Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy ki volt Thorban az a nyilas-íjas fickó, aki a Bosszúállókban is benne lesz?

 

A leírás alapján ez csak Sólyomszem lehet, bár én nem is emlékszem, hogy benne lett volna a Thorban. A film után egy-két héttel néztem a magyar hangok listáját és ott is fel volt sorolva Sólyomszem, akkor is megkérdeztem magamtól, hogy hol volt ő a filmben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leírás alapján ez csak Sólyomszem lehet, bár én nem is emlékszem, hogy benne lett volna a Thorban. A film után egy-két héttel néztem a magyar hangok listáját és ott is fel volt sorolva Sólyomszem, akkor is megkérdeztem magamtól, hogy hol volt ő a filmben?

Akkor szerepelt benne, amikor Thor eljut a kalapács helyére és bunyóba keveredik az őrökkel abban a sátorponyva alatt. Sólyomszem ( ezek szerint így hívják) pedig felmászik egy póznára vagy darú tetejére és onnan várja a tűzparancsnot, hogy leszedhesse Thort.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szerepelt benne, amikor Thor eljut a kalapács helyére és bunyóba keveredik az őrökkel abban a sátorponyva alatt. Sólyomszem ( ezek szerint így hívják) pedig felmászik egy póznára vagy darú tetejére és onnan várja a tűzparancsnot, hogy leszedhesse Thort.

 

Köszi, közben beugrott ez a jelenet és videón is megnéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz lenne ha a Batmanus Átokék járgányát is előjegyezné egy kis keréktelenítésre. :D

 

 

Ez a jelenet meg inkább egy karácsonyi családi filmbe illene mintsem egy Batmanus-múviba. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folynak a találgatások hogy az alábbi képen a batröpi látható-e.

 

 

origamibat.jpg

 

 

Lehangoló látvány. Ha ez tényleg a batröpi akkor akár azt is lehetne mondani hogy a Batmanus Róka úr helyett a saját kézügyességét veszi igénybe és Origami-stílusban hajtogat magának egyet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért bukna meg? :?

Ha ilyen ütemben folytatódik az anyagok kiszivárgása jövőre júniusban már szinte a kész film cselekményével és jeleneteivel tisztában leszünk.

Ha jól emlékszem a Terminator Megváltásnáé is elég sok videó, meg kép került ki és megbukott a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folynak a találgatások hogy az alábbi képen a batröpi látható-e.

 

 

origamibat.jpg

 

 

Lehangoló látvány. Ha ez tényleg a batröpi akkor akár azt is lehetne mondani hogy a Batmanus Róka úr helyett a saját kézügyességét veszi igénybe és Origami-stílusban hajtogat magának egyet. :D

Mikor először megláttam a Batmobilt 6 évvel ezelőtt egy előzetesben eléggé elborzadtam, aztán, mikor a kész filmben láttam megbarátkoztam vele hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem a Terminator Megváltásnáé is elég sok videó, meg kép került ki és megbukott a film.

Na de távolról sem a kiszivárgott videók miatt bukott meg a TS. :roll: Nem azért, de te itt hallasz dialógusokat? Látod a színészek játékát? Hallod a film zenéjét? Az effekteket? Pár párperces kézi kamerás felvétel a forgatásról még akkor sem lesz soha a büdös életben nem lesz a kész film, ha profik csinálnák. Ha a film megbukik, az azért lesz, mert egy kalap banthapudu, vagy a rajongók máshogy képzelték el (vagy mindkettő).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de távolról sem a kiszivárgott videók miatt bukott meg a TS. :roll: Nem azért, de te itt hallasz dialógusokat? Látod a színészek játékát? Hallod a film zenéjét? Az effekteket? Pár párperces kézi kamerás felvétel a forgatásról még akkor sem lesz soha a büdös életben nem lesz a kész film, ha profik csinálnák. Ha a film megