Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Iron Man 3: remek film. Mint az Avengers, vagy a többi bosszúállók film, ez is a nagybetűs popcorn mozi. Látvány, humor, akció, elragadó karakterek, több nem is kell a nyári blockbustereknek. A poénokon szakadtam, a látványon ámultam, a fordulaton majd meg haltam. Stark jobb, mint valaha, a páncélok is nagyon jól festenek, az akciók kellemesen pörgősek és újszerűek, amihez nagyban hozzájárul, hogy Tony meglepően keveset tölt a konzervdobozokban. Egy szó mint száz, nálam remekül nyitott ezzel a produktummal az idei moziszezon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man 3: remek film. Mint az Avengers, vagy a többi bosszúállók film, ez is a nagybetűs popcorn mozi. Látvány, humor, akció, elragadó karakterek, több nem is kell a nyári blockbustereknek. A poénokon szakadtam, a látványon ámultam, a fordulaton majd meg haltam. Stark jobb, mint valaha, a páncélok is nagyon jól festenek, az akciók kellemesen pörgősek és újszerűek, amihez nagyban hozzájárul, hogy Tony meglepően keveset tölt a konzervdobozokban. Egy szó mint száz, nálam remekül nyitott ezzel a produktummal az idei moziszezon.

 

:clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhét kedden érkezik az Ender's Game (Végjáték első előzetese). Állítólag kb 3 perces lesz, és Harrison Ford narráció kíséri végig.

Olyan látványos űrcsaták lesznek benne, mint a Star Warsban.

Beszámolók, milyen is lesz az előzetes

http://www.endersansible.com/2013/04/18/enders-game-trailer-shown-at-cinemancon/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem az IM3at és nagyon tetszett. Sokkal jobb volt mint amire számítottam, bár az nem volt nehéz mert számomra az első kettő nem tette túl magasra a lécet. Itt viszont volt poén, Látványos robot harc, de még inkább Tony Stark, akiről végre megtudtuk hogy ki is valójában

a páncél nélkül, mert most azért szinte minden anélkül kellett megoldania. nagyon jó kis nyomozós volt, és külön tetszett hogy végre megint nem egy acélóriással kell megküzdenie, hanem emberrekkel akik szinte hasonló erővel rendelkeztek. Mandarin zseniális volt, viszont az nem tetszett, bár poén forrásnak kíváló volt, hogy Tony egyik legnagyobb ellenségéből egy színészt csináltak. Azt hittem 2 külön ellenség lesz, majd hogy neki dolgozik Guy, de aztán nem ez lett. De Guy egyedül is megállta a helyét, mert kellőképpen seggfej tudottt lenni a szerephez. :D

 

Lehet meg fogom nézni még többször is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom Ben Kingsley egy másik filmjét is, a Walking with the Enemy-t, ahol Horthy Miklóst fogja alakítani. :)

Erről a filmről én is nemrég olvastam, de akkor még Horthy szerepe nem volt kiosztva. De Ben Kingsley mint Horthy? Nem tudom eldönteni, hogy ez most menő, vagy nevetséges-e :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man 3

 

Mandarin zseniális volt, viszont az nem tetszett, bár poén forrásnak kíváló volt, hogy Tony egyik legnagyobb ellenségéből egy színészt csináltak.

 

Lehet meg fogom nézni még többször is.

 

Killian volt a Mandarin, ezt mondja is. Úgyhogy a filmben két Mandarin volt, egy hamis és egy igazi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man 3

 

 

Killian volt a Mandarin, ezt mondja is. Úgyhogy a filmben két Mandarin volt, egy hamis és egy igazi.

 

Jó okés persze, ezt értem, és nincs is vele semmi baj. És ebből a szempontból nagyon jól lett az egész promózva.

