Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó de Phobos azt írta, hogy az SW mellett a világ második legjobb sorozata. :D
Csak hát az ő szava se szentírás. Ami neki nagyon bejön az nem biztos hogy másoknak ugyanúgy be fog jönni. :D

Amúgy szerintem is az első éri a legtöbbet. A többi meg olyan "sokat akar a szarka de nem bírja a farka" eset. Azért meg lehet őket nézni ha nagy kegyetlenkedéseket akar látni a delikvens. :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ne hallgass másra, hidd el, nem a levegőbe beszélek :D

Minden évben 2 alkalom van amit várok filmek szempontjából. Az egyik az After Dark Horrorfest, ahonnan marha jó horrorfilmek kerülnek ki, a másik az aktuális Fűrész epizód :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz horrorörültnek lenni, csak tudni kell értékelni a jó alkotásokat és nem véresszájúnak lenni. :D
Szerintem az ilyen öncélú és önbíráskodó vérengzésekben tobzódó művek csakis a horrorőrülteknek és a véresszájúaknak jöhetnek be maradéktalanul. :D

Én csak azért kezdtem bele a folytatásokba mert érdekel a sztori vége. Persze nézhettem volna úgy is hogy az első és az utolsó közti részeket kihagytam volna de úgy nem sok értelme lett volna. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azért kezdtem bele a folytatásokba mert érdekel a sztori vége. Persze nézhettem volna úgy is hogy az első és az utolsó közti részeket kihagytam volna de úgy nem sok értelme lett volna. :D
Nem értelek....

Egyszerűen zseniális mindegyik része a Fűrész sorozatnak. Hatalmas csavarok, marha jó csapdák, részek végén lehető legnagyobb áll-leesések, amikről haverokkal heteket beszélgetünk, hogy mekkora volt.

Az előző részekben egy-egy, akkor még nem felismert mozdulat hogy tud a másik részre kihatni és mennyire jól megvan éppen ezért írva az egész. Erről a sorozatról csak szuperlativuszokkal lehet beszélni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értelek....
Pedig egyszerű. Én se horror, se Fűrész-fan nem vagyok így a SAW Series nekem nem jön be annyira mint az előbb említett csoportok tagjainak. :D

 

Erről a sorozatról csak szuperlativuszokkal lehet beszélni :D
Lehet, lehet. Az előbb említett csoportok tagjai részéről mindenképp. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a sorozatról csak szuperlativuszokkal lehet beszélni :D

Hogy Odyt idézzek:

Beszélni sok mindenről lehet, de ha bizonyíték is van rá, na az már valami. :D

:D

Roggal értek egyet, a Fűrészek szerintem baromira nem nagy számok. Az első értékelhető, mint egyszer megnézhető film, a többi meg nagyjából teljesen felesleges, csak öncélú darálás. De ha olyat akarok nézni, akkor inkább beteszek egy véresebb Rodriguez filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fűrész szériáról nekem is az a véleményem hogy az elsőt egyik rész sem tudta überelni (mondjuk a 7-et még nem láttam) a többi a kólával egyszernézős kategóriába esik. Itt tényleg a csavarok amik élvezhetővé teszik a filmeket mert őszintén szóval horrorhoz képest egyik se akar minket megijeszteni (tudom hogy nem ez a horror lényege de akkoris), de aki szereti a sok vért és az öncsonkító emberek szenvedését nézni azoknak tényleg jó. Nekem nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyik Fűrész se tetszett, de megszokásból nézem őket és minden egyes újabb epizódnál konstatálom, hogy még lehet gyengébbet csinálni. És persze megfogadom, hogy a következőt már tényleg nem nézem meg. Nade ha tényleg ez az utolsó akkor azért meglesem... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog-dzsal és Obi1-nal. :)
Így látszik velem alapból mindenki egyetért. :)

 

Gyengének hiába gyengék a további Fűrész részek, azért azt meg kell hagyni hogy a horrorral a legkritikusabb a néző. Amit elismernek mint jó horror az meg általában messze van a horror kategóriától (pl Ragyogás, 28 nappal később), igazából nem is nagyon lehet találni kőkemény horrort az imdb-n 6.0 felett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Féktelen Harag nagyon-nagyon nézős lesz :D Piszkosul lazák benne :)
Cage bátya talán visszatalál a sztárok közé. :D

 

repedezik a plafon :)
A májad pedig hízik. :D

 

Így látszik velem alapból mindenki egyetért. :D
Lám-lám-lám. Még egy ember akinek mindig igaza van. :D

 

igazából nem is nagyon lehet találni kőkemény horrort az imdb-n 6.0 felett.
Nem is kell annyira 6.0 feletti keményebb horrorok után keresgélni. :D

A dög (2005) 6.4

A légy (1986) 7.5

A dolog (1982) 8.2

stb.

