Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen én is igy vagyok vele.... félek, hogyha előveszik a háborút, akkor még egy pofás ki happy endet is kanyarintanak a végére. Az emberek valahogy győzelmet aratnak a robotok fölött, s Connor nagy vigyorral a száján lóbálja majd az amerikai zászlót a főrobot roncsai felett.... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is igy vagyok vele.... félek, hogyha előveszik a háborút, akkor még egy pofás ki happy endet is kanyarintanak a végére. Az emberek valahogy győzelmet aratnak a robotok fölött, s Connor nagy vigyorral a száján lóbálja majd az amerikai zászlót a főrobot roncsai felett.... ;)

A probléma az, hogy Reese megmondta az első részben, hogy már győztek, és SkyNet végső "elkeseredésében" küldte vissza a terminatort a múltba, mert az emberek már Connor nélkül is győztek volna, ezért sem ölhették meg a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy ahogy van feleslegesnek tartom a Terminator folytatását. Amiről szólt arról már minden bőrt lenyúztak. John életben maradt a háború kitöréséig. Kész. Itt a vége. Szerintem. ;)

Szerintem ez már a 2. rész végén bekövetkezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emberek valahogy győzelmet aratnak a robotok fölött, s Connor nagy vigyorral a száján lóbálja majd az amerikai zászlót a főrobot roncsai felett.... :D

Ahhoz ki kéne találniuk hogy Johnny fiút hogy lehet feltámasztani mert bár a harmadik elején ilyet mutogattak, később Termike közölte hogy ő nyuvasztotta meg. Erre a csaj fogta magát és visszaküldte miután elkapták.

Jól ellentmondanak maguknak a filmben kivéve ha az elején az emberkék előre ittak Maci Laci bőrére hogy milyen nagymenők és győzni fognak és nem a végső győzelmüket ünnepelték.

Legfeljebb megint előjönnek azzal hogy újra változtatnak valahogy a jövőn, vagy egy merész húzással előszedik a Dallas-effektust, miszerint Termike csak álmodta a csámesz halálát. ;)

 

A legjobb meg tényleg az lenne ha hagynák az egészet a fenébe pedig érdekelne az a háború.

 

Megértem Jimmyt hogy miért akadt ki Vajnáékra mikor megtudta hogy folytatni akarják amit ő elkezdett.

Ő biztos normálisan megcsinálta volna ha akarta volna és nem lett volna benne semmilyen ellentmondás. De mivel nem ő csinálta így zavaros lett mint a legtöbb paranoiás téveszme. Hej, a jó öreg Silberman doki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Silberman tényleg remek volt ;)

 

Mondjuk nálam ott volt a bökkenő, hogy a második és harmadik részben teljesen más képe volt a jövőbeli John-nak. Szerintem a harmadikban nyugodtan alkalmazhatták volna azt a színészt aki arra a két-három másodpercre a T2-ben megformázta Connort amint csűnyán nézz a távolba. :)

Amúgy nekem bejött a harmadik rész is, de a tuti az első volt a komor és sötét faunájával :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól ellentmondanak maguknak a filmben kivéve ha az elején az emberkék előre ittak Maci Laci bőrére hogy milyen nagymenők és győzni fognak és nem a végső győzelmüket ünnepelték.

Legfeljebb megint előjönnek azzal hogy újra változtatnak valahogy a jövőn, vagy egy merész húzással előszedik a Dallas-effektust, miszerint Termike csak álmodta a csámesz halálát. ;)

Hát én a T3-ban annál a jelenetnél mindig is azt gondoltam, hogy azt csak John képzelte.

 

Szerintem a következő történt:

T1: kitör a háború, John visszaküldi Kyle-t. Itt még nincs különösebb változás.

T2: változtatnak a jövőn, elpusztítják a Cyberdeen-t.

T3: a megváltoztatott jövő eredménye, hogy a háború később tör ki, és ebben a jövőben már Johnt megölik a jövőben a T850-es, amit aztán a csaj visszaküld. És mivel ebben a jövőben is kiderült, hogy az emberiség akkor már John nélkül is győz (ezt mondta Kyle a T1-ben ugye), ezért kellett újra backolni, hogy totálisan töröljék a létezését.

