Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát ez valami brutálisan jó és izgalmas filmnek ígérkezik. Tom Hanks egy teherhajó kapitánya, és szomáliai kalózok támadják meg őket. A macska egér játék beindul, és az amerikai haditengerészet is közbelép. Paul Greengrass , a Bourne filmek rendezőjétől. Megtörtént eset alapján. :shocked:

 

Nagyon várós.

 

 

Ez az a történet amiről beszéltem anno az Act of Valor kapcsán. Mikor a 3 Seal mesterlövész pontosan ugyanabban a pillanatban fejbelövi a 3 csávót úgy hogy mindkét hajó imbolyog és a delikvensek is mozognak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az arab fickó, aki mellesleg angol volt, egy színész, nem a Mandarin. ;) Ezt kell megérteni és elfogadni a karakterrel kapcsolatban: a Mandarin NEM Trevor Slattery, hanem Aldrich Killian volt. Trevor a kirakatfigura volt, de attól még nem ő volt a valódi.

 

 

Világos, csak nem erre készültem, és nem tetszett ez a fordulat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imaginaerum: A Nightwish zenekar filmje. Nem tudom, hogy ők is csinálták e az egészet, de az biztos, hogy az ő zenéjük inspirtálta a filmet.

Egy szürreális álom az egész, de egyben komoly dráma is, de amit apró darabokból teszünk össze. Az eleje totál értelmetlen, csak csodálkozol a félmondatokon, és várod hogy történjen valami, hogy megértsd miről is szól a film, azért szépen lassan összeáll a kép és minden a helyére kerül. Nagyon jól lett megírva, bár talán néhol lehetett volna kicsit feszesebb. A látvány csodaszép, szinte az egész film CGI, na persze nem A kategóriás, de így is nagyon látványos. A zene pedig hát...viszi előre a filmet és mozgatja az érzelmi húrokat. Aki szereti a zenéjüket, amit Anette-el csinálnak, annak érdemes megnéznie szerintem. Egy 7/10 lett nekem a végére, bár az elején biztos nem adtam volna ennyit, de a végére nagyon feljött. :)

http://www.youtube.com/watch?v=oG2se_hUt5w

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lennék én. :)

 

Valahol, valamikor biztosan megnézem. Sok szöveg is van benn, vagy inkább zene?

Helyes! Hát 1:15 a film kb szóval nem hosszú és normális mennyiségű szöveg van benne, nem teljes számok vannak a filmben, inkább a számok zenei témái. Én végig fülessel hallgattam a filmet. Majd írj hogy tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jancsi és Juliska - Boszorkányvadászok avagy "Ne egyetek a kib-szott kalácsból". :D

Eszméletlenül tetszett, nagyon szórakoztató volt. Olyan mint a Van Helsing, bár az még mindig jobb, de akinek az tetszett szerintem ez is fog. Tele jó poénokkal, akkora írtásokkal és változatos halálnemekkel, hogy jó volt nézni. :D Még a történet is rendben volt, szóval nem lehet panaszom. ja és jó csajok, lányoknak meg jó pasik. :D Nem igazán tudok mit hozzá tenni, egy igazi jó kis kikapcsolós, popcorn mozi. 8/10. Ajánlom mindenkinek! :)

http://www.youtube.com/watch?v=h4k-Um-kHys

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8/10? :D Ilyen litánia mellett megért volna egy 7/10 -et is. :lol:

:lol:

Nézd csak meg Ody, jól fogsz szórakozni. :) De talán csak 7/10 jól. :D

Mondjuk most nézem a hogy a nézőknél 6/10 általában, a kritikusoknál meg 4/10. :D :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wachowskis tesók űroperája közben forog.. a Jupiter Ascending

Hát.. mik ezek az extravagáns jelmezek? Érdekes eddig :)

 

Szóval ilyen high tech nemesi családok uralkodnak a bolygók között?

Mert ugye Mila Kunis karakteréről majd kiderül a hivatalos szinopszis alapján, hogy csillagközi uralkodó család leszármazottja vagy mi a szösz.

atmosphere-cast-extras-jupiter-ascending-film-set_3625431.jpg

First+look+Jupiter+Ascending+VgnREWAlV4fl.jpg

tumblr_mlrrsenvww1qigcnqo4_250.jpg

Na majd kíváncsi leszek a végeredményre...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sawyer papa táncos filmben.

Hehe, nem pont ilyen filmben képzelem el őt, és ez a stílus sem áll túl közel hozzám :hehe:

 

Na majd kíváncsi leszek a végeredményre...

Én is, és remélem, hogy jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem vagyok Star Trek fan. Sosem voltam. Antifan sem vagyok, de mindig is ellenszenves volt számomra az ST. Egészen 2009-ig, mert akkor jött J.J. és megszerettette velem ezt a világot. De hozzá kell tennem, hogy csak az általa újraálmodott ST világát, a régihez továbbra is ugyan olyan a hozzáállásom, mint eddig.

 

Na de most, kilépve a moziból a Star Trek Into Darkness után, azt kell mondanom, hogy "aztak*rva!!!" Talán ez ki is fejezi azt, amit érzek... pfff, mi lenne ha ST rajongó lennék? Persze ez egy költő kérdés, mert az ST fanok kemény magja a 2009-es filmet is szentségtörésnek tartják, na de a lényeg csak átjön mire célzok... remélem ;)

 

Hatalmas, űberkirály élmény volt a film, és nem, egy cseppet sem félek ezek után az Episode VII-től!

 

Benedict Cumberbatch :rock: :rock:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Star Trek VI: A nem ismert tartományt, nem értem, ST-rajongóként hogy hagyhattam ki eddig ezt a filmet. Szerintem vitathatatlanul a legjobb ST-mozi az Abrams-éra előtt.

Sűrű bólogatás, a Shatner-Kirk éra legjobb filmje, de a TNG érában sem igazán készült film, ami a közelébe érhetne (ok-ok, van a First Contact, de az inkább látványában és hangulatában jó, mint a többiben, az Undiscovered Country meg minden téren nagyon egyben lévő film). Sztoriban még a Star Trek sem ér fel hozzá (az Into Darkness-ről majd holnap nyilatkozom :D).

 

Na de most, kilépve a moziból a Star Trek Into Darkness után, azt kell mondanom, hogy "aztak*rva!!!" Talán ez ki is fejezi azt, amit érzek... pfff, mi lenne ha ST rajongó lennék? Persze ez egy költő kérdés, mert az ST fanok kemény magja a 2009-es filmet is szentségtörésnek tartják, na de a lényeg csak átjön mire célzok... remélem ;)

Lehetsz rajongó anélkül, hogy a kemény maghoz tartoznál. Trek rajongó vagyok, amióta az eszemet tudom, már oviban is Kő kapitányt játszottam (Povej kapitány mellett :)), mégsem vallom magam kemény magosnak (bár ennek ellenére lehet, hogy az vagyok). Azért ne általánosítsuk már azt, hogy minden Trekkie utálja az Abrams filmeket. :nana:

 

Riddick nagyon jól néz ki, biztos nagyon jó lesz, de tényleg inkább az első rész remakejének néz ki mint folytatásnak. bakker hol vannak a nercomongerek???? :D

Riddicket ismerve, hat láb méter mélyen a föld alatt. :cool: Azért na, elég biztos volt, hogy Riddick bátyó nem marad császárkodni. Jó lesz ez a film, kellemes ötvözetének tűnik az első két résznek (és az Aliensnek :evil: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.