Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én mindegyiket nagyon birom... Tom és Jerry kikezdhetetlen gyerekkori kedvenc. Ha meglátom a TV-ben, manapság is lehuppanok elé (és mindig Tomnak drukkolok :)). És a Simpsons is óriási csak egész másért... a South Park mellett az egyik legjobb szatira-sorozat :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az amcsikból csak a Vadócos X-men Evok, Tom&Jerry, Micimackó és Dagoberték jönnek be.

A magyarokat is nagyon bírom.

Pom-Pom, Vízipók, Frakk, a Nagy Ho-Ho, Mézgáék, a bábosok közül meg a legkisebb Ugrifüles, és Mekk mester tuti nyerő.

Meg még ott van Menő-Manó és Pampalini, igaz ezek már nagyon régen mentek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel valoszinüleg egyedül vagyok, de én a japán anime-kat is nagyon birom (természetesen nem azokat a sz*rokat, amiket nálunk adnak). Csak pár a jobb sorozatokból:

 

Berserk (epikus hősi fantasy, sok vérrel és szürreális befejezéssel)

Hellsing (a jelenkori Londonban játszodó vámpirosdi... mivel az újabbak közül való ennek már nagyon szép a rajzolása)

Neon Genesis Evangelion (úgy kezdődik, mint a legtöbb mechás anime: beazonosithatatlan fenyegetés támadja az emberiséget -itt speciál angyaloknak hivják őket- akiket óriás ember-vezérelte robotokkal igyekeznek visszaverni... ám, ahogy halad előre a történet egyre "mélyebb" lesz az egész... én speciál imádtam a záró részeket)

Ghost in the Shell Vol.1 (nagyságrendekkel jobb, mint a két mozifilm... föleg sci-fi rajongóknak javalt: igen részletesen kidolgozott sci-fi világ, kellemesen összetett történet és nagyon szép megvalósitás)

stb. stb.

 

Most épp a Gungrave-et nézem... egy monumentális maffia-történet, arról, ahogy két utcai srác lassan fellépkedve a ranglétrán első-osztályú bűnözökké válnak. Még csak a 10.résznél tartok, de ha tartja a szinvonalat akkor nagy kedvenc lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neon Genesis Evangelion (úgy kezdődik, mint a legtöbb mechás anime: beazonosithatatlan fenyegetés támadja az emberiséget -itt speciál angyaloknak hivják őket- akiket óriás ember-vezérelte robotokkal igyekeznek visszaverni... ám, ahogy halad előre a történet egyre "mélyebb" lesz az egész... én speciál imádtam a záró részeket)

Az egyik kedvencem az anime-k között, pedig kifejezetten nem szeretem őket. De az egyik haverom azért szépen kiművelt belőle :yeah:

Ennek spec a vége viszont nagyon nem tetszett.

De szerintem a legjobb a Macros. Ott már csak az volt a bajom, hogy az űrcsaták átláthatatlanok (persze ehhez köze lehetett annak is, hogy egy pár centis fekete-fehér tv-n néztük).

A Ghost In The Shell-nek csak a képregényét ismerem. Az túlzottan nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik kedvencem az anime-k között, pedig kifejezetten nem szeretem őket. De az egyik haverom azért szépen kiművelt belőle :yeah:

Ennek spec a vége viszont nagyon nem tetszett.

De szerintem a legjobb a Macros. Ott már csak az volt a bajom, hogy az űrcsaták átláthatatlanok (persze ehhez köze lehetett annak is, hogy egy pár centis fekete-fehér tv-n néztük).

A Ghost In The Shell-nek csak a képregényét ismerem. Az túlzottan nem tetszett.

A képregények nem is jók, viszont ha tetszett a NGE, akkor mindenképp érdemes lenne egy próbát tenned a Ghost-al is.

A Neon Genesis Evangelionból láttad a záró-mozifilmet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod kit hagytál ki? Vitéz Jánost, a'la Kemény Henrik! Nálánál nem volt jobb bábművész az országban.

