Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez nagyon nem így van. Azt a szituációt ami a kamera előtt van nehéz elképzelni. Sok mindent ki kell zárni, és úgy előadni magad, hogy az természetesnek hasson. Ez sokkal nehezebb mint gondolnánk. Bomarr jól írta, ki kell próbálni. Visszanézve borzalmas lesz az eredmény. Igenis színészet amit csinálnak, persze azon belül egy egyszerű fajta. Én mondjuk ezekbe az izomagyakba azt csípem, hogy természetesen adják magukat. Nézz meg egy magyar filmet. Legtöbbjükben akkora színpadiasság van, hogy abszolút nem hat természetesnek a színészek játéka.

 

 

A magyar barmokkal nem kell összehasonlítani. Csak az amerikaival. Nagyon szeretem Stallonét ,de a színészi tehetsége a nullánál van. De nemcsak neki. Statham, meg a sok akciószínész. Ez azt jelenti ,hogy ha holnap lemegyek a konditerembe és felhozok egy csávót az simán adja John Rambo karakterét. Éngem tényleg megdöbbentett hogy De Niro egy olyan filmben vállal szerepet ahol Statham a főszereplő. Nem méltó hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar barmokkal nem kell összehasonlítani. Csak az amerikaival. Nagyon szeretem Stallonét ,de a színészi tehetsége a nullánál van. De nemcsak neki. Statham, meg a sok akciószínész. Ez azt jelenti ,hogy ha holnap lemegyek a konditerembe és felhozok egy csávót az simán adja John Rambo karakterét. Éngem tényleg megdöbbentett hogy De Niro egy olyan filmben vállal szerepet ahol Statham a főszereplő. Nem méltó hozzá.

Ott folytatod ahol tegnap abbahagytad. Mintha elakadt volna a lemez. Azért kíváncsi lettem volna rá, hogy mi a véleményed "tisztán". Ez egy ökörség Frenkie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott folytatod ahol tegnap abbahagytad. Mintha elakadt volna a lemez. Azért kíváncsi lettem volna rá, hogy mi a véleményed "tisztán". Ez egy ökörség Frenkie.

 

Tisztán is ez. ;) Neked lehet hogy az nekem nem. Tökmindegy hogy mit csinál a vásznon, de színésznek egy nagybetűs nulla.. Egy senki. Mindegyik. Szerinted Stallone vagy a k*cs*g Diesel el tud játszani egy Shakespeare drámát? Röhej.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztán is ez. ;) Neked lehet hogy az nekem nem. Tökmindegy hogy mit csinál a vásznon, de színésznek egy nagybetűs nulla.. Egy senki. Mindegyik. Szerinted Stallone vagy a k*cs*g Diesel el tud játszani egy Shakespeare drámát? Röhej.

Szerintem a színészet fogalmával se vagyunk teljesen tisztában, úgy hogy hanyagoljuk ezt a témát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott folytatod ahol tegnap abbahagytad. Mintha elakadt volna a lemez. Azért kíváncsi lettem volna rá, hogy mi a véleményed "tisztán". Ez egy ökörség Frenkie.

 

Hadd kérdezzem már meg, hogyha a te véleményeddel ellentétes írás születik ezen fórumon ,akkor miért gondolod hogy a másik részeg? Ez egy mánia nálad? Persze lehet részeg a másik, de miért kell egyből feltételezni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Super 8

 

Hát emberek, ez szuper volt. Nincs már sok hátra, hogy J.J. Abrams nevét a NAGYOK között emlegessük.

Én alapvetően szinkron kedvelő vagyok, de ebben a filmben a szinkron (főleg a gyerekeké) valami zseniális volt.

 

A filmről magáról konkrétan nem írok... akit érdekel nézze meg, nem fogja megbánni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadd kérdezzem már meg, hogyha a te véleményeddel ellentétes írás születik ezen fórumon ,akkor miért gondolod hogy a másik részeg? Ez egy mánia nálad? Persze lehet részeg a másik, de miért kell egyből feltételezni?

