Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez így olyan Supermanes. Az ha jól tudom tényleg a való világban "játszódik", míg a Batmen-nek érzésem szerint egy alternatív világban kéne helyet kapnia.

Hát amennyiben létezik a valóságban Smalville és Metropolis nevű városok, akkor igen, a Superman a valóságban játszódik. De ha nem, akkor Batmanhoz hasonlóan a miénkkel párhuzamos DC Univerzumban lelhető fel a kék harisnyanadrágos röpködő fickó. :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amennyiben létezik a valóságban Smalville és Metropolis nevű városok, akkor igen, a Superman a valóságban játszódik. De ha nem, akkor Batmanhoz hasonlóan a miénkkel párhuzamos DC Univerzumban lelhető fel a kék harisnyanadrágos röpködő fickó. :D

Igen, tény hogy harisnyagatyás fickót se látni az utcán :D Node azért valahogy meg kellett fogalmaznom, hogy minek a hiányossága zavar a Batmanben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehogy azt mond, hogy nem ismerted fel? :D Vagy még nem láttad? :D

Spoiler:

Az a baj, hogy mire én láttam, már pont itt olvastam véletlenül erről, így a meglepetés elmaradt... Viszont alig vártam már, hogy Tom Cruise-t így lássam (semmi szépfiús báj, csupán egy hájas bunkó), és nagyon jó volt! :D

Nem tudom, magamtól felismertem-e volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Színészileg biztos nem jelentet akkora kíhívást mely díjat vonzanna magához, de az a könnyedség és lazaság annyira jól állt neki, hogy természetesnek mutatta a karakterét. :D

Robert Downey Jr. mind a Tropic Thunder-ben, mind az Iron Man-ben remek volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétszer is láttam, na de?! Én nem ismertem fel bazzz :D

Á, nekem is csak a film vége felé sikerült ez a bravúr :D Bár nem tudtam, hogy játszik a filmben, egyszerűen csak nem ugrált össze-vissza, oszt beugrott, aztán meg kerestem a stáblistán, hogy tényleg jól láttam-e :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, van egy remek hír. Mármint azoknak akik szerették a Függetlenség Napját. Szóval jön majd az év elején szinkronos változatban is. :D Azt még nem tudni, hogy új szinkron készült hozzá, vagy a régivel dobják piacra, de az tuti, hogy 5.1-es lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hasonlit a Next-re.Mintha itt is látná a jövőt, vagy lehet hogy itt a gyerek.

A gyerek csak rátalált egy ötven évvel ezelőtti kódolásra amit egy másik kölyök ásott el egy időkapszulában az osztálytársaival együtt az utókornak. Ez a számsor pedig minden nagyobb katasztrófát megnevezz ami az azóta eltelt időben történik. Ez az alapsztori. Mikor ugye a diákok kiásák ezt a dobozt, akkor azon túl, hogy rájönnek, hogy miféle is ez a gyanús papírlap, az is kiderül, hogy eddig nem minden katasztrófa történt meg, hanem csak ezután fog. Innentől meg Cage karaktere mindent megtessz, hogy meggátolja ezeket a történéseket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez t'od olyan mint egy karikatúra, vagy egy Mr. Oizo klip. :D Ha elsőre nem ragad meg akkor soha se. Gondolkodni meg főleg nem kell rajta. :D

Már hogyne kellene. Csak van valami hozadéka ellenben értelmetlen volt létrehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Már hogyne kellene. Csak van valami hozadéka ellenben értelmetlen volt létrehozni.

Ez a sztori olyan mint egy Möbius szalag. :D Nem tudsz úgy se magyarázatot-értelmet találni/adni rá, viszont remekül megcsinálták. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megállt a föld -asszem ez a címe. :)

Hát ennyire zöld filmet még nem láttam...ezek után én sem szemetelek annyit.

Amúgy nem volt nagy szám...látványra sem nagyon, színészi játékra meg még annyira sem.

Nem baj, 1x jó volt és volt benne egy jó ötlet is.

6/10 kb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezek miatt a propagandaszövegek miatt ódzkodtam a filmtől, utálom az összes ilyen erőltetett mondanivalójú filmet. Ez rontotta el a Wall-E-t és a Happening-et is.

 

Az a baj semmit, de tényleg semmit nem tudtam a filmről, így kicsit meglepett... a cím alapján nem erre számítottam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a 10000 B.C.-t. Látványos, de ennyi, sőt, kifejezetten gyengének éreztem a trükköket. A történelmi hűsége meg annyi csupán, hogy tényleg volt egyszer kr. e. 10000. :) Egynek elment, de nem ez fogja megszeretettni velem az ősemberes filmeket, és kb. ez eddig Emerich legorsszabb filmje. Viszont haverral érdekes összefüggéseket véltünk felfedezni a Csillagkapuval :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, én meg pár napja a 007-es legújabb kalandját láttam. Előre is elnézést kérek a Bond rajongóktól, de nekem nem tetszett :)

Az akciókból alig látni valamit, néha nehéz volt követni, ki kicsoda, annyira rángott a kép, stb. Az előzőt nem láttam, ezért a visszautalások nekem nem voltak egészen tiszták, de ez nem is lett volna baj (már jártam így HP2-vel, abból tudom, hogy az ilyen nem túl zavaró), de valahogy az egész csak össze volt dobva, a szereplők motivációi meg minden volt, csak nem hihető. Igaz, egy ilyen filmtől nem kell elvárni nagy mélységeket, mondaná Oldie, de akkor is. Valahogy nem fogtam azt a filmet, hat lóval sem tudnának elvontatni a következőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezek miatt a propagandaszövegek miatt ódzkodtam a filmtől, utálom az összes ilyen erőltetett mondanivalójú filmet. Ez rontotta el a Wall-E-t és a Happening-et is.

Pedig Cameron Avatarjában is ilyen témákat feszeget a sztori. Emberek rombolják egy idegen bolygó környezetét stb. Akkor lehet azt is utálni fogod? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Cameron Avatarjában is ilyen témákat feszeget a sztori. Emberek rombolják egy idegen bolygó környezetét stb. Akkor lehet azt is utálni fogod? :)

Minden meglehet. Vagy az Avatar az szent és sérthetetlen, már a megjelenés előtt egy évvel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.