Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

:P Provokálunk, provokálunk? :D

Nekem is nagyon bejön azért a film. Talán az utolsó jól sikerült sci-fi horror. Csak azt sajnálom így utólag, hogy nem Twohy forgatókönyvét használták az A3-hoz, sokkal jobb lett volna az is (igaz, akkor most nem lenne Pitch Black széria). Ott is van, közvetlen az Alien BR-ek mellett.

Sőt, nekem még a folytatása is nagyon tetszett, remek kis űropera, űr-fantasy. De csak a sima, a bővített változat annyira nem sikerült jól ezzel a Furya cuccal. És a két videó játék is baromi jól sikerült, ami meg aztán kifejezetten ritka jelenség filmekből készült játékoknál. Úgyhogy összességében várom az új mozit, remélem lesz olyan jó, mint Riddick eddigi megjelenései.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis provokáció nem árt néha, főleg így fórumtali előtt. :evil:

Tény, már olyan régen alakult ki kocsmai verekedés a talikon. Mióta Phobos és Oldi nem járnak, csak simán lelövöldözzük egymást. Most már tényleg jó lenne valami tartalmasabb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ettől hideg kirázott ami azt jelenti jó film lesz :D Nagy piros pont, hogy Izrael és Moszkva is benne lesz, valamint hogy a tengerre menekültek az emberek. Bár a könyvből tudjuk, hogy az se sokat ér.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Jake. Iszonyú jó film lesz. Nem is tudom mi ez a kavarás körülötte. Végre nem az van hogy onnan kezdődik a film hogy már vége a világnak. Ahogy nézem a hadsereg végre azt teszi amit kell és a lakosságot is evakuálják. A könyvet meg lassan el kéne már olvasnom

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a Days of the Future Past is hatalmas lesz.

 

Konkrétan én azt jobban is várom. Mivel a First Class volt számomra a legjobb X-Men film + Jennifer Lawrence és Michael Fassbender miatt egyébként is kötelező!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Detto.

Időutazás lesz a téma, és James Cameron szakmai tanácsadó a filmben, mert Bryan Singer vele egyeztetett.

Meg a GoT kanos törpéje ,Peter Dinklage lesz a nemezis állítólag.

És hát a régi X-Men-es színészek is jelen lesznek, köztük Sir Ian McKellen és Sir Patrick Stewart.

 

Jobban várom, mint az Avengers 2-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annál én is. De nem jobban, mint a Prometheus 2-t, SW Episode VII-et, Nolan új sci-fijét, vagy a Hobbit 2. részét, stb.. :P (+ Avatar 2-re is marha kíváncsi vagyok)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BREAKING: Június helyett május 16-án mutatják be itthon a Star Trek Sötétségbent!

 

Nálam most a következő 3 évben a TOP 3 várt film:

SW Episode VII

Avatar 2

Nolan Interstellar/ Prometheus2

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Wolverine poszter :rock:

Szerintem szörnyű ez a poszter, de a másik sem annyival jobb.

 

Konkrétan én azt jobban is várom. Mivel a First Class volt számomra a legjobb X-Men film + Jennifer Lawrence és Michael Fassbender miatt egyébként is kötelező!

Akárcsak én, hasonló okokból (A Wolverine-film amúgy sem tud túlzottan izgatni), plusz a színészeken kívül is jó volt a First Class.

 

BREAKING: Június helyett május 16-án mutatják be itthon a Star Trek Sötétségbent!

Remek, akkor 18-án óra után megyek megnézni :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30132148983142108316016.jpg

 

 

Itt a Wolverine teaser trailer!!!

 

Érdemes erre a filmre odafigyelni. A könyv alapmű, sci-fi klasszikus.

endersgameteaserposterb.jpg

Hazánkfia Hatvani Balázs 2011 óta készülő filmje a Gyilkos Bohóc végre májusban a mozikban. :hehe:

Budapesti Vidámparkban is forgattak.

0:48-nál a Körhinta, vagy 0:56-nál a hullámvasút alatti "csónakázó" ismerős nektek ? :D:P

A Thelomerissal viszont sehogy se halad. Pedig Mark Hamill is játszik benne :para:

Itt az új előzetes

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Vasember 3 szinkronos új előzetesét. Fantasztikus lett. Mandarin magyar hangja remélem tényleg Szilágyi Tibor lesz.

Igen, Szilágyi tényleg sokkal jobban passzol a karakterhez, mint az előző trailerben hallott Forgács Gábor. Sokkal fenyegetőbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.