Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én vagyok itt az egyetlen, aki olvasta eddig az összes könyvet és gyűlöletet nem vált ki belőlem? :D

Coce, akkor ebből most mit szűrjek le? h szereted a HPt, vagy hidegen hagy? :rock:

Mert én rajongó vagyok. A könyveket rengetegszer olvastam és a filmeket is jópárszor láttam annak ellenére hogy nem mindegyik tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is "rajongó" vagyok, azt szűrd le. :D Nekem az első két film még nem adta, de a harmadik és negyedik már nagyon is. :rock: Makognak itt más fórumon a képek alapján, hogy így szar meg amugy szar lesz az 5. rész, hát sztem barmok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a negyedik rész nem igazán tetszett :D Mármint filmben. Könyvben mind ütős sztem (talán az első a legkevésbé).

 

De a filmekhez visszatérve: A negyedik részben sok buta megoldás volt a könyvhöz képest. Én más dramaturgiával vittem volna végig a forgatókönyvet...

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én várom az 5öt! Sztem marha jó lesz. Talán a legjobb!!!

Ne feledjük le hogyha jól megoldják a végét, akkor az eszméletlen lesz!

Sztem a 3 lett /eddig/ a legjobb filmben. viszont az első tükrözi legjobban a könyvet.

A kettő könyvben sem a kedvencem és filmben sem.

A 4 pedig azért nem lett jó, mert hát a film felé filmesítették meg kb, ezértrengeteg részt ki kellett vágni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejön. Az eddigi képi világ bíztató (Főnixről beszélek most). Harry haja nekem tetszik (jobb mint a hosszú) és Luna is jó sztem (bár valóban túl szőke, olyan Malfoyos.)

 

Én minden részt várok, és eddig a harmadik tetszett a legjobban. A negyedik forgatókönyve egyszerűen nem jön be.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb Harry Potter? :D

Ez sorozatgyártásban megy?

Mivel egy hét, azaz 7 részes könyvsorozatról van szó :rock: Ha már elkezdték megfilmesíteni, akkor már mindet. Egyébként is jó üzlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok itt az egyetlen, aki olvasta eddig az összes könyvet és gyűlöletet nem vált ki belőlem? :D

Nem :rock: Innen többen is olvastuk az egészet (jelentem, én a nyáron három hét alatt olvastam el a hat könyvet), a Könyvekről topikban szoktunk róla beszélni. Nekem bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik Luna, egy kicsit ilyennek képzeltem. Könyvből eddig talán a negyedik tetszett a legjobban, az ötödik viszont annál kevésbé jó. Nagyon hosszú, de szerencsére tele van olyasmikkel, amit nyugodtan kivághatnak belőle, mert nem lesz tőle kevesebb a film.

Filmeknél ezt nem tudom így eldönteni, hol a harmadikhoz, hol a negyedikhez húzok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából kórélettan órán a tanerő említette a pericitákat, és egy filmes hasonlatot hozoztt fel... kíváncsi vagyok, hogy mennyire jár egy rugóra az agya olyanokkal, akiknek nagy része látta az általa említett filmet (vagy esetleges folytatásait, ha volt neki)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szép válaszok de a pasas nem ezekkel példálozott:)

 

a másik két pericitát is nézzétek, van egy pont a venula fölött, meg még egy ott a "kapilláris" felirattól nem messze.... hátha azon jobban látszik.

 

Ja és némi elméleti segítség: a pericita levakarhatatlanul körbeöleli azt az eret amin rajta van.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.