 

A trailerekből úgy jött le, legalábbis nekem, hogy a Ben-es Mandarin lesz a fő ellenség és még ott lesz Guy is valahol. Viszont így nagyon megváltoztatták, szinte semmi köze nem volt az eredeti Mandarinhoz a mostani. bakker pedig a trailerekben még mutatták a kezén lévő gyűrűket meg minden... :D na mind1, így legalább volt meglepi, csavar és jó kis szuperhatalmú ellenség :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a filmről én is nemrég olvastam, de akkor még Horthy szerepe nem volt kiosztva. De Ben Kingsley mint Horthy? Nem tudom eldönteni, hogy ez most menő, vagy nevetséges-e :D .

 

733922_492066080841197_711566584_n.jpg

 

Mindenesetre ezen a képen hasonlít a kormányzóra az tény. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezzel a lefelé görbülő szájjal tényleg kissé hasonlít. Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy fogja ez a külföldi alkotás ábrázolni, elvégre még a magyar közvélemény is borzasztó megosztott vele kapcsolatban.

Remélem, minél hűbb lesz a történelemhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Vasember 3-at. Nem volt rossz, nem volt rossz, de mintha a készítők nem találnák,vagy elvesztették volna a fonalat. Nagyon ráterelődött a látvány (tudom ez egy páncélos emberről szóló film), a páncél, páncéloknak a különféle vircsaftjaira, ami az első résznél még elment, hiszen az az eredettörténet, a másodiknál még nem vitték tulzásba, de itt a harmadik rész szinte csak arrol szolt szerintem. És emellet a 200 milliós költségvetés tetemes része is a páncélok bemutatására ment el szerintem. Naszóval én nem olvastam még Vasember képregényt, de ti talán már igen. Ennek a Vasembernek nincs valami monumentális, ősi ellenfele, amit a vásznon már illene bemutatni? Mert az eddigi ellenfelek , hogy is mondjan, nem fenyegetik eléggé a világot, az emberi fajt. Szóval eléggé jelentéktelenek. Kivéve a Bosszúállókban, az ütős, de az csapatmunka volt. Szóval lehetne valami "vas"emberfeletti ellenfelet ráereszteni a következő részben. Remélem nem spoilereztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pécsi: bravó :clap:. Remekül megfogalmaztad, amit érzek.

 

 

És pont ezért tartom rossz döntésnek, hogy ez lett a Mandarinból. Egy tökös főgonoszt vártam a képébe, erre tessék... és való igaz, nem tudtak még egyszer sem igazán jó főgonoszt szembe állítani Starkkal, aki leginkább magával küzd mind a 3 részben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man 3

 

És pont ezért tartom rossz döntésnek, hogy ez lett a Mandarinból.

 

 

Mandarin a trilógia eddigi legkeményebb ellenfele lett, sőt, az eddigi összes Avengers filmben egyedül csak Loki szárnyalja túl képességeiben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: IM3

 

Azzal az egy mondattal hogy "Én vagyok mandarin" még nem teszi helyre szerintünk a dolgot. Lehet ő találta ki, de attól még nem ő a Mandarin, és sok rajongó, köztük én is arra számítottam hogy láthatom az IGAZI mandarint. Ha valaki olvassa a képregényt, és látja a filmben is, majd egy teljesen más karakter lesz a végére, azon ki lehet akadni...de mondom nekem ennek ellenére is tetszett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: IM3

 

Azzal az egy mondattal hogy "Én vagyok mandarin" még nem teszi helyre szerintünk a dolgot. Lehet ő találta ki, de attól még nem ő a Mandarin, és sok rajongó, köztük én is arra számítottam hogy láthatom az IGAZI mandarint. Ha valaki olvassa a képregényt, és látja a filmben is, majd egy teljesen más karakter lesz a végére, azon ki lehet akadni...de mondom nekem ennek ellenére is tetszett.