 

És a sluszpoén, szegény Skynet akármit csinál, a saját síkjában úgy sem változtathat. Mert hát a nagypapa paradoxon kiküszöbölésére (amely szerint ha megszünteted az okot, amiért visszatérsz a múltba, nem lesz okod, hogy visszatérj a múltba, így nem is térhetsz vissza a múltba, hogy megszüntethesd a visszatérésed okát) a filmesek azt találták ki, hogy minden múltban való kutyulás egy párhuzamos világot hoz létre (ugye a párhuzamos világok meg úgy szólnak, hogy minden döntésünknek végtelen számú következménye lehet, és ezek végtelen számú párhuzamos világokban be is következnek), ezt szépen elmagyarázza Doki a Vissza a jövőbenben. Szóval Skynet bármennyire is erőlködik, a saját síkján fújhatja, bebukta a háborút. Csak a változtatás alapján létrejött párhuzamos világban örülhetne egy másik skynet (ez esetben nem a cyberdeen féle, hanem a CRS féle).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a harmadikban nyugodtan alkalmazhatták volna azt a színészt aki arra a két-három másodpercre a T2-ben megformázta Connort amint csűnyán nézz a távolba. ;)

Azt a pockot én is jobban elfogadtam volna mint az elmaszkerolt Stahlt. Rohadt idétlenül nézett ki.

Az eddigi három résszel meg úgy vagyok hogy nemtom eldönteni melyik tetszik jobban az első kettő közül. Talán egyformán de mintha a második oldalára billenne egy kicsit a mérleg nyelve a zenéje miatt. Fiedel jócskán stílust váltott. Végül is haladni kell a korral.

A harmadikkal meg elvagyok úgy ahogy. Ha leadják a tevében megnézem és annyi.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a T3-ban annál a jelenetnél mindig is azt gondoltam, hogy azt csak John képzelte.

Az speciel nem izgat hogy Johnny fiú képzelgett-e vagy sem. Volt elég baja úgyhogy felőlem fantáziálhatott is ha úgy enyhíteni tudott a nyomorán.

 

Szerintem a következő történt:

Én is hasonlóra jutottam amire te.

 

És a sluszpoén,

a "Vissza a jövőbe" elmélete miatt hoztam fel poénból a tér-idő kontit. Ahogy változtatnak valamit a múltban mégha egy kicsit is, akkor az nagyot változtathat a jövőn. Még addig cseszegetnék a múltjukat hogy a végén nem lenne jövőjük.

A McFly csámesz kalandjai meg amúgy is csak fárasztanak.

 

 

Épp elég volt nekem egy Termis vitaműsor a múltkor úgyhogy ha lehet én jegelném a témát.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminátor a 2. résszel befejeződött.Legalábbis számomra.Mindent lezártak.Nincs skynet, mert elpusztítottak mindent amiből ki lehetett volna fejleszteni.Ezért háború sincs.John Connor végelgyengülésben hal meg mint nyugdíjazott rendőr.

Tehát már a 3. rész isz nagyon erőltetett volt.Az idióta magyarázat, hogy volt egy másik chip, meg késöbb lesz háború nagyon nem stimmel.Ilyen alapon akkor Darth Vadert is fel lehetne éleszteni és újabb Star Wars részeket csinálni.Aminek vége van hagyják békén.

Viszont így, hogy van harmadik is ,a negyedik nem szólhat másról csak a háborúról.Semmilyen más storynak nincs értelme.A háború viszont elvarratlan szál.Ebből lehet egy jó storyt írni.Előzmény nem lehet mert a Terminátorban a 0. év az atomháború kitörése amit láttunk a 3. részben.Azelött nincs semmi.Mindenki éli a békés életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idióta magyarázat, hogy volt egy másik chip

;) Ez mikor van? Elég régen láttam, de nem rémlik, hogy szó lett volna másik chipről. Úgy emlékszem, különösebben sehogy sem magyarázták meg, hogyan került át a Cyberdeentől a CRS-hez a Skynet anyag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. részben mondták.Amikor Connor hitetlenekdik, hogy a Terminátor nem létezhet mert a háborút megakadályozták.Akkor mondja a Terminátor.Lehet, hogy nem chipet mond.Valami olyasmit, hogy nem az volt az egyetlen amit megsemmísitettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. részben mondták.Amikor Connor hitetlenekdik, hogy a Terminátor nem létezhet mert a háborút megakadályozták.Akkor mondja a Terminátor.Lehet, hogy nem chipet mond.Valami olyasmit, hogy nem az volt az egyetlen amit megsemmísitettek.

