Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mindig az utolsó sor elöttibe ülök középre. Így lehet legjobban látni a vásznat anélkül hogy az ember forgatná a fejét. A térhangzás is simán átjön.

 

A képletem akkor működik a legjobban, ha teljesen belesüppedek a székbe. Szerencsére nem vagyok olyan magas, hogy kilógjon a fejem. :D A MOM-ban eszeveszett kényelmesek az ülések amúgy. Imádom azt a mozit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is közép-középen szerettem ülni. Általában a 11-13. sorban. Mondjuk itt teremtől függő, múltkor a Battle: Los Angeles alatt kicsit ráfaragtam, mert a kisebb teremben volt - ahol még nem voltam - és a 11. sorba rendeltem jegyet. Hát elgémberedett a nyakam a sok fölfelé nézéstől :)

Érdekes, hogy engem nem zavarnak a kukorica zabálók/beszélgetők. A legtöbb film, amire beülök, baromira hangos, középen meg aztán minden irányból zúg a Volga, így elnyomja a környező zajokat. Plusz alaposan bele tudok merülni a filmbe. Mondjuk a mobilozók tudnak idegesíteni, de ilyenbe - szerencsére, lekopogom - ritkán futottam bele.

Apropó, a Battle: Los Angeles volt az első film, amit egyedül néztem meg. Kicsit fura is volt, hogy nem tudtam kivel megosztani lendületből a meglátásaimat. Meg lehet kicsit furcsa volt a közelembe lévőknek a film alatti megnyilvánulásaim (hangot szoktam adni a meglepetésemnek, meg a többinek :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én "leghátsó sor középen" párti vagyok főleg azért mert utálom ha van mögöttem valaki-előfordult már olyan is hogy rugdosták a háttámlámat- ha foglalt a leghátsó akkor max közép közép, de ha az is foglalt akkor inkább másnap vissza megyek.

Egyszer ültem a szélén de soha többet, a bal fülem a végére szinte elzsibbadt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is közép-középen szerettem ülni. Általában a 11-13. sorban. Mondjuk itt teremtől függő, múltkor a Battle: Los Angeles alatt kicsit ráfaragtam, mert a kisebb teremben volt - ahol még nem voltam - és a 11. sorba rendeltem jegyet. Hát elgémberedett a nyakam a sok fölfelé nézéstől :)

Érdekes, hogy engem nem zavarnak a kukorica zabálók/beszélgetők. A legtöbb film, amire beülök, baromira hangos, középen meg aztán minden irányból zúg a Volga, így elnyomja a környező zajokat. Plusz alaposan bele tudok merülni a filmbe. Mondjuk a mobilozók tudnak idegesíteni, de ilyenbe - szerencsére, lekopogom - ritkán futottam bele.

Apropó, a Battle: Los Angeles volt az első film, amit egyedül néztem meg. Kicsit fura is volt, hogy nem tudtam kivel megosztani lendületből a meglátásaimat. Meg lehet kicsit furcsa volt a közelembe lévőknek a film alatti megnyilvánulásaim (hangot szoktam adni a meglepetésemnek, meg a többinek :D).

 

Nem film közben zavaró, hanem az elején. Reklám után, ugye felemelkedik a két panel a vászon szélein. Na akkor csend van és csak a rágást hallani, meg krákogást. Olyan szinten betiltanám a kukoricát(és minden fajta ehetőt) a mozikban, hogy ha valaki megszegi 1 év felgüggesztett járna. :D

Ami még zavar az a reklám és az előzetes. Nem azért fizettem hogy reklámokat bámuljak.

A film alatt én is szoktam dumálni, nagyon bele tudom magam élni. A John Rambo-nál szerintem valami idiótának néztek mikor mondtam hangosan hogy írtd ki mindet ,nincs könyörület. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami még zavar az a reklám és az előzetes. Nem azért fizettem hogy reklámokat bámuljak.