Azon jókat röhögtem. Főleg amikor a serpenyővel ostromolta az ördög fejét. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stewardess: " No smoking, Sir!"

Mézga Géza: " Smoking? Most? Itt? Izé... BENT VAN... ööö... BENT VAN A KOFFERBEN!!! "

Vagy Paula amikor a stewit dícséri hogy egyszerre mennyi poharat visz ki, és nem ejt le semmit sem.

Erre amaz hozott nyolc pohár viszkit. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah:

 

Stewardess: What do you please madame?

 

Paula: Yes... milyen ügyes lány... egyszerre mennyi poharat visz ki...

 

Stewardess: Oh... wisky!

 

Paula: Ráadásul semmit le nem ejt...

 

Stewardess: Eight! Wait a minute please!

 

:yeah:

 

Az lett volna még a poén, ha azt mondja Paula, hogy "Még szerencse, hogy a poharakat le nem ejti"

 

:)

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah:

 

Ja, meg a kedvencem:

 

Mézgáék állnak Huffnágel bódéja előtt, és ki van írva, hogy "Huffnagel and Co."

 

Mézga megkérdezi Márist, hogy: " Doktor! Mit jelent a Huffnagel mellett az, hogy "And Co?"

 

Máris: "Azt, hogy ennek a bolondnak még egy felestársa is van"

 

Erre kijön egy csávó a házból, Mézga megszólal:

 

"Ööö... jó napot... izé, AND CO úrhoz van szerencsém?"

 

 

:)

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregények nem is jók, viszont ha tetszett a NGE, akkor mindenképp érdemes lenne egy próbát tenned a Ghost-al is.

A Neon Genesis Evangelionból láttad a záró-mozifilmet?

Azt hiszem igen, de most nem merek rá megesküdni. Viszonylag egyszerre néztük végig az összes részt (még felirat nélkül, echte japánul, így csak a haver tolmácsolásával értettem meg a sztorit), de mintha utánna mondta volna, hogy van még egy rész (ez lehet a mozifilm). De nem merek rá megesküdni.

Amit én láttam utolsó részként - ha jól emlékszem - a főhős srác végül valamiféle álomból ébredt fel. Hogy az egész hercehurca nem is volt valóságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat NGE-ben az a záró-kép, hogy a srác áll és körülötte tapsolnak az emberek. Ebből sok mindent lehet következtetni ugyebár: akár hogy felébredt, akár hogy tovább lépett egy szintre... meg sok ötlet van ehhez, de a lényeg, hogy a legtöbb rajongónak nem tetszett a befejezés. Olcsónak és unalmasnak találták és ezért született meg az End of Evangelion, ami egy 82 perces "alternativ-zárás". Az animáció sokkal szebb és persze van akció is dögivel, föleg az első felében. Viszont a vége ennek is kissé elvont

 

Spoiler

Gyakorlatilag bekövetkezik az apokalipszis... mindenki meghal csak a kissrác marad életben meg még valaki... hogy miért pont ő és ki az a másik már nem emlékszem. Rég láttam :yeah:

 

Dzséjt írta:
Azt hiszem igen, de most nem merek rá megesküdni. Viszonylag egyszerre néztük végig az összes részt (még felirat nélkül, echte japánul, így csak a haver tolmácsolásával értettem meg a sztorit), de mintha utánna mondta volna, hogy van még egy rész (ez lehet a mozifilm). De nem merek rá megesküdni.

Amit én láttam utolsó részként - ha jól emlékszem - a főhős srác végül valamiféle álomból ébredt fel. Hogy az egész hercehurca nem is volt valóságos.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én a sori végét láttam, mert emlékszem erre a tapsikolásra. Haver mondta, hogy felébredt (úgy néz ki, ő erre következtetett), és nem is tetszett. S akkor erről az alternatív befejezésről beszélt még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.