Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Éppen ismerőstől hallom, hogy a sztori nem fogja megütni az első rész színvonalát (valami barátja annál a cégnél dolgozik ahol csinálják a rajzfilmet) de egy esélyt megérdemel. A képek nekem is nagyon tetszenek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a filmre már azóta várok hogy az első Trans képregényemet elolvastam.

Csak aztán tényleg jó is legyen.

 

A képek közül a jobb legalsón levő hapi Grivi Transformer rokona is lehetne. Van köztük egy kis hasonlóság.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi változás történt a Terminator 4 kapcsán. Tulajdonjogcsere és más sztorifejlemények vették kezdetüket. Állítólag egy új trilógia készül mely John Connor háborúját a gépek ellen fogja bemutatni. Film 2009-re várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(hát én ezekből nem sokat látok...)

 

Belegondoltatok már milyen katasztrófa folytatások jutnak erre az évre???

 

Volt a T4xi. Lesz AvP. Jön a Kis Vuk.

Mi lesz még????

Remélem az AVP2 jó lesz.Én inkább a Die Hard 4-től félek.Az előzetesben látott, rendőrautóval eltalálom a helikoptert jelenet nekem nagyon komolytalannak tűnik.Ok, hogy akciófilm, de csak egy pici valóságalapja legyen please.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az AVP2 jó lesz.Én inkább a Die Hard 4-től félek.Az előzetesben látott, rendőrautóval eltalálom a helikoptert jelenet nekem nagyon komolytalannak tűnik.Ok, hogy akciófilm, de csak egy pici valóságalapja legyen please.

Hát elég valóságtalan volt a második részben az is amikor katapultált egy olyan gépből amiben alapból nincs katapultülés :D

De van ám több hasonló dolog is amit lehetetlen lett volna végrehajtani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az AVP2 jó lesz.Én inkább a Die Hard 4-től félek.Az előzetesben látott, rendőrautóval eltalálom a helikoptert jelenet nekem nagyon komolytalannak tűnik.Ok, hogy akciófilm, de csak egy pici valóságalapja legyen please.

Hogy AVP2 jó lesz-e? Erre elég kevés az esély. Jelen, amcsi kisváros, az első részt folytatják (legújabb pletykák szerint az AVP-ben látott űrhajón minden predatort letarol a film végén született predalien, és emiatt coloradoba zuhan a hajó... de ez még csak pletyka). Ami viszont hivatalos sajtóközleményben is volt, a pénteki Fangoria fesztiválon (ami nem tom hol van) bemutatják a teaser trailert.

 

A DH4 trailere nekem nagyon bejött. Lesz zúzás keményen. A valóságalap meg tényleg nem a Die Hard szériára a legjellemzőbb. Elég, ha csak az első rész együgyű FBI ügynökeire gondolunk, vagy az Oldi által említett katapultálásra (hogy a többi dolgot ne is említsük a DH2-ben, az van isten igazán telezsúfolva ilyen dolgokkal). Ja, és persze csak John McClane tud célba lőni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.