Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ó! T4 és Halálos egy héten :lol:

Asszem befészkelem magam arra délutánra a moziba és megnézem az egyiket ingyen :hmm:

Eme lehetőség bennem is felmerült korábban, főleg a Westend esetében ahol annyit kolbászolhatsz a termek előterében amennyi csak jólesik anélkül, hogy észrevennék. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eme lehetőség bennem is felmerült korábban, főleg a Westend esetében ahol annyit kolbászolhatsz a termek előterében amennyi csak jólesik anélkül, hogy észrevennék. :lol:

 

Én a Sugár Cinemasban szoktam elkövetni. Eddig 2x csinűltam meg, egyszer Batmant, egyszer meg a Halálbiztost néztem így újra meg :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T3 nekem is bejön. Még jóval az itteni bemutató előtt szereztem róla egy jó minőségű BM-et (itt nem a Bögyös Macára vagy a belügyminisztériumra kell gondolni a Hamis a babából :lol:) és rongyosra néztem mire elmentem rá moziba.

Na egyre több pozitív vélemény. Lehet, hogy csak a hardcore rajongóknak nem tetszett annyira? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Halálosabb iramban stílusú filmeket nem nagyon szeretem...

 

Ellenben ma láttam a Benjamin Buttont, és...

 

Kezdjük azzal, hogy maga az ötlet valami elképesztően kreatív, és zseniális! Nem akarom spoiler kapcsoló mögé tenni az írást, így nem spoilerkedek, de annyit mindenképpen megjegyeznék, hogy ez a fordított dolog annyira új és megrázó volt számomra..., hogy mélyen megrendített.

 

Nagyszerű tanmese, tényleg megmutatja az embernek, hogy mi az, amit értékelnie kell, és hogy mennyire nem tudja az ember, hogy mire is van szüksége valójában. A Kaméleont és a 21-et lemosva a legjobb film, amit láttam az elmúlt időszakban, mindenkinek csak ajánlani tudom.

 

Amit Brad Pitt nyújt ebben a műben, és ahogy kinéz... az arca egyszerűen tökéletes! Elképesztő ez az ember. Az Égető bizonyítékban is nagyot alkotott, itt meg... hát néha csak kerestem az álam. Nálam messze lejátszotta a színésznőt, pedig pasiként elsősorban csak a nőt nézi meg az ember...

 

Nálam az egyetlen negatívuma talán, hogy túl hosszú, 2 és fél óra körül lehetett, egy kicsit még vágni kellett volna rajta, és nálam tökéletes. Így is az év egyik legjobb és legkreatívabb filmje véleményem szerint.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Benjamin Button, néhány kép a kulisszák mögül (azért tudnak valamit a trükkösök):

curious02_BenjaminButton-DD-kt054010.gif

 

curious03_BenjaminButton-DD-bt069030.gif

 

curious05_BenjaminButton-DD-bs052050.gif

 

curious06_BenjaminButton-DD-ct041540.gif

 

curious07_BenjaminButton-Asylum-mr072_005-ChelseaRear.gif

 

curious08_BenjaminButton-Asylum-Ship.gif

 

curious09_BenjaminButton-Asylum-Explosion.gif

 

curious11_BenjaminButton-m112aa.gif

 

curious12_BenjaminButton-s012ab.gif

 

T4 masszív spoiler!!!

Spoiler:

Ezzel a módszerrel lesz valószínűleg Schwarzenegger arca a T-800-asra illesztve a TS-ben, akit Roland Kickinger alakít majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenben ma láttam a Benjamin Buttont, és...

10/9

Örülök, hogy tetszett neked is, remek film ;) Érdekes, hogy adaptáció, az eredeti novellát F. Scott Fitzgerald írta még 1921-ben, és persze ebből következik, hogy alapos átíráson esett át a filmre, de az alapötlet az ő novellája. És persze az évek alatt a projekt elfogyasztott pár rendezőt és színészt, mire végül film lett belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sirály. Keményen irthat az ilyen. Reszkethetnek a Na'vi-k. ;) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt a Viasaton a Halálos Iramban ugye.

 

Már régen láttam, és igencsak jónak találtam. Igazi kemény akciófilm, jó karakterekkel.

 

Várom nyáron a régi gárdával közreműködő új részt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak engem emlékeztet a Bolygó neve Halál űrhajójára? Remélem nem egy Alien koppintás lesz ebből az egészből... ;)

Azok csak illusztrációk, Ody, nem a végleges képek. De a gépek néhány eleme tuti emlékeztetni fog az Aliensbeli leszállóhajóra, meg a Terminatorokból a HK-kra. Cameron elég reálisan tervezte meg anno ezeket a gépeket, ezért mindkettőn VTOL (Vertical Take Off and Landing) rendszerű hajtóművek vannak. Napjainkban az AV-8B Harrier II és a V-22 Osprey használ VTOL hajtóműveket, s ezek elemeit Cameron szépen átemelte két sci-fi-masinájába. A csapatszállításhoz meg elengedhetetlen a nagy belső tér, amit a VTOL elrendezés miatt csak így lehet elhelyezni (a hajtómű tengelye alatt), lásd az Osprey-t, mely hasonló formával bír, mint az alsó képen látható röpcsi. Vagy ott van a V alakú kettős függőleges vezérsíkok az F-35B-n (igaz, az nem VTOL, hanem STOVL rendszerrel lett felszerelve) is megtalálható, s ez jellemző volt a HK-kra és a Cheyennekre is. Szóval, Cameron valószínűleg azért tartja meg majd ezeket a jellegzetes jegyeket az Avatar gépeire is, mivel jelenleg a VTOL az egyetlen rendszer, ami biztosíthatja a függőleges le és felszállást és ezt továbbgondolva egy sci-fibe logikus, hogy alkalmazzák (ahogy végül is alkalmazta már két filmjében is).

Teljes koppintás meg biztos nem lesz, mivel nem lesznek gyilkos szörnyek :D Szerintem egy Aliens-Starship Troopers-Star Trek ötvözet lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.