Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5? Vagy 5? Hallottam, hogy készülget, de már elkészült? :)

Már el.

Highlander: the Source

Már csak Adrian Paul van benne, meg a soriból megismert Methos és Dawson.

De nem ajánlom. Csak ha nagy rajongó vagy, mint én. Különben be kell vallani, hogy k*ki lett. :D:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kár volt elrontani a sztorit. Már a harmadik sem volt jó, hát még utána. Ezt az ötödiket tutira nem fogom megnézni, max. ha tévé adja. A sorozatból nem láttam mindent, de az egész tűrhető volt. Methost imádtam belőle, az egyetlen pozitívuma a negyediknek, és ezek szerint az ötödiknek is, hogy ő szerepel benne :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész nem volt rossz. A második a 88 féle forma miatt már amúgy is élvezhetetlen, meg szerintem alapból szar. A harmadikat és negyediket már csak akkor érdemes megnézni, ha bejönnek valakinek azok a nők, akik szerepelnek benne, mert ők legalább ledobják a ruháikat ezzel feldobják a szintet (mivel szvsz iszonyú randa mindkettő, nálam ez a motívum nemsokat lendített a film élvezhetőségén). Van egy olyan gyanúm, hogy az ötödikben is ez lehet a legnagyobb "pozitívum".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem zárja ki egymást :clap: De ha választani kellene, akkor inkább jó legyen, mint csinibaba :)

Ez mind igaz, a Batman-ben csak Katie nem tetszett.És ez alatt lehet érteni hogy nem jó színésznő, és hogy kifejezetten irritáló személysége van.

 

Hova tűntek Batman tipikus szőke hölgyeményei? :D

Ők mind kiváló színészek voltak, és jó volt rájuk nézni.Kivételt képez ez alól a Batman&Robin-os nevétsetudom topmodell csaj(és most nem Alicia-ra gondolok)..

 

 

Tegnap néztem a tv-ben a Rocky 5-öt..Hát én még ilyen rossz filmet életemben nem láttam.A feléig bírtam, annyira semmit mondó és erőltetett, a szövegkönyv pedig egyszerűen borzalmas.Meg is látszik hogy ő maga írta..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerény véleményem szerint, úgy még a történelemben nem b*sztak el egyetlen film sztorit sem, mint a hegylakó esetében.

Kivéve talán a Mátrixot. Arról elég sokat olvastam hogy eléggé elkúrták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve talán a Mátrixot. Arról elég sokat olvastam hogy eléggé elkúrták.

Á, nem, a Hegylakóhoz fogható más elcseszést még én sem tapasztaltam.

Nekem speciel tetszenek a Mátrix folytatások, még ha ezzel a kisebbséghez tartozom, akkor is :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve talán a Mátrixot. Arról elég sokat olvastam hogy eléggé elkúrták.

A Mátrix2 nem volt olyan rossz, mint a hegylakó2. Annál inkompetensebb folytatást én még nem láttam. Mintha nem is az első rész folytatása lenne, hanem teljesen más film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, én inkább a végére értettem a ratyit.

Na igen, az lehetett volna jobb. Őszintén, még mindig nem értek a filmből pár dolgot.

 

Egyébként én MOST nézném mind a hármat, ha nem jött volna közbe valami, de közbejött... ott tartok, mikor a kopasz fiú az Orákulumnál kanálhajlításra tanítja Mr. Andersont. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, én inkább a végére értettem a ratyit.

Szerintem az egész dögunalom, csak úgy mint a 2. rész.A végére már nem is emlékszek teljesen, csak valami olyasmire hogy x évenként jön egy Neo aki megakarja menteni a világot, és hogy ez így fog folytatódni örökké.

 

Eddig csak egyszer láttam a 3. részt, de a Zion-ban történő jelenetekeket egy az egyben kivágnám.Talán ha meglenne az egész trilógia DVD-n akkor jobban átjönne a sztori - nemrégiben a 10 dvd-s kiadás 3000 forintért lehetett kapni valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mátrix 1 nagyon jó volt. 2 nekem tetszett és az akciók jobbak voltak, mint az egyben, viszont a mátrixos szellemiség csökkent.

3ból nekem semmi nem jött be, az a vonat állomás marhaság, ahogy Neo vaksága is, a legvége sem a sok Smith több volt a jónál. Zion a csata miatt elvesztette nálam azt a "reálisabb" képet ami kialakult az előző 2 részben.

Egy jó szál volt benne, hogy a Smith szabotázsakciója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az, hogy nem fog így folytatódni, mert az Építész által felajánlott két végkifejlet közül Neo nem azt választotta, amelyiket az összes többi.

 

Egyébként Obi1, talán véletlenül, de ez nagyon betalált, amit mondtál. Létezik a neten egy fan-verzió, "Matrix Revolutions: De-Zionized" címmel (asszem), amiből kitakarították a zioni jeleneteket.

 

Ahogy Lokatelli mondja, a harmadik részből igazán a realitástól való elrugaszkodás zavart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön a Mátrix a folytatásaival együtt. És a vége is jó lett. Elvégre pár ezer ember hogy a fenébe győzhetne több millió robot ellen? Így legalább megtudtuk, hogy békében is ki lehet jönni egymással :lol: A Zioni harc meg igenis egy tökéletes akciófeeling volt. Azok a lépegetők kurvára pöpecek :rock:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bántam, hogy a humán populáció nem csak karbatett kézzel várt... ha már harc, hát harc. Nekik volt miért harcolni.

 

Viszont Trinity öngyilkosságát sajnáltam. Mehetett volna Neóval bárki már, Trinity meg szülje meg a gyereket akin a 2-ben (ugye?) dolgoztak.

 

De jó volt a tökmás képvilág. Az irreálisan felturbózott virtuális valóság meg a maga módján pőre, nyers és drasztikus valódi valóság. Plusz még ugye Neo "látása" a vége felé. Pöpec! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, hárman vagyunk. :rock:

Öten :lol:

Kezdetben én nagyon rüheltem a Mátrix folytatásokat, aztán amikor végre felvettem mind a hármat kazira, és megnéztem egy szuszra mindet, nagyon megfogott. Az én kedvencem meg pont a harmadik. Az zioni csata nálam a közelében van a geonosisi csatának (a coruscantinak azért nem, mert azt nemrég megnéztem kikockázva és olyan apró nűanszok történnek a háttérben, hogy lefordultam a székről... V-szárnyúak csak a film végén? Nyüzsögnek a csatában, és ez csak az egyik ilyen apróság...).

A második rész viszont sok helyen eltúlzott nekem, pl a zioni tánci-tánci olyan hosszú, hogy a DVD-n automatice nyúlok a chapter váltásért. Ugyan így érzek az első Smith-ek vs Neo iránt, amely nem rossz, de jóval hosszabb, mint kéne lennie (a végső leszámolások szoktak ennyire elnyúlni). Az autós üldözés is kicsit hosszú lett, és nem is annyira látványos, mint amennyire beharangozták, spec a T3 üldözésdije jobban bejött.

A mátrix befejezésében meg éppen az tetszik, hogy végül békét kötnek, és nem totális győzelem lesz. Igazság szerint én azt vártam, hogy a végén majd Neo valahogy kinyírja a fő komputert, azt csók, és így egészen meglepett a béke. Meg Trinity és Neo halála, illetve ez utóbbi vaksága is. Viszont a végső csata a 3-ban is eltúlzott, az nem tetszik, de a bunyó végén, mikor Neo rájön, hogy nem túlélnie kell, hanem eggyé vállnia Smith-el, az nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.