Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A kocsin az első mondatot elváltoztatott hangon nyomja. A másodiknál meg suttog de az lehet hogy már nem elváltoztatott hangon megy.

 

 

Biztos hogy suttogó elváltoztatott hangon mondja a másodikat is. Főleg hogy most becsukott szemmel hallgatom. Így van csak értelme az elméleteknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjatok, mert mindjárt jön Oldie és beleköt, hogy Batman mekkora kárt okozott a magántulajdonban azzal, hogy kilőtte szegény parkoló autókat.

 

Oldie: Elég demoralizáló a negatív hozzáállásod, én is azt érzékelem, hogy mindenáron hibát keresel a filmben. Inkább térj vissza a Múmiához szerintem, az tényleg csak egy kalandfilm, ez sokkal több annál szerintem, és még jó pár százezer ember szerint is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden bizonnyal, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy azok az úttesten voltak. :hehe:

 

 

Gotham City Kreszben vannak ilyen opciók is a parkolásra. A 93. Batman képregényből kiderül. Hát ezt nem tudtad, te buta?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ha előbb tudom, hogy lesz fórumtali és ma és ezt nézitek meg, akkor veletek tartok.

Sajnos rám ne számítsatok kritika terén, mert az én eszem most az Enciklopédia és szótár körül forog :hehe:

De mint már írtam, nekem pozitív csalódás volt a film. Hatalmasak volt Joker akciói (rakéta támadás, korház és rendőrközpont robbantás, hajó akció). Két Arctól több gonoszságot vártam volna, de így is hosszú volt a film (talán kevesebb maffia kellett volna bele)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjatok, mert mindjárt jön Oldie és beleköt, hogy Batman mekkora kárt okozott a magántulajdonban azzal, hogy kilőtte szegény parkoló autókat.

 

Oldie: Elég demoralizáló a negatív hozzáállásod, én is azt érzékelem, hogy mindenáron hibát keresel a filmben. Inkább térj vissza a Múmiához szerintem, az tényleg csak egy kalandfilm, ez sokkal több annál szerintem, és még jó pár százezer ember szerint is.

Ember, hol olvasol tőlem negatív hozzáállást? Zavar, hogy nem ajnározom én is a filmet, vagy mi? Letisztáztam már, hogy jó film, de vannak benne hibák amitől nekem, ismétlem NEKEM nem tökéletes. Másrészről meg én azt hittem meg lehet vitatni ezeket az apróságokat, hogy letisztuljon a dolog, de zeke szerint nem, mert rögtön támadásnak veszik az ember észrevételeit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul érzed. :hehe:

Ha el tudnám venni akkor meg ti vagytok bizonytalanok az értékelésetekben. És miért esik rosszul neked más véleménye? Nem tetszik, hogy más talált kivetnivalót a filmben, vagy mi? Egysíkúan kéne értékelni minden filmet? Na ne már!

Nálam pl a favorit idén mind a mai napig a Cloverfield. Sokan imádják, jópáran utálják. Na és?

Én a szélsőséges vélemények ellen vagyok pro és kontra. Nem csípem se a hatvanas nyelvcsapással leírt, de még a négy négybetűs sz-el kezdődő és r-el végződő véleményeket se.

És mint mondtam jó film a Sötét lovag. Nem kell cirkuszt csinálni.

Mi bajod a nyelvcsapásokkal? És ha valaki így fejezi ki az örömét és csodálatát? Nincs ebben semmi baj. Ja hogy neked nem tetszik az egy dolog, de irreleváns. Neked se esett jól, hogy Obi lehúzta a Múmiát nem igaz? Burkoltan ugyan de szerintem Te is ezt csinálod a Batmannal. Próbálsz beleköpni a levesbe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham City Kreszben vannak ilyen opciók is a parkolásra. A 93. Batman képregényből kiderül. Hát ezt nem tudtad, te buta?

Kihagytam a KRESZ ezen szakaszát. :hehe:

De azért elég vagány volt Batman amikor mandinerből fordult vissza a falról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ha előbb tudom, hogy lesz fórumtali és ma és ezt nézitek meg, akkor veletek tartok.

Időben meg lett reklámozva a fórumtali, nem is egy topikban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, amit Ody ír, azzal maximálisan egyetértek. Nem baj, hogy nem vagy vevő a csavaros és jól felépített történetekre, de akkor inkább írd le, hogy jó film volt, de te inkább a szimplán kikapcsoló filmeket szereted, és ne köss bele minden fűszálba, mint pl. Batman hangja, vagy parkoló kocsik felrobbantása.

