láttam. Talán jövőhéten. Ez a Vrungel kapitány betétdal még mindig üt. :) Mi bandító, genszterettó...Vrungelettó lepuffantó. :) Engem is érdekelne magyarul, de sajna esélytelen rátalálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bizony Sly-nak kár volt magát a "The Expendables"-szel strapálnia. Az akciófilmek jövője úgyis az indiaiak kezében van. :)

 

Ezért a csajért engem is bedigitalizálhat az MCP :)
Azt én azért nem vállalnám be miatta. Inkább oldják meg hogy kikerüljön a mi világunkba. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy nem lesz semmi se Sly filmjének hazai bemutatójából :) A sajtó megkeresésére se volt olyan forgalmazó mely listára vette volna a filmet. Szóval ebből vagy az lesz mint a Babylon A. D. -ből, egy szánalmas két éves csúszás, vagy immár egy sokkal reménykeltőbb DVD bemutató.....még az idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült regelni is! :)
Nekem is! :) Most töltögetem.

 

 

Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy nem lesz semmi se Sly filmjének hazai bemutatójából :lol: A sajtó megkeresésére se volt olyan forgalmazó mely listára vette volna a filmet. Szóval ebből vagy az lesz mint a Babylon A. D. -ből, egy szánalmas két éves csúszás, vagy immár egy sokkal reménykeltőbb DVD bemutató.....még az idén.
Annyira nem gáz a DVD. Nekem ott is jó. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem gáz a DVD. Nekem ott is jó. :lol:

Én azért egy mozis nézést szívesen bevállaltam volna előtte. :)

Amúgy egész jól tejel a film, sőt, már szóba kerültek a folytatáshoz az új szereplők is. Van még pár vénróka akire lehetne számítani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért egy mozis nézést szívesen bevállaltam volna előtte. :lol:

Amúgy egész jól tejel a film, sőt, már szóba kerültek a folytatáshoz az új szereplők is. Van még pár vénróka akire lehetne számítani :)

Itthon viszont tuti bukta lett volna. Akár csak a John Rambo.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy nem lesz semmi se Sly filmjének hazai bemutatójából :lol: A sajtó megkeresésére se volt olyan forgalmazó mely listára vette volna a filmet. Szóval ebből vagy az lesz mint a Babylon A. D. -ből, egy szánalmas két éves csúszás, vagy immár egy sokkal reménykeltőbb DVD bemutató.....még az idén.

 

Ez gáz, de nyugi, már találtam 3 töltényt a shotihoz. Jövő héten garantáltan bemutatják. :)

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon viszont tuti bukta lett volna. Akár csak a John Rambo.
Ezt szerintem már nem fogjuk megtudni. John Rambo-ban ugye "csak" egy húzónév szerepelt. Itt meg rögtön vagy egy tucat. Másrészről azt se lehetne mondani, hogy erre a filmre csak a férfiak lettek volna igazán kíváncsiak, mert odakint a nézők harmada(!) nő volt. Most persze az más kérdés, hogy elrángatták őket a Twilight 3 miatt bosszúból, vagy önszántukból mentek el a filmre :):lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem adják a hazai mozik az Expandablest? :) Ez komoly? Vagy félreértettem valamit?
Nincs forgalmazója, mivel a LionsGate független, és a hazai forgalmazók a külföldi forgalmazókkal vannak szerződsében, nem a készítő céggel. Így nem tudni, hogy ki fogja itthon forgalmazni. Az eddigi LionsGate filmek nagy részét a BuFi forgalmazta, de nem hallani róla, hogy ezt is fogja-e.

 

Péntek 13 (2009)

Jó kis trancsírozós film, egy csütörtök estére jó :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a Péntek 13-at én csakis Amanda (pl. a mentalistás Grace) miatt fogom megnézni. :)

Ne várj sokat, a film nagyjában nem is szerepel, akkor is tök sötétben (én a film végéig fel sem ismertem) és az egyetlen nő, aki nem vetkőzik le benne :lol:

 

Ma délután kicsit nosztalgiáztam, megnéztem a Cobrát. Ezer éve nem láttam, a boltos lövöldözésen kívül nem is emlékeztem már semmire, és abból is csak képekre, érzésekre :) Jó kis film, ráadásul sikerült az eredeti szinkronnal megszereznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne várj sokat, a film nagyjában nem is szerepel, akkor is tök sötétben (én a film végéig fel sem ismertem) és az egyetlen nő, aki nem vetkőzik le benne :)
Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem már az is elég ha benne van és csinál is valamit. Előtte még úgyis megnézem a kísértetházas második részét. Az valamivel jobban is érdekel. :lol: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paranormális Aktivitás

 

 

Lehet, hogy a véleményemtől függetlenül lesz egy hét álmatlan éjszakázás :) , de én azért többet vártam a filmtől. Oks, végigfutott a hátamon párszor a hideg, de olyan zsigeri magam alá csinálás nem volt. :)

Ami piszkosul tesztet az a szereplők közti viszony alakulása. :) Jó fej volt a srác amikor csipkelődött a csajával meg amikor később vigasztalni próbálta. Életszerű volt, no. :lol:

 

Viszont a végére maradt egy kérdésem. Sőt, a film eleje óta ott motoszkált bennem. Hol voltak a Winchester fivérek? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paranormális Aktivitás

 

 

Lehet, hogy a véleményemtől függetlenül lesz egy hét álmatlan éjszakázás :) , de én azért többet vártam a filmtől. Oks, végigfutott a hátamon párszor a hideg, de olyan zsigeri magam alá csinálás nem volt. :)

Ami piszkosul tesztet az a szereplők közti viszony alakulása. :) Jó fej volt a srác amikor csipkelődött a csajával meg amikor később vigasztalni próbálta. Életszerű volt, no. :lol:

 

Viszont a végére maradt egy kérdésem. Sőt, a film eleje óta ott motoszkált bennem. Hol voltak a Winchester fivérek? ;)

 

Most néztem meg. Hát valami írtózatos nagy nulla. Ez félelmetes? Röhögtem végig, a csaj meg megnyerte az évtized hp-ja címet. Az én nőm lett volna azonnali hatállyal headshot. :)

Ha kézikamerás film akkor Cloverfield.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Book of Eli, nagyon tetszett, pláne a csattanó a végén. Azt mondjuk nem értem, miért hozza fel mindenki gyengeségnek, hogy már az elején lehet tudni, melyik könyvről van szó. Kérem, nem is akarták titkolni. Az igazi csattanó a film végén volt, mikor végre kinyitották és Eli szemére is ráközelített a kamera.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Book of Eli, nagyon tetszett, pláne a csattanó a végén. Azt mondjuk nem értem, miért hozza fel mindenki gyengeségnek, hogy már az elején lehet tudni, melyik könyvről van szó. Kérem, nem is akarták titkolni. Az igazi csattanó a film végén volt, mikor végre kinyitották és Eli szemére is ráközelített a kamera.

 

 

Miért lenne gyengeség? Már az elején egyértelmü miről van szó.

 

Egy cikk a vámpirosságról. Jaj de tudnám belelőni Dunába bizonyos tiniket akik az írtózatos Alkonyatot egyáltalán megnézik. :para:

 

Vámpír

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.