Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet hogy sínre teszik az új Predator filmet, ami vagy reboot vagy remake...

Robert Rodrigez produkciós cége hozná tető alá a Foxal..

Na majd kiderül, mi az igazság napokon belül talán.. :oops:

Nagyon remélem, hogy Predator 3 lesz. Nem szeretnék egy remake-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jó sztorit alakítanak ki mellé akkor tök mindegy hány részes, csak a gond ott adódik ha csökken a színvonal. Sajna az Alien-nél ez a nagyközönség számára bekövetkezett.

 

Fene, olvasom, hogy csúnyán bukott odakint az Outlander. Én pedig nagyon várnám moziba. Egy jó kis fantasy-sci-fi. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még hogy 'bukott' lehet jó. Ismered a mai közízlést. :oops:

Persze, hogy ismerem és az átlag, filmhez rendesen közeledő emberektől elég jó kritikákat olvastam, szóval tuti nézős, csak ezt a filmet moziban szeretném megnézni. De mint tudjuk sokat számít a külföldi bevétel a hazai forgalmazónak. Amolyan viszonyítási alap, illetve kiinduló pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemcsak a Predator 3-ban, de a 4-ben is reménykedek. Igazságtalan, hogy az Alien szériának 4 önálló filmje van, míg a Predator-nak csak 2.

Mivel a két filmnek az alapoknál nincs köze egymáshoz, nem tudom, hol itt az igazságtalanság? Az Aliennek már a 3. részét forgatták, mire a Predator 2-ben feltűnt egy alien koponya, illetve, az Alien már két filmen volt túl, és tervezték a harmadikat, mire egyáltalán köztudatba került a Predator.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről én kevésbé vagyok meggyőződve, de van esélye a sikerre :pfff: Már amennyire a közönség szereti a sötét sztorikat :D

Közben bekerült egy másik post, szóval itt a Drizzt sztorira gondoltam :oops:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek a Pókember 4-ről.

Lehet, hogy Morbius a vámpír lesz póki következő ellenfele. Legalábbis Sam Raimi listáján rajta van. Másik esélyes jelölt Dr Curt Connors, azaz a Gyík. Ötletként felmerült még Elektró és Keselyű neve is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darren Aronofsky rendezi a 2010-es Robotzsaru filmet. A furcsa az, hogy az összes magyar forrás remake-ként hivatkozik a filmre (remélem nem az lesz), míg egy angol forrás szerint folytatás lesz.

Spoiler:

Murphy-t, miután deaktiválták egy időre, a káoszba fulladt Los Angelesben kapcsolják be újra, hogy rendet teremtsen a város utcáin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezeket inkább több részbe pakolják, valahogy nem csípem, ha egy részen belül sok az ellenfelek száma.

Én pont azt csipázom, ha több ellenség van egy filmben.

Pl: Pókember 2. Egy sokkal akciódúsabb folytatást vártam volna dupla gonosszal legalább, de csak az elsővel egyenértékű filmet kaptam. Ezért tetszett sokkal jobban a 3.

De ha a TDK-t vesszük, akkor láthatjuk, hogy milyen jól meg lehet oldani, hogy több gonosz is legyen egy filmen belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem csípem a több gonoszt, mert a negatív karakterek így elaprózódnak, és a jelentőségük csökken, no meg nem is lehet a sztorijukat igazán kibontani így. Főhősünk meg túlzottan is heroikussá válik, ami ugyebár egy ilyen sztori alapja, csak vigyázni kell az egyensúlyra. Legalább is szerintem :P

TDK egy picit spéci eset, mert pl. Kétarc nem egy súlycsoport Jokerrel, mivel ő áldozat volt valójában, nem olyan igazi ellenfél, mint Joker, vagy az első rész Rash...izé nevű főnegatív karaktere. Persze az alvilág ott van a háttérben (ők a háttér egy sztorihoz, melyben egy Batman-féle igazságosztó tevékenykedhet, nélkülük ő sem lenne, az igaz, de közülük termelődik ki egy igazi főellenfél), mint legyőzendő ellen, de ők szimpla képességek, meg miegymás nélküli negatív karakterek, míg pl. a Pókemberben 3-ban három nem is hétköznapi ellen volt (meg a piti betörők, stb, hogy unalmas óráiban is legyen Pókinak dolga :P) :P

Bár szerintem mi máshonnan közelítjük meg ezeket a filmeket. Te inkább talán látvány meg hasonlók miatt, nálam viszont azért a látványfilm csak akkor jó, ha hozzá jó a történet is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aronofsky tud ilyet is? :P Érdekes lesz az biztos, főleg a Forrás után mert én csak azt láttam tőle.

Néztem is nagyot, mikor erről a hírről olvastam, ez annyira nem rá vall. Bár Nolanról sem gondoltam anno, hogy képregényfilmre adja a fejét :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Nolan legalább hasonló filmekben utazott. :P

A Mementó szerintem elég egyedi volt más filmekhez képest :P

 

Jó ez a Wolverine-plakát, de nem április 28-án lesz bemutató? Mintha valahol ezt olvastam volna. Hmm.. vagy más filmről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről én kevésbé vagyok meggyőződve, de van esélye a sikerre :P Már amennyire a közönség szereti a sötét sztorikat :P

Közben bekerült egy másik post, szóval itt a Drizzt sztorira gondoltam :P

Visszatérve Drizzt-re. Azt tudtad, hogy 2005 körül (ekkor volt legutoljára sínen a film) Wesley Snipes lett volna Drizzt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom április 30-án jön Mo-ra.
A hivatalos bemutató ideje május 1. Az ittenivel eddig még eszembe se jutott foglalkozni. Odébb van az még ahhoz. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.