 

Persze azon lehetne vitázni hogy ezek közül melyik kőkemény. A dögöset még nem láttam de azt olvastam hogy az nagyon kemény. A trélerje is azt sugallja.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van a gépen már hónapok óta, de még nem mertem megnézni :)
Szedd össze magad. Még az is lehet hogy utána azon kapod magad hogy nem is kellett volna annyira paráznod miatta. Amúgy azt valamikor én is meg akarom nézni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyon nagy horror fan, néha nézek valamennyit. Ez a Fűrész széria nekem nem jön be. Talán egyszer végignézném őket, de csak a történetek kedvéért. A kínzásos részeket áttekerném. Ártatlan emberek véres megkínzásában nem látok semmi élvezetet. Ha mondjuk elvetemült, pedofil gyerekgyilkosokat, meg ilyeneket kínoznának meg, akkor élvezném.

Nem egy olyan véleményt hallottam már, mely szerint, aki egynél többször végignézi a Fűrészeket, az beteg ember és elmegyógyintézetbe való, a készítői még inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyon nagy horror fan, néha nézek valamennyit. Ez a Fűrész széria nekem nem jön be. Talán egyszer végignézném őket, de csak a történetek kedvéért. A kínzásos részeket áttekerném. Ártatlan emberek véres megkínzásában nem látok semmi élvezetet. Ha mondjuk elvetemült, pedofil gyerekgyilkosokat, meg ilyeneket kínoznának meg, akkor élvezném.

Nem egy olyan véleményt hallottam már, mely szerint, aki egynél többször végignézi a Fűrészeket, az beteg ember és elmegyógyintézetbe való, a készítői még inkább.

 

 

Pontosan. Nekem is ez a véleményem az első után. Aki ezt kitalálta az nem normális. Aki meg ezt élvezi megkérdezném mi lenne ha az ó anyja ülne a csapdában? Beteges film. Persze én is nézem kiváncsi vagyok a végére, de maguk a kínzások és a leki terror undorítanak. Rákényszeríteni embereket hogy öljék meg a másikat, hogy ők megmeneküljenek(általában csonkítás révén) az nálam már kiveri a biztosítékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hát az ő szava se szentírás. Ami neki nagyon bejön az nem biztos hogy másoknak ugyanúgy be fog jönni. :)

És általában a nagy többségnek nem jön be :) Bocsi, Phobos, ezt nem bántásból írom, ez csak szimpla tény :D

 

Rog-dzsal és Obi1-nal. :D

Off

Úgy látszik, azért pár ember tud -val, -vel ragozni :D

 

Fűrész-témához annyit, hogy nekem az első film nagyon bejött, a többi meg csak szimpla folytatás, párat láttam, de untam már kb. a 3. rész után, azóta nem is nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki ezt kitalálta az nem normális.

Mindenesetre az egyik forgatókönyvíró a két csapdába ejtett fickó közül a barna hajú volt :) Bár nem ő maga találta ki a sztorit, ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nem az utcáról visznek be átlag, hétköznapi, ártatlan embereket. Azok mind-mind megérdemlik amit kapnak.

Éppen ezért anyum nem ülhetne pl. egy csapdában sem :)

Hát nem tudom A Fűrész 2-ből láttam valamennyit. Nem mindenki volt ott elvetemült gyilkos, meg ilyenek. Ott volt pl. az a gyerek, a rendőr fia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre az egyik forgatókönyvíró a két csapdába ejtett fickó közül a barna hajú volt :) Bár nem ő maga találta ki a sztorit, ha jól emlékszem.
A forgatókönyvet ő írta egyedül a sztorit pedig a rendezővel találta ki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nem az utcáról visznek be átlag, hétköznapi, ártatlan embereket. Azok mind-mind megérdemlik amit kapnak.

Éppen ezért anyum nem ülhetne pl. egy csapdában sem :)

 

 

Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Pl a 6. részben amikor a betegbiztosítósnak, dönteni kellett hogy melyik 2 embert hagyja életben a 6 közül? Akiknek a shoti szétvitte a fejét csak irodisták voltak, tisztességes emberek.

Meg azért ki ő hogy majd megbünteti a rosszakat? Azért van a bíróság.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Pl a 6. részben amikor a betegbiztosítósnak, dönteni kellett hogy melyik 2 embert hagyja életben a 6 közül? Akiknek a shoti szétvitte a fejét csak irodisták voltak, tisztességes emberek.

Meg azért ki ő hogy majd megbünteti a rosszakat? Azért van a bíróság.

Na, akkor nem tévedtem, bőven bekerülnek oda ártatlan emberek is.

 

A rosszak megbüntetését szeretem. Ezért is komálom a Megtorlót és Dextert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.