Ha arra gondolsz amikor a kocsiban dumálnak akkor Termi csak annyit mond hogy csak elodázták az Ítélet napját és hogy nem lehet elkerülni.

Később meg azzal a maszlaggal jön hogy a csaj faterja ellenőrzi a Skynet kifejlesztését a Cyber Research Systems-nél, Johnny erre meg pampog hogy akkor az a manusz a kulcsfigura az egészben.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz ki kéne találniuk hogy Johnny fiút hogy lehet feltámasztani mert bár a harmadik elején ilyet mutogattak, később Termike közölte hogy ő nyuvasztotta meg.

Észre se vettem hogy megmagyaráztam magamnak.

Johnny fiú megtudta Termitől hogy ő nyírja majd ki így vigyázhat hogy nehogy megtörténjen. Valahogy úgy mint a doki amikor golyóálló mellényt vett fel mert mégis elolvasta Marty McLégy levelét. ;)

 

Most már legalább tudom hogy nagyobb s***fej vagyok mint Tango. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ne legyen olyan könnyű eligazodni az egész Terminator sztorin ugyebár volt még időközben egy Terminator 2 3D alkotás is :)

Egy ilyen környezetben játszódó T4-et el tudnék fogadni, igaz a többiben is ilyen volt a háború helyszíne.

Meg szeretnék újra koponyákon átgázoló masinériákat látni. Az olyan jelenetek rohadtul dögösek. Na meg a T1-ben mikor felrobbantanák az egyik nagy dögöt és az bummolja szét az egyik pockot, a T2-ben meg az elején amikor az egyik termi eltapossa a kopit majd leszedik az egyik pacákot. Még az a sikoltás amit levág. ;)

Azért persze hullhatnának a gépek is dögivel, elvégre nekünk kell győzni.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért persze hullhatnának a gépek is dögivel, elvégre nekünk kell győzni.

Jó lenne kiírtani őket. Mocskos gépek, a teremtőik ellen fordultak.

 

A Terminatorokat ember alkotta.

Fellázadtak...

Továbbfejlődtek...

Sok példány van belőIük.

És van egy tervük...

 

Lehet elkavarodtam picit? ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vagyok vérmes Terminator fan, de nekem tetszett a 3. rész

Nekem is bejött. A csaj terminátor megért egy ajtócsapkodást, egyébként meg nagyon jó effektek vannak benne. Már csak ezért a két dologért érdemes megnézni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminatorokat ember alkotta.

Fellázadtak...

Továbbfejlődtek...

Sok példány van belőIük.

És van egy tervük...

Mint a Mátrixban.

 

Itt egy hasonló:

Isten megteremté a dinoszauruszt...

Isten elpusztítá a dinoszauruszt...

Isten megtermté az embert...

Az ember elpusztítá Istent...

Az ember megteremté a dinoszauruszt.

A dínó megeszi az embert...

Az asszony örökli a földet.

 

Imádom ezt a szöveget. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csaj terminátor megért egy ajtócsapkodást, egyébként meg nagyon jó effektek vannak benne.

Nekem bejött a csaj bár a másik csaj inkább az esetem.

Az effektek tényleg jók és még hazánkfiai is voltak a csapatban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legnagyobb szöveg a harmadikban amikor a tűzoltók fel akarják állítani a sérült Arniet az állatkórháznál történt összecsapás után. Faszi rángatja veszettül (persze hasztalan), mire megszólal:

-Masszív a pasas.

:D :D :D Hát bazz azt hittem lefordulok a székről.

 

Amúgy nekem nagyon bejön az egész film is. Főleg az utcsó fél-háromnegyed óra amikor kitör végülis a végitélet. Király! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.