A film alatt én is szoktam dumálni, nagyon bele tudom magam élni. A John Rambo-nál szerintem valami idiótának néztek mikor mondtam hangosan hogy írtd ki mindet ,nincs könyörület. :D

Nálam a Battle: Los Angelesnél lehetett ez. :) Bár nem néztem oldalra, de éreztem, hogy a jobbomon ülő srác (balon senki sem volt, mert lehetőség szerin szeretek a feljáró mellé ülni, hogy nyugodtan kinyújtóztathassam a lábam) több megnyilvánulásom után is érdekesen néz rám :lol: Röpködtek az ilyen megjegyzések, hogy "öcsém, megszívtad", "ezt de agyonnyomták", meg "aztakibebaszott". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami még zavar az a reklám és az előzetes. Nem azért fizettem hogy reklámokat bámuljak.

 

Számolj rá 15 percet, a Palace mozikban egységesen annyi reklám van. Tény, hogy leoltják a villanyt, és a töksötétben nehézkes megtalálni a helyed, de telefonnal lehet világítani. :D Amúgy nekem nincs bajom velük, hozzátartoznak a mozihangulathoz.

 

Dzséjt, készíts már valamihez egy audiokommentárt. Élmény lehet melletted nézni pár filmet. :lol:

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Nem értem, az emberek miért szeretnek mindenáron minél hátrébb ülni a moziban. Van erre egy képletem, egy 22 soros moziteremben a vászontól számolt 9. sor közepén a legtökéletesebb az élmény. Sose csalódom benne...)

Ifjú koromban én is a hátsó sorok egyikébe ültem, aztán öcsém rászoktatott a közép-középre, azóta oda ülök, ha csak tehetem. Sokkal jobb az élmény, bár én a hangokra abszolút nem figyelek. A MOM Parkot én is szeretem, többször voltam ott moziban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, készíts már valamihez egy audiokommentárt. Élmény lehet melletted nézni pár filmet. :lol:

:D Hát, panasz lehet rám. :) Beletartozom a film alatt pofázók táborába, és ehhez még társaságra sincs szükségem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Elvileg lobotómiát végeztek rajta, de lehet, hogy azt is csak képzelte. Többféle teóriát olvastam.

 

Hát ja, ez is olyan, mint az Eredet. Nem lehet tudni, hogy akkor mi is van.

 

Például, hogy Swee Tee is álmodja-e a buszt és a vezetőt vagy nem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóóól van, nem kéne a kicsit kigúnyolni ;)

Látod, hogy hiába ülök a hangfal alatt, mégse hallom jól a neveket :lol:

 

Nem értem, miért nem fordították le a neveiket... Baby Doll - Babuci/Baba, Rocket - Bomba, Amber - Mézcsepp, Blondie - Szöszke, Sweet Pea - Cukorborsó. Ím, öt perc alatt sikerült... (Kritizálni meg nem illik, a szó szerinti fordítás erőltetett és hülyén hangzik. :P)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, miért nem fordították le a neveiket...

Jó volt ez így :)

Kicsit hülyén nézett/hangzott volna Vanessa Hudgens-nek (aki fekete) az a név, hogy Szöszke :D

Így aki nem tanult angolul, nem fog furcsán nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt ez így :)

Kicsit hülyén nézett/hangzott volna Vanessa Hudgens-nek (aki fekete) az a név, hogy Szöszke :D

Így aki nem tanult angolul, nem fog furcsán nézni.

 

Minek megmásítani valaminek az értelmét, ha van rá egy tök jó és illő magyar kifejezés? :) A Blondie-t nyilván viccnek szánták, de ezt tanácsos megőrizni.

 

Norbi, te meg olvass vissza. ;):P

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a kényelem a legfontosabb. Nem szeretek emberek közt ülni a moziban. Így is álnéven lefoglalok magam előtt és mellett jó pár helyet, így csak a film előtt fél órával tudnak kiadni oda jegyet, ma meg már az emberek inkább rendelnek, nem szokásuk ott helyben venni jegyet, így 5-ből 1 alkalommal van csak az, hogy leülnek az általam lefoglalt helyekre.

