Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Fűrésznek lesz ötödik része is, nemcsak 4.Pár éve ez már hagyomány, hogy ősszel újabb Fűrész film.Azért csinálják őket, mert naygon alacsony költségvetésből vannak csinálva, és anyagilag sikerese filmek.Amíg pénz van benne ,addig csinálni is fogják.Amúgy szerintem is beteg film.A mai napig vallom, hogy aki ezt kitalálta(és élvezi), azt beküldeném elmeorvosi vizsgálatra.Persze a 4.-et is meg fogom nézni, mert már kiváncsi vagyok mi lesz a kislánnyal.A nyomorult már megdöglött, csak a gyerek lehet a story.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki. Van aki még egy büdös részt se látott a Fűrészből, szóval minimum a hasznos infókat légyszíves Spoiler mögé halmozni :D Köszi :cool:

Bár momentán nem hinném, hogy egyszeris kedvet kapnék a filmhez :lol: De vannak itt mások akik talán igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a 4.-et is meg fogom nézni, mert már kiváncsi vagyok mi lesz a kislánnyal.A nyomorult már megdöglött, csak a gyerek lehet a story.

Pár nappal ezelőttig azt sem tudtam, hogy lesz folytatás, de hasonló okokból annak is nekiugrom majd. Talán azt is áthozza barátosném, és majd együtt nézzük :lol:

Végül is igen, a gyerek ottmaradt, és még olyan nem volt, hogy nem derült ki mindenkiről, mi történt vele. Legalább is az rémlik :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenki. Van aki még egy büdös részt se látott a Fűrészből, szóval minimum a hasznos infókat légyszíves Spoiler mögé halmozni :D Köszi :cool:

Bár momentán nem hinném, hogy egyszeris kedvet kapnék a filmhez :lol: De vannak itt mások akik talán igen.

Ok bocs.Azt hittem már mindenki látta akit érdekelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam. Azt hiszem ide is írtam róla vmikor.

Vaktában előrendeltem. :cool: Nekem nagyon bejönnek ezek a melankólikus romantikus filmek (lásd. Solaris 2002).

 

Nem találom. :lol: Megkeresnéd yoda? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Fountain

 

505217~The-Fountain-Posters.jpg

 

Felemás érzéseim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban. Mert ugyan ez egy szépen, tisztességesen megvalósított, eredeti elképzelés, de mégis végig az volt az érzésem, hogy valami hiányzik belőle a nagysághoz. Aronofsky -az eddigi filmjeihez hasonlóan- most sem áll be a sorba, mert bár tagadhatatlanul ízig-vérig hollywoodi mozi a The Fountain, azért észrevehetően másféleképpen közelít a dolgokhoz. Ezen felül a filmet rogyásig pakolta gyönyörű képekkel - ami egy ideig valóban csodálatra méltó, aztán egy idő után már fárasztó a rengeteg erőltetett szimmetrikus kompozíció. Ugyanolyan sulykoló hatása van a képeknek, mint a filmben található nem kevés melodrámának. Valahogy mindig ez a bajom Aronofsky filmjeivel. A Requiem for a Dream is egy technikai szempontból hibátlan mozi, azonban hiányzik belőle az elegancia, mindent erőből akar belesulykolni a nézőbe - a The Fountain ugyanez, csak a Requiemmel ellentétben nem sokkolni akar, hanem az érzelmekre hatni - de ezt kiszámítható és erőltetett módon próbálja tenni. Számomra Aronofsky még mindig nem tartozik a nagyok közé. Azért egy 6/10-et így is megér.

Itt van :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem inkább nevetséges, mint ütős. Komolykodni akar, ezért eleve bukásra van ítélve. Bruce Willis amúgy meg nagyobb gáz, mint Stallone a Rambo szerepben.

Nekem tetszett a 10 perc, remélem egy jó kis eksön múvit kapunk, különben meg ez a kedvec akció sorozatom, ne merjék elszúrni :cool:

A többivel sem értek egyet :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.