Ismerjük már elég régóta egymást, elhiszed ha egyből meglátom ezt? Még így is? :) Nem támadásként mondom, csak barátian.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem hogy nincs válasz. A lényeg hogyha Odyval nem értünk egyet akkor be vagyunk b*szva. Legalábbis szerinte. Mert józanul semmilyen körülmények között nem lehet vele ellentétes véleményünk. Gondolhatjuk hogy Stallone nem színész, akkor megkapod hogy a tegnapi lemezt rakod fel.Pedig nem. Nem gondolkozhatsz öszintén. Mint a mai kormányunknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerjük már elég régóta egymást, elhiszed ha egyből meglátom ezt? Még így is? :) Nem támadásként mondom, csak barátian.

 

 

És ha józanul írom be akkor elfogadod? Mondjuk holnap? Akkor mit fogsz írni? Frenkie mindennap részeg mert nem tartja színésznek Stathamet? Hogy bízonyítom be holnap hogy nem leszek részeg? Bele kell fújnom egy fiolába?

Miert nem tudod elfogadni hogy ezeket nem tartom színésznek? Se józanul se részegen? Nulla mindegyík Neked ez miért fáj?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha józanul írom be akkor elfogadod? Mondjuk holnap? Akkor mit fogsz írni? Frenkie mindennap részeg mert nem tartja színésznek Stathamet? Hogy bízonyítom be holnap hogy nem leszek részeg? Bele kell fújnom egy fiolába?

Miert nem tudod elfogadni hogy ezeket nem tartom színésznek? Se józanul se részegen? Nulla mindegyík Neked ez miért fáj?

Tegnap beírtuk, arra nem válaszoltál csak ma este. De ugyanazt írtad mint tegnap. :) Ezt a kormányos dolgot nem véleményezem, elég lesz holnap visszaolvasnod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap beírtuk, arra nem válaszoltál csak ma este. De ugyanazt írtad mint tegnap. :) Ezt a kormányos dolgot nem véleményezem, elég lesz holnap visszaolvasnod. :)

 

 

Azért mert nem voltam itthon. Este értem haza. És? Be kell számolni? Ittam pár sört és? Már nagyon bánom hogy itt poénból irkáltunk a piáról mert visszaélsz vele. Ez nem a te hibád, hanem az enyém. Elolvastam amit te és Bomarr Írt. Ez a ti véleményetek. Az enyém meg más. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mert nem voltam itthon. Este értem haza. És? Be kell számolni? Ittam pár sört és? Már nagyon bánom hogy itt poénból irkáltunk a piáról mert visszaélsz vele. Ez nem a te hibád, hanem az enyém. Elolvastam amit te és Bomarr Írt. Ez a ti véleményetek. Az enyém meg más. Ennyi.

Akkor lapozhatunk is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ne kapd föl a vizet, menj és pihend ki magad, holnap úgyis másképp látod majd. ;)

 

 

Neked is meg kell ám szólalni, mert nem bírod ki. Semmi bajom nem volt míg azt nem feltételezik hogy azért az a véleményem mert ittas vagyok. Azaz őméltósága szerint ha józan lennék 200 Oscart adnék Stallone játékáért. Ezt csúnyának tartom. Mert józanul is ez a véleményem. Nem akarok itt moralizálni de ,nekem ez a véleményem. Most gondold el ha holnap beírok ide valamit igazolnom kell hogy nem vagyok ittas. Akkor írja be az illető a szabályzatba hogy ittasan nem lehet fórumozni. De magára nézve is persze.

Egy kérdés. Miért nem lehet azt elhinni hogy józanul és ittasan ugyanaz a véleményem? Megfordul a Föld forgása ezentúl vagy mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked is meg kell ám szólalni, mert nem bírod ki. Semmi bajom nem volt míg azt nem feltételezik hogy azért az a véleményem mert ittas vagyok. Azaz őméltósága szerint ha józan lennék 200 Oscart adnék Stallone játékáért. Ezt csúnyának tartom. Mert józanul is ez a véleményem. Nem akarok itt moralizálni de ,nekem ez a véleményem. Most gondold el ha holnap beírok ide valamit igazolnom kell hogy nem vagyok ittas. Akkor írja be az illető a szabályzatba hogy ittasan nem lehet fórumozni. De magára nézve is persze.

