Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Novemberben jön hozzánk is az Alien tojás a kis Aliennel BD-n :(

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=874454...267558202587536

 

Reméljük jövőre a Star Wars is így jön :clap:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pandorum

 

Nem egy nagy eresztés, egynek elmegy. Jobbra számítottam. Hasonló kategóriában az Event Horizon köröket ver rá.

Max akkor, ha az egyiket még nem láttad, amúgy mindkettő film ugyanazon a kellemes, de nem kiemelkedő szinten van :( Bár vérben és elfuserált sztoriban az Event Horizon valóban köröket ver a Pandorumra. Amúgy Oldi, hogyhogy nem Halálhajó? :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max akkor, ha az egyiket még nem láttad, amúgy mindkettő film ugyanazon a kellemes, de nem kiemelkedő szinten van :( Bár vérben és elfuserált sztoriban az Event Horizon valóban köröket ver a Pandorumra. Amúgy Oldi, hogyhogy nem Halálhajó? :)
Miért lenne elfuserált sztorija a....Halálhajónak? :D Szerintem sokkal jobb mint a Pandorumé, ahol szerintem már az első perctől fogva sejthető, hogy kik is garázdálkodnak azon a hajón :clap: Tény, hogy nem kiemelkedő viszont egyik se.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Airplane!

A csupasz pisztoly filmek alkotóinak filmje, a poénok is ehhez illően hatalmasak. :lol: Na meg Leslie Nielsen is hozza a szokott formát. a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy jó kis vígjátékot akar látni.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Airplane!

A csupasz pisztoly filmek alkotóinak filmje, a poénok is ehhez illően hatalmasak. :lol: Na meg Leslie Nielsen is hozza a szokott formát. a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy jó kis vígjátékot akar látni.

Eddig még nem láttad? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Airplane!

A csupasz pisztoly filmek alkotóinak filmje, a poénok is ehhez illően hatalmasak. :D Na meg Leslie Nielsen is hozza a szokott formát. a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy jó kis vígjátékot akar látni.

Jó, hogy említed. Megnézem majd a napokban. :) Kb. 15 éve láttam először. :D "Hát nem ma fogok leszokni a szipózásról" :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy említed. Megnézem majd a napokban. :) Kb. 15 éve láttam először. :D "Hát nem ma fogok leszokni a szipózásról" :lol:

Egyik legjobb vígjáték számomra a világon.

De sajna a 2. rész már tényleg meg sem közelíti, ennek ellenére érdemes megnézni.

Egyedül a Csupasz pisztoly tudta hozni ugyanazt a szintet az összes részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Airplane-ek közül nekem egyik se jön be különösebben de az elsőt jobban csípem mint a másodikat. A Csupasz pisztolyok közül az elsőt és a harmadikat sokáig nagyon bírtam aztán rájuk untam, a másodikat meg sose komáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Airplane-ek közül nekem egyik se jön be különösebben de az elsőt jobban csípem mint a másodikat. A Csupasz pisztolyok közül az elsőt és a harmadikat sokáig nagyon bírtam aztán rájuk untam, a másodikat meg sose komáltam.

Na jó most érezd a lenézésem. :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

új Priest tréler

Kéne már egy vámpapíros film ami bejön. Hátha ez az lesz. :lol:

 

Na jó most érezd a lenézésem. :):D
Nem szép dolog más bajával viccelni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karatekölyök

 

Hihetetlen pozitív csalódás a film. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz, sőt a vége piszkosul megható. :lol: Mondjuk az eredetit nem übereli, de pöpec kis mozi így délutánra. Jackie Chen ugyan kissé furcsán festett ezzel a trottyos megjelenéssel, ezt a részét simán kihagyhatták volna, mert az öreg Miagi mester nyolcvan éven túl is fittebbül festett :D

Jade Smith előtt viszont le a kalappal. Nem elég, hogy kinézetre kiköpött apja, de még színészetben is ver a faterra :D Szóval bravó, jó kis két óra szórakozás a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Eli gyerek könyvét néztem másodjára ezúttal szinkronosan. Úgy nálam kicsit nagyobbat ütött mint angolul. Az Oldmanus "A f*sz ki van." beszólásán nagyot szakadtam. Nem emlékszem hogy ezt a káromkodást hallottam-e ezelőtt filmben de ebben nagyot szólt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számból vetted kia a szót. Nem tartozik a legjob horror-szériákba de már érdekel hogy mi lessz a vége.
Igen-igen :) Remélem lesz valami különleges díszdoboz az összes résszel, mert már évek óta arra várok, ezért van csak meg az első 2 DVD-n. Nagyon jó lenne valami Alien-tojás vagy Predator-fej szintű különleges kiadás, mondjuk a kis biciklis bohócfejjel ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én jobban örülnék egy bohócfejnek, mint egy disznófejnek ;)

Vagy egy biciklizős kis szoborral is, mint BumBum-nak van:

http://www.bumbum2000.de/Sammlung/Pixar4.jpg

 

Mindenesetre ha nem jelenik meg ilyen "extrával" majd veszek én egyet a Holdfényben és a DVD-k/BD-k mellé rakom :)

http://holdfenyteam.hu/viewimage.php?img=11661

http://holdfenyteam.hu/viewimage.php?img=12608

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ragaszkodok egyikhez se de a bohócfigura amúgy se kéne mert azt nem komálom. Abból csak a röhögés jön be.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.