Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A trailer zenéje nagyon jó. Immediate music talán? A sztorinak meg adok egy esélyt. :)

 

Utánaolvastam, nem. Peter Gabrieltől az Arcane Fire. Legalábbis azt írják. A valóság tuti bonyolultabb ennél, mert így nincs találat viszont van egy Arcade Fire nevű csapat amiben ha jól értem van Peter Gabriel.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utánaolvastam, nem. Peter Gabrieltől az Arcane Fire. Legalábbis azt írják. A valóság tuti bonyolultabb ennél, mert így nincs találat viszont van egy Arcade Fire nevű csapat amiben ha jól értem van Peter Gabriel.

Én azt olvastam hogy ez egy "Led Zeppelin - Kashmir" feldolgozás. A "Corner Stone Cues"-é ilyesmi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=VAbQMNrGIYc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Brown

Ütős kis bosszúfilm, csak kár hogy Caine bácsi olyan kevés áldozatot gyűjtött. Én az egész bandát leabáltam volna 8/10

 

Majmok bolygója - Lázadás

Hallottam már pár jó szót róla, de ennek ellenére elvárások nélkül ültem le elé(igazából sosem érdekeltek ezek a filmek annyira - bár a 2001-es remaket láttam bár sohasem az elejétől és mindig csak tv-ben), és azt kell hogy mondjam hogy nagyon kellemesen csalódtam a filmeben. Egyetlen üres vágánya sem volt, végig lekötött és ha netán megcsinálnák a folytatást ugyanezekkel az írókkal és rendezővel akkor tuti meglátogatnám a mozit miatta. 9/10

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉNmost ezt a Prometeust rohadtul nem vágom. Akkor ez most egy Alien film lesz? Mert lehet én vagyok vak, vagy túl jól rejtőzködnek, de én nem láttam idegent. :D

Az Alien univerzumban játszódik, de nem konkrét Alien film lesz. Tehát maguk a xenomorphok nagyjából a film utolsó húsz percében jelennek majd meg. Addig a kapcsolódási pont a Weyland-Yutani Társaság és az űrutasok lesznek, na meg a Nostromohoz és a lezuhant idegen hajóroncshoz hasonló díszletek, illetve az Ashez és Bishophoz hasonló android (Call-t nem írom ide, mert ő auton volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Super 8

 

 

Hát ez szuper volt. :) E. T -t összeházasították Cloverfield-el, plusz remek gyerekkaraktereket pakoltak mellé. :) Rég volt már ilyen jó kis kalandfilm a lejátszómban. Kicsit a vége hatásvadász volt, de ennyit simán elnézek neki. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alien univerzumban játszódik, de nem konkrét Alien film lesz. Tehát maguk a xenomorphok nagyjából a film utolsó húsz percében jelennek majd meg. Addig a kapcsolódási pont a Weyland-Yutani Társaság és az űrutasok lesznek, na meg a Nostromohoz és a lezuhant idegen hajóroncshoz hasonló díszletek, illetve az Ashez és Bishophoz hasonló android (Call-t nem írom ide, mert ő auton volt).

 

Nekem elég lenne annyi ha látnék benne akár egy alient is vagy arcmászót. :D

Mert amúgy kíváncsi vagyok miről fog szólni a film.

 

Ja, Lopott Idő: Nagyon jó kis film volt. Végig lekötött és írtó ötletes volt. Nem szeretnék egy ilyen világban élni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Another Earth

Rég láttam már ilyen jó kis drámát, ráadásul sci-fi keretbe foglalva. Vigyázni, a sci-fi itt csak fűszer, bár nagyon jól illeszkedik a filmben vázolt valóságos eseményhez. Elgondolkodtató.

10/8

 

Lopott idő

Nagyon jó alapötlet, tele nagy lehetőségekkel. A film végére csak egyvalami jutott eszembe: ehhez Nolan kellett volna rendezőnek.

10/6

 

 

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a képről kiderült hogy az előző részből van, no nem mint ha olyan sokat változott volna Batman azóta. :D

Jah... fekete szerelés, hegyes fülek, zord tekintet, minden stimmel :D

 

Ja, Lopott Idő: Nagyon jó kis film volt. Végig lekötött és írtó ötletes volt. Nem szeretnék egy ilyen világban élni. :)

Amit tudok a filmről, az alapján én sem, de jöhetne már egy épkézláb felirat hozzá. Jut eszembe, még két hétig nem érek rá filmet nézni, szóval akkor jöhetne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit tudok a filmről, az alapján én sem, de jöhetne már egy épkézláb felirat hozzá. Jut eszembe, még két hétig nem érek rá filmet nézni, szóval akkor jöhetne :)

Szinkron is van már hozzá. :D

 

Lada: igazad van, a végére kicsit ellaposodott a film, de Nolannal durva lett volna. :D Sőt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A háború kísértetei

 

Egyik nap láttam torrent oldalon fent, gondoltam megkukkantom, ugyan is érdekel a 2. vh és az azon témájú filmek. Hát gyerekek, ez a film valami nagyon zseniális, bár inkább maga a történet, ami valós eseményeken alapul. Vannak benne akció jelenetek bár a film elsősorban dráma, amiket nem kedvelek de eme alkotás mindent visz nálam. Nagyon jó a film mondanivalója, jó érzés volt látni ahogy a francia nő adott az SS-tisztnek is kis kaját, hiába volt német, aki aztán csinált egy kis angyalkát a nő lányának, majd még később segített a szövetséges katonákon. Ez a film megmutatja hogy lehetünk (film alapján véve) németek, vagy amerikaiak, japánok stb, akkor emberek vagyunk és össze tartozunk. Nálam 10/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Tree of Life - Az élet fája

Ha egy sajátos szögből lefilmezném, ahogy a székletemre manőverezik egy légy, akkor az már filmművészet nagy mondanivalóval? (bocs a hasonlatért)

icon30.gif

10/2 (de csak az operatőri munka miatt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam már pár álintellektuális filmet, de ez ott van az elsők között.

 

Árulja el valaki, hogy Jób példája miért is párhuzam és minek az egész teremtési/evolúciós folyamat bemutatása? Ne olvassatok utána, csak ami nektek lejött belőle, azt írjátok. :)

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada:

 

Szerintem az egész evolúció bemutatása arra volt hivatott, hogy lássuk hogy milyen kicsi és bagatell ahhoz képest a személyi drámánk. Ezen kívül párhuzamot ad az apa-fiú kapcsolathoz, mivel Brad Pitt karaktere jelképezi Istent, ő a teremtő. És amit sokan számon kérnek Istentől, azokat a személyiségjegyeket bemutatják rajta.

Jób történetét meg ugye eléggé kiaknázta a sztori, ami ugye arról szól hogy miért érzi az ember azt hogy Isten bünteti őt azáltal hogy különféle csapásokat mér rá (pl. a főszereplő testvérének a halála).

 

 

Én utálom legjobb a művészieskedő filmeket, de a Tree of Life messze túlmutat ezen a szinten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.