 

Az utolsó sorod meg sajnos igaz, de bizakodjunk, hogy megnézik. Teszek is be egy kritikát róla, hátha ez meghozza a kedvüket:

http://cinestar.hu/cikk/alomhaboru-premier-kritika

 

Hehe. :D Akkor barátnőmmel mi jól kics/sznénk veled. Mi mindig az utolsó percben érkezünk, és általában odaülünk, ahol még van üres hely. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Sony természetesen teljesen biztos abban, hogy a Pókember rebootja sikeres lesz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy már fel is kérték a második rész megírására James Vanderbiltet.

Még több mint egy év választ el minket Marc Webb Pókember-rebootjának, a Csodálatos Pókembernek (The Amazing Spider-Man) a premierjétől, de a The Hollywood Reporter értesülései szerint a Sony már meg is találta a tervezett második rész forgatókönyvíróját. Ő pedig nem más lesz, mint James Vanderbilt, aki korábban olyan filmek szkriptjét írta, mint a Kiképzőtábor, a Sötétség leple, A zodiákus és A vesztesek bosszúja.

 

Vanderbilt a megbízatást természetesen azért kapta meg, mert míg Sam Raimi volt kinézve a Pókember 4 rendezőjének, addig az ő forgatókönyv-terve alapján tervezték a filmet, bár a reboot fő íróinak ma már Alvin Sargent és Steve Kloves számít. Mindenesetre a Sony döntése is azt mutatja, hogy bíznak Vanderbilt képességeiben, s egy gyorsan megírt forgatókönyv esetén a reboot második része akár 2014-re is elkészülhet."

 

"Lesz egyáltalán X-Men 4? Lauren Shuler Donner producer mindenkit megnyugtatott, hogy igen. A Foxnak már előadták, hogy miképp képzelik el a folytatást és a stúdiónak tetszett az ötlet. Donner hozzátette, hogy a negyedik rész nyitva hagyott befejezése után lesz ötödik is. Reméljük erre nem kell éveket várni.

 

A Deadpool filmről ismét csak azt mondta, hogy sok köze nem lesz a Wolverine-ben feltűnt figurához, talán csak annyit, hogy ismét Ryan Reynolds kelti életre a szájmenésben szenvedő zsoldost. Leginkább a képregényhős humoros oldalára koncentráltak, ezért inkább egy vígjátékokban jártas rendezőt akarnak a film élére. A forgatókönyv elolvasása után pedig egyértelmű, hogy a produkció R kategóriás lesz. Látni fogjuk Reyndolst Deadpool jól ismert ruházatában és a színész arcát is elcsúfítják, hogy úgy nézzen ki, mint a képregényekben. "

 

"Jeff Robinov, a Warner elnöke megerősítette, hogy a következő Batman film és a Superman reboot 2012-ben kerül a mozikba. Az Álomháborút ért rengeteg negatív kritika és vélemény ellenére továbbra is kitart Zack Snyder mellett, aki biztos, hogy meg fogja rendezni a Superman produkciót. A stúdió célja az, hogy 2013-ra összehozzák a DC néhány szuperhősét, azaz megalakulna az Igazság Ligája.

 

Érdekes, mivel a Warner 2008-ban azért intett be George Millernek hetekkel az Igazság Ligája forgatása előtt, mert először egy-egy külön filmet akartak készíttetni a DC fő hőseiről. Adam Brody játszotta volna Villámot, Megan Gale lett volna Csodanő, Armie Hammer pedig a denevérkosztümöt húzhatta volna fel. Olyan pletykák is napvilágot láttak, hogy Millernek ki kellett írnia Supermant és Batman a Ligából, előbbi távolmaradását azzal indokolták volna, hogy megölte Doomsday, utóbbi pedig kilépett a csapatból. Mindenesetre Robinov optimista, kizárt, hogy 2013-ra megvalósuljon a produkció. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Száguldó bomba

 

 

Nem rossz, nem rossz, pörög rendesen végig és azért elüt a FILM+-os verziókhoz képest, csupán a hatásvadász elemektől nem tudtak itt se megszabadulni. Viszont hangban, képben tesztlemez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.