 

A hangvételed a Batmannel kapcsolatban egyértelműen negatív, mindezt azért, mert néhány száz amerikai túlsztárolja a filmet. Arról nem a film tehet, beszéld meg inkább Velük, ahelyett, hogy a TDK-t bántod.

 

Bár minden film ilyen jól felépített és mestermunka lenne, mint a Batman. Szerintem elég vicces, hogy a Múmiában semmi kivetnivalót nem találsz, a TDK-nak meg folyton a hibáival jössz. Ez valahol olyan, mintha az én Vízfesték képemre ráfognád, hogy tök jó, hiszen a maga kategóriájában egyedi, míg egy Picasso művet meg ízekre szednél... valahol nem egy kategória a kettő. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha majd találtok rá szavakat, számíthatunk a fórumtali résztvevőitől is egy kritikára? :)

Muszáj? :D Én nem keresnék erőlködve negatívumokat, ha nem jut eszembe most egy sem, ugye nem baj? :P Én is azon típusú mozinéző vagyok, aki egy friss élmény után szeret minél tovább csak azzal foglalakozni, hogy miért tetszett neki az adott film. Ha majd még megnézem egyszer-kétszer, biztos én is észre fogom venni a logikátlanságokat meg a bakikat, meg akármiket, de ezt nem szeretném siettetni, mert igenis jó érzés valamivel kapcsolatban azt érzeni, hogy úgy tetszett, ahogy volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi bajod a nyelvcsapásokkal? És ha valaki így fejezi ki az örömét és csodálatát? Nincs ebben semmi baj. Ja hogy neked nem tetszik az egy dolog, de irreleváns. Neked se esett jól, hogy Obi lehúzta a Múmiát nem igaz? Burkoltan ugyan de szerintem Te is ezt csinálod a Batmannal. Próbálsz beleköpni a levesbe. :)

Engem aztán nem izgat ki húzza le a Múmiát, csak a "hogyan". :) A dicséreteknél is ez zavar ha már átcsap trendiségbe. És hagyjuk már ezt a személyeskedést mert úgy érzem öt éves gyerekekkel vagyok körülvéve akik el se olvassák a másik véleményét rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem aztán nem izgat ki húzza le a Múmiát, csak a "hogyan". :) A dicséreteknél is ez zavar ha már átcsap trendiségbe. És hagyjuk már ezt a személyeskedést mert úgy érzem öt éves gyerekekkel vagyok körülvéve akik el se olvassák a másik véleményét rendesen.

Most komolyan. Ne emlegess már ötéves szintet, amikor Obi-t képes voltál oldalakon át húzni egyetlen negatív megjegyzés miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy suttogó elváltoztatott hangon mondja a másodikat is.
Ebben bizonytalankodtam de inkább az elváltoztatott hang felé billent a mérleg nyelve. Szerintem nekem is becsukott szemmel kellett volna hallgatni. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, amit Ody ír, azzal maximálisan egyetértek. Nem baj, hogy nem vagy vevő a csavaros és jól felépített történetekre, de akkor inkább írd le, hogy jó film volt, de te inkább a szimplán kikapcsoló filmeket szereted, és ne köss bele minden fűszálba, mint pl. Batman hangja, vagy parkoló kocsik felrobbantása.

 

A hangvételed a Batmannel kapcsolatban egyértelműen negatív, mindezt azért, mert néhány száz amerikai túlsztárolja a filmet. Arról nem a film tehet, beszéld meg inkább Velük, ahelyett, hogy a TDK-t bántod.

 

Bár minden film ilyen jól felépített és mestermunka lenne, mint a Batman. Szerintem elég vicces, hogy a Múmiában semmi kivetnivalót nem találsz, a TDK-nak meg folyton a hibáival jössz. Ez valahol olyan, mintha az én Vízfesték képemre ráfognád, hogy tök jó, hiszen a maga kategóriájában egyedi, míg egy Picasso művet meg ízekre szednél... valahol nem egy kategória a kettő. Szerintem.

Nem kötekedtem, hanem megjegyeztem valamit. Ég és Föld dolog a kettő. Furcsállok pár dolgot, de nem köpködök rájuk, hogy ott vannak.

Számomra nem mestermunka, hanem szimplán remek film.

Múmiában is találtam kivetnivalót, majd szépen utánaolvasol. :)

A TDK is dicsértem alaposan, ennek is szépen utánanézel ha érdekel.

 

Másrészről meg tanuld meg elfogadni a másik véleményét is és nem rögtön ócsárolni hogy van neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan. Ne emlegess már ötéves szintet, amikor Obi-t képes voltál oldalakon át húzni egyetlen negatív megjegyzés miatt.

Ha jól tudom ő ledegradáló megjegyzést tett bizonyos stíluskedvelők felé. Teljesen más szitu a két dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én épp most fejeztem be az Iron Man-t, végre kijött egy nézhető minőség (mondjuk 4:3-as képarányú). Egész jó volt, de többször nem nézném meg. Kicsit üresnek éreztem a filmet, és olyan sok akció jelenet nem is volt benne. De a színészek jól alakítottak, csak az öreg pali karaktere lett sablonos. És hiányzott valami zenei főtéma a filmből, igazából csak rock betétdalok voltak benne.

10/7

 

A TDK-tól azért nagyon messze van minden téren.

 

 

Egyébként hiába parkoló autókat lőtt csak ki a Batman, az egyikben gyerekek voltak, majdnem őket is kilőtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Igazad van, nem nézek más topicocat és a TCW is elhomályosította a látásomat.

 

Misskarde: A régi filmekben először egy fekete pasi (Lando), másodszor pedig egy fehér pasi volt Harvey. És kevésszer hangzik el a 3. részben, hogy Dent egyenlő az első részből ismert Lando-val :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Muszáj? :D Én nem keresnék erőlködve negatívumokat, ha nem jut eszembe most egy sem, ugye nem baj? :P Én is azon típusú mozinéző vagyok, aki egy friss élmény után szeret minél tovább csak azzal foglalakozni, hogy miért tetszett neki az adott film. Ha majd még megnézem egyszer-kétszer, biztos én is észre fogom venni a logikátlanságokat meg a bakikat, meg akármiket, de ezt nem szeretném siettetni, mert igenis jó érzés valamivel kapcsolatban azt érzeni, hogy úgy tetszett, ahogy volt. :)

 

 

A kritika az nálam nem egyenlő a negatív hozzáállással. Vannak pozitív kritikák is, sőt. Nálam a kritikák a bővebb véleménynyílvánítások közé sorolandóak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ócsároltalak, azt te is észrevetted volna. Tulajdonképpen - ha nagyon a mélyére nézünk a dolgoknak - te vagy az, aki ócsárolsz bennünket azzal, hogy ötéves szintre degradálsz minket. Egy moderátortól azért nem ezt várná az ember :)

 

Ne haragudj, de amit te csinálsz, az kötekedés. Parkoló kocsikba, elváltoztatott hangokba belekötni ahelyett, hogy globálisan néznéd a film folyását, hömpölygését - nos ez egyértelműen a kötekedés kategória.

 

Amellett pedig egyetértek Odyval abban is, hogy Obi-t napokon át húztad a "kétértelműen fogalmaztál" szöveggel, és Dzséjttel közösen a fejéhez vágtátok, hogy ha valaki félreértheti amit írt, az az író hibája... nos valahogy ez a szemlélet nem jött ki akkor, amikor az ominózus "csak egy jó film" mondatodat ejtetted meg (ami szintén félreérthető volt, legalábbis számomra. A gondolatmenetetek nyomán akkor ez is a te hibád kell, hogy legyen, nem az enyém).

 

Kicsit "más szemében a szálkát, magad szemében a gerendát sem" stílust érzek a mondandódban. Ami neked tetszik, azt ne bántsa senki, ami viszont másnak tetszik, az szabadpréda, és ha valaki kötekedéssel vádol, máris nem tudja elfogadni a másik véleményét. Képzeld, Lada is negatív kritkával illete a filmet, mégsincs vele vita, mert nem jön minden második jelenetnél egy mondvacsinált hibával...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

végre kijött egy nézhető minőség (mondjuk 4:3-as képarányú).
Korábban is kijött az normális minőségben. Én május 12-én szeftem le egy 16:9-eset. Meg is lepett hogy szűk egy héttel a bemutató után egy olyannal elő tudtak rukkolni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritika az nálam nem egyenlő a negatív hozzáállással. Vannak pozitív kritikák is, sőt. Nálam a kritikák a bővebb véleménynyílvánítások közé sorolandóak. :)

Ott vannak az építő jellegű kritikák is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg Batman inkább a maffiát választja, mint elsődleges célpontot. Pedig ők nem öltek embert, szemben Jokerrel. Szóval az, hogy egy kis kárt okoz a városnak (kocsik, villanyoszlopok) őt nem érdekli. Csak az, hogy el kell kapja Jokert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.