Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

;) Lehet, hogy megírom egyszer ennek is a készülését...

Teszemazt Clumsy megsértődik az Aliens vs Predator forgatása közben, és inkább visszatér a kaszkadőrködéshez - díszletmozgatáshoz. Plusz néhány valódi álcázott "tragacs"

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se hittem volna hogy megveszem a trilógiát, de a sors(vagy az erő) erre a sorsa kárhoztatott.Nem rossz filmek azok. :)

Bizonyos szemszögből, valóban nem készült ilyen egyedi film az SW óta. Ez az egyetlen olyan múvi, ami ki tud zökkenteni ebből a világból. És ez nagy szó. Régen sokat fikáztam, de nem volt igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában újra elővett a vágy, hogy filmet szeretnék rendezni. Egyrészt megcsinálnám egészestés mozinak a Tenkes kapitányát, a lehető legminimálisabb módosításokkal (csatajelenetek, színes film, egy nagyon kis rövidítés) és dédelgetett ötletem lenne egy igazi látványos lóversenyes filmet Kincsemről. Ez utóbbinak nemrég megnéztem a lelki szemeim előtt a teaser trailerét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda? Az nem kifejezés. Szívem csücske a Gyűrű. :)

Az tény, hogy egyedi hangulata van, és talán Jacksonnak sikerült legjobban átültetni a képeibe azt az érzést, ami az SW filmekben is van. Idegen világ, de mégis hihető valamiért. Nehéz ezt megmagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tény, hogy egyedi hangulata van, és talán Jacksonnak sikerült legjobban átültetni a képeibe azt az érzést, ami az SW filmekben is van. Idegen világ, de mégis hihető valamiért. Nehéz ezt megmagyarázni.

Ezt szigorúan csak neked. :)

Nekem pont azért nem hihető az egész és (ezért nem átélhető), mert úgy érzem, hogy mintha szabályok nélküli lenne. Grandiózus, monumentális, szárnyal a fantázia (ez eddig rendben), de mintha nem lenne felette következetes kontroll. Ez már 2002-ben, egyből az első filmnél nyilvánvaló volt nálam. Látva viszont ahogy pl. Lucas azóta még két SW-részt csinált és szigorúan ragaszkodott az általa kreált szabályrendszerhez, még jobban kitűnik számomra, hogy a GyU-nak ez nagy "gyengéje". Nyilván ez nem mindenkinek az és szúr szemet.

Emellett nekem elvi okokból is akadályokba ütközik az alkotás, úgyhogy... ez van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az egész olyan mint egy gyerekmese, lovagokkal sárkánnyal, szegény emberrel aki hős lesz.Mintha Benedek Elek egyik meséje elevenedne meg.Egyszerüen nem tudom elképzelni létező világként, míg a Star Warst igen.Ha találkoznék egy Jedivel holnap az utcán nem lepődnék meg, de ha Aragonnal akkor igen.Mondjuk tőlem a fantasy mint műfaj is idegen.De nem vagyunk egyformák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.