 

 

Hát mi mást csináljon még? Ő volt az agytröszt, az erő, minden téren ő volt a főgonosz a sztoriban. Nem csak attól lett ez ő, hogy mondta, hanem mert úgy is viselkedett, minden úgy tett, az egész sztori erre épült rá. Ráadásul megvannak a képregénybeli Mandarin jellemzői, mint a szuperember képességek, igaz, ezt nem földönkívüliek tudásával érte el, bár maga a tudomány igencsak földöntúli. Emellett Killian volt az Extremis kitalálója és felhasználója, ahogy a képregényekben a Mandarin is használta (és ott is Killian találta fel), és felhasználta Maya Hansent, akárcsak a képregényben. Ehhez képest Trevor csak szimplán kegyetlen volt, a ruháján kívül semmi sem kapcsolódik képregényes elődjeihez. Szóval én, aki viszolygok a képregényektől úgy látom, hogy az egyetlen igazán jelentős eltérés, hogy át lett vágva mindenki azzal, hogy beiktattak egy áll-Mandarint. Ez viszont a sztori jól felépített csavarja, ami annak remek minőségét jelzi, és amit hál' isten, sikerült titokban tartani.

Az, hogy ezt valaki képtelen lenyelni, az nem a film hibája.

Bár megjegyzem, ha ezt nem sikerül lenyelni, hogy sikerült azt, hogy Stark homlokegyenest más karakter, mint a képregényekben. Ő csak a főszereplő... De eléggé más Pepper is, vagy Happy.

 

 

 

Ja jó, nekem Mandarin az arab fickó, nem pedig Guy Pearce.

 

 

Az arab fickó, aki mellesleg angol volt, egy színész, nem a Mandarin. ;) Ezt kell megérteni és elfogadni a karakterrel kapcsolatban: a Mandarin NEM Trevor Slattery, hanem Aldrich Killian volt. Trevor a kirakatfigura volt, de attól még nem ő volt a valódi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IM3

 

nem tudom nekem Tony mindig ilyen arrogáns volt, talán nem ennyire mert itt eléggé ráerősítettek, de mindig is ilyen volt. Amire pedig én célzok, és nem tudom megemészteni, hogy ez olyan mintha az x-menben lenne egy magneto a film első felében, akitől mindenki fél majd kiderül hogy az nem is ő, csak egy báb, akit egy 50 kilós lány irányít a háttérből. Szóval megkaptuk kinézetre, trailerben a film első felében az IGAZI Mandarint, akit megisertünk a képregényből, persze valósabb formában, nincsenek varázsgyűrűk stb, aztán kiderül hogy az egész egy kamu, és a karakter a képregényhez képest "kis" átváltozáson ment keresztül. Igen, aki nem nem tudja megemészteni azt meg lehet érteni. :S

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát mi mást csináljon még? Ő volt az agytröszt, az erő, minden téren ő volt a főgonosz a sztoriban. Nem csak attól lett ez ő, hogy mondta, hanem mert úgy is viselkedett, minden úgy tett, az egész sztori erre épült rá. Ráadásul megvannak a képregénybeli Mandarin jellemzői, mint a szuperember képességek, igaz, ezt nem földönkívüliek tudásával érte el, bár maga a tudomány igencsak földöntúli. Emellett Killian volt az Extremis kitalálója és felhasználója, ahogy a képregényekben a Mandarin is használta (és ott is Killian találta fel), és felhasználta Maya Hansent, akárcsak a képregényben. Ehhez képest Trevor csak szimplán kegyetlen volt, a ruháján kívül semmi sem kapcsolódik képregényes elődjeihez. Szóval én, aki viszolygok a képregényektől úgy látom, hogy az egyetlen igazán jelentős eltérés, hogy át lett vágva mindenki azzal, hogy beiktattak egy áll-Mandarint. Ez viszont a sztori jól felépített csavarja, ami annak remek minőségét jelzi, és amit hál' isten, sikerült titokban tartani.

Az, hogy ezt valaki képtelen lenyelni, az nem a film hibája.

Bár megjegyzem, ha ezt nem sikerül lenyelni, hogy sikerült azt, hogy Stark homlokegyenest más karakter, mint a képregényekben. Ő csak a főszereplő... De eléggé más Pepper is, vagy Happy.

 

:clap:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő év elején megkezdődik az Avatar 2-3 forgatása végre, Zoe Saldana megerősítette. :clap: (persze Cameron simán eltolhatja a határidőket :D )

Ryan Church meg felrakta végre a honlapjára a szuperhangulatos Avatar látványképeit :yeah:

http://ryanchurch.com/avatar/

presentavatar128.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.