Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ebben nagyon igazad van, Yodamester. Engem is az döbbentett meg, hogy az egésznek egy realisztikus alapot adtak. Mindent a technikával, vagy épp a harcászattal magyaráztak meg, és ez tetszett. Csak ebbe való igaz, hogy nem férne bele a halhatatlanság.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem értem, hogy a filmesek miért tették bele Ghul-t, ha nem tölthetett be olyan szerepet, amilyet képregényben. A világ megtisztítása stimmel, de az marhaság, hogy Botman tőle tanult harcolni.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy adaptációnak szerintem nem az a célja, hogy mindent pontról pontra átadjon, hanem hogy leforditson filmes nyelvre, szorakoztasson és a rendező hozzá tegye a magáét. Ez utobbi egy olyan remek rendezőnél mint Nolan kifejezetten fontos... nyilván bele se fogna, ha nem rakhatná bele a saját elképzeléseit is, persze szigoruan úgy, hogy megőrizze az alap -vagyis a Frank Miller féle Batman, mert föleg azt tartották szem elött- hangulatát és szellemiségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy adaptációnak szerintem nem az a célja, hogy mindent pontról pontra átadjon, hanem hogy leforditson filmes nyelvre, szorakoztasson és a rendező hozzá tegye a magáét. Ez utobbi egy olyan remek rendezőnél mint Nolan kifejezetten fontos... nyilván bele se fogna, ha nem rakhatná bele a saját elképzeléseit is, persze szigoruan úgy, hogy megőrizze az alap -vagyis a Frank Miller féle Batman, mert föleg azt tartották szem elött- hangulatát és szellemiségét.

Egyetértek. Ez a lényeg :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a képregényekben Batman emberfölötti erővel rendelkezik, vagy pedig mindennek van tudományos magyarázata?

Azon kevés "szuperhősök" egyike akinek nincs szuperképessége :nana: A képregényekben is csak a technikai-arzenálja és a fizikai erőnléte van, amivel felveszi a harcot a "gonoszok" ellen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon kevés "szuperhősök" egyike akinek nincs szuperképessége :nana: A képregényekben is csak a technikai-arzenálja és a fizikai erőnléte van, amivel felveszi a harcot a "gonoszok" ellen :)

Ez tök jó! Mindig ilyen szuperhősről álmodoztam :) :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a képregényekben Batman emberfölötti erővel rendelkezik, vagy pedig mindennek van tudományos magyarázata?

Dehogy volt. Csak én úgy szoktam meg, hogy az a Ghullam halhatalan. Miért baj ez? Én nem ragaszkodok a realitáshoz. A film attól még szuper, csak furcsa.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a nagyon eredethűen elkészitett Pókemberben is vannak öles eltérések.

Ilyen lehet mondjuk a Zöld Manó jelmeze. Tudom hogy sokan utálják, de nekem sokkal jobban bejón, mint a lila sapka, mellény és csizma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban bejön a filmben látható.Ti eltudtok képzelni egy ilyet a filmbe?:

http://spiderman-web.com/spiderman/wallpap...reen_goblin.jpg

Ilyet nem, de lehetett volna csinálni ebből a designból kiindulva valami dögösebbet. Mint amilyen tervet mutatott Priest is.

 

Ami most van az jobban hasonlít vmi gagyi Power Rangers szerű jelmezre, mint Zöld Manóra. Gusztustalan, szögletes és visszataszítóan rikító is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

engem is meglepett a Batmanben hogy nagyon realisra csinálták és szerintem jobb lett volna egy "szörny" madárijesztő de ez van

 

Ra's Al Ghul lehet úgy halhatatlan hogy mindíg más ember amit lejjeb említetek

 

nekem az nem tetszik benne (nagyn lerontja a szememben a filmet) hogy azok a nindzsák pusztították el Rómát és gyujtották fel Londont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

engem is meglepett a Batmanben hogy nagyon realisra csinálták

Pedig eredetileg a képregények is ilyenek volt. Az első önálló számokban nemcsak Batman volt egy természetfölötti-képességektől mentes figura, de az ellenfelei is sima bünözők voltak :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig eredetileg a képregények is ilyenek volt. Az első önálló számokban nemcsak Batman volt egy természetfölötti-képességektől mentes figura, de az ellenfelei is sima bünözők voltak :lol:

Hát én azért szeretem Batmant és az ellenségeit mert szinte már csak ők azok akik "sima" emberek. JÓ persze azért itt is találunk pár mutáns lényt...de nagy többségben csak elmebetegek! :D

 

És Supermannal sem lenne gond ha nem Lex lenne a főellensége. Nem azt mondom hogy nem jó, mert szerintem az egyik legjobb, de hát az elpusztíthatatlan szuperhősnek egyenrangú ellenfele is lehetne. HA lesz 2, bár én nem hiszek benne, remélem Brainiac lesz az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy már rég volt, de Superman a negyedik részben már kapott egy hozzá méltót. A Nuclear Man-t, aki majdnem ki is csinálta. Brainiac amúgy szerintem is jó lenne a következőbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg azok az űrből jött csákók is nagyon vagányak voltak, akik egy robbanás hatására kiszabadultak az űrbörtönükből :lol: Asszem az még az egyben van. De ennek a Supermannek hogy lehet a címe Superman 3, ha már van 4? Lucasosan oldották meg a dolgot?

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.