Egy kérdés. Miért nem lehet azt elhinni hogy józanul és ittasan ugyanaz a véleményem? Megfordul a Föld forgása ezentúl vagy mi?

A szójárás Frenkie, az a probléma. A vélemény az más tészta, csak amit indokként felhozol, azt szerintem másképp is láttad már. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Super 8

 

Hát emberek, ez szuper volt. Nincs már sok hátra, hogy J.J. Abrams nevét a NAGYOK között emlegessük.

Én alapvetően szinkron kedvelő vagyok, de ebben a filmben a szinkron (főleg a gyerekeké) valami zseniális volt.

 

A filmről magáról konkrétan nem írok... akit érdekel nézze meg, nem fogja megbánni!

 

Egyetértek... Ez a film fantasztikusan jó. Részleteket én sem írok, szinte végig irtó jól működik, a karakterek kiválóak, egy-két ponton bicsaklik csak meg kissé a film (pl. CGI-túladagolásban). Nagyon jó, hogy nincs elnyújtva: 100 percet elégnek érzett a rendező a történet elmeséléséhez, és igaza is van. Az atmoszféra pedig döbbenetesen átjön. Nosztalgiahangulat 100%-on, szépen visszajönnek a gyerekként látott gyerekhősös kalandfilmek, de pl. a Jurassic Park is.

Érdemes végignézni a stáblistát, mert közben levetítik a srácok kisfilmjét, amit a film alatt forgatnak. Igazi produkciós érték. :)

 

(Jut eszembe, az effekteket az ILM szingapúri stúdiója csinálta.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is megnéztem a legújabb Star Treket, és tetszett. Ez volt az első Star Trek film, amit láttam. Egy kérdésem lenne:

 

 

A régi filmekben is elpusztult a Vulcan? Szóval az eredeti idősík első fejezetét láttuk most, vagy az újat?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is megnéztem a legújabb Star Treket, és tetszett. Ez volt az első Star Trek film, amit láttam. Egy kérdésem lenne:

 

 

A régi filmekben is elpusztult a Vulcan? Szóval az eredeti idősík első fejezetét láttuk most, vagy az újat?

 

Teljesen újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem állítom, hogy ismerem Arnold minden filmjét (sőt biztos hogy nem), és nem is különösebben kedvelem a kisugárzását, de szerintem a True Lies-ban nagyon jó volt, épp mert nem azt a kemény fickót adta, amit egyébként szokott. Pl. sokat kellett beszélnie. :D Bár én szinkronosan ismerem, így az eredeti hangról nem tudok nyilatkozni, de az egész film az egyik legjobb akció-vígjáték, amit ismerek, ahol minden nagyon rendben volt, még Schwarzenegger is. :)

Eredeti hanggal Arndol borzasztó.

 

Mert például Mark Wahlberg tökéletesen illett Max Payne-hez.

De a Hitman című filmben Timothy Olyphant nem annyira illett 47-es-hez.

Egyik rosszabb volt, mint a másik, és nem csak a film, de a színészválasztás is. Mark Wahlberg, mint Max Payne? Na neeeee... már röhögtem ezen, mikor először hírül adták.

 

 

A régi filmekben is elpusztult a Vulcan? Szóval az eredeti idősík első fejezetét láttuk most, vagy az újat?

 

A filmben is mondta az ifjú Spock: bármi is történt eredetileg, ez már egy új idősík. Attól a pillanattól kezdve, hogy a USS Kelvin fogta a szingularitás jeleit, megváltozott az idővonal. Itt amúgy összefoglaltam, mi minden változott:

http://dzsejt.sfblogs.net/2009/05/11/valtozasok-a-star-trekben-avagy-mennyit-szamit-egy-hajo/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.