Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valamikor olvastam hogy öt énekest vont be a melóba.

 

Valami ilyesmit én is, valamint azt, hogy egy ismert népzenekutató segítségével alkotja meg a na'vik zenéjét. Ja és Cameron megbízta, hogy egy teljes éven át tökéletesítse a filmzenét. Azért az durva.

Manapság 2-3 hónap alatt összedobják egy-egy mozi zenéjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh ne, a hinduk bojkottálni akarják az Avatart, mert az "Avatar" szó a vallásukban szent és sérthetetlen, és nem lehet csak úgy felhasználni... :)

http://www.latinoreview.com/news/hindus-te...r-religion-6183

 

A True Lies forgatásán meg az arabok akarták a film vesztét, remélem itt se jön össze ez..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húpsz. :) Tényleg már felkerült. Bocsi. Sajnos elkerülte a figyelmemet. Azt hittem a régebbire gondoltok.
Engem nem zavar hogy belinkelted. Csak úgy jeleztem hogy már bekerült. :)

Jöhetnének már a HD verziók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múmia 3 Sárkánycsászár sírja

 

Rossz, rossz, nagyon rossz!! Pocsék forgatókönyv, gagyi effektek, gagyi semmilyen zene, karakterek unalmasak és a poénok se jók, a yetik megjelenésén kínomban a földön akartam fetrengeni, Brendan Freasert korábban egész jónak tartottam, ma már színészkedni se tud, a fiát játszó valaki szintén pocsék, Jet Lee semmi pluszt nem ad hozzá, kiszámíłtható, erőltetett. Szóval nem is szidom tovább

10/2

 

 

 

A bakancslista

 

Gyönyörű film, teljesen a hatása alatt vagyok most is. Egyszerre humoros, kalandos és nagyon is drámai. Két öregúr a halála előtt elhatározza, hogy körbeutazza a világot és 100%osan jól érzik magukat. Erről a két színészóriás gondoskodik Jack Nicholson és Morgan Freeman. Hihetetlen a két fazon. Ismételten le kell borulnom tehetségük előtt. A magyar szinkron is végre a régi szép időket idézi. Nagyon jó beszólások kísérték végig a filmet, és a vége....Hát igen, kicsordult pár könnycsepp :) :)

 

Az év egyik legjobb filmje amit eddig láttam.

 

10/10-es simán :P Mindenkinek nagyon ajánlom aki szép filmet akar látni. Nicholson papa...you are the best

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Bravehearthoz írt zenéje is világszerte népszerű és ismert. Az egyik legszebb számomra. :)

Nem is tudtam, hogy a Braveheart is Horner-zene :) , pedig a mozi után kazettára felvettem egy kölcsön CD-ről (még nem volt lejátszóm...), és pár évvel ezelőtt rengeteget hallgattam, annyira tetszett. :P Elő is veszem majd újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnztem a 28 héttel később című filmet. Wow, lehet csak azért tetszett, mert az előzménye miatt lerúgtam a lecet a béka popója alá, de a kis breki átugrotta. Jó volt, tetszett, bár ilyen lett volna az első epizód is. Mondjuk, azért volt néhány furcsaság (Apache-csal nem tudnak eltalálni egy autót... lol...), de hatványozottabban jobban bejött, mint a 28 nappal később. Bár a vége baromira nem jött be, mivel nagyon adta magát.

Előtte meg a 2008-as Holtak napja remake-t sasoltam meg... no, azt ne nézzétek meg... hatalmas baromságok vannak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnztem a 28 héttel később című filmet. Wow, lehet csak azért tetszett, mert az előzménye miatt lerúgtam a lecet a béka popója alá, de a kis breki átugrotta. Jó volt, tetszett, bár ilyen lett volna az első epizód is. Mondjuk, azért volt néhány furcsaság (Apache-csal nem tudnak eltalálni egy autót... lol...), de hatványozottabban jobban bejött, mint a 28 nappal később. Bár a vége baromira nem jött be, mivel nagyon adta magát.

Előtte meg a 2008-as Holtak napja remake-t sasoltam meg... no, azt ne nézzétek meg... hatalmas baromságok vannak benne.

Lesz majd 28 hónappal később is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak erős idegzetűeknek! :P

 

http://www.theasylum.cc/product.php?id=154

 

Már alig várom :)

 

Ma este 9től a viasat 3-on Tango és Cash :P:)

Rambo egy b*zi :D Jó kis film az :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bakancslista

10/10-es simán :) Mindenkinek nagyon ajánlom aki szép filmet akar látni. Nicholson papa...you are the best

Nem rég láttam én is, és nagyon tetszett, igazán szórakoztató volt :P Jó volt a két öreg együtt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült jó minőségben, plusz szinkronosan is az Alakváltók második részének a hosszú teasere. :)

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/02/16/transf...bosszuja_teaser

Azt hiszem, nem lesz okunk panaszra nyáron a látványfilmek terén. Zúzás lesz ezerrel. Csak győzzünk ki-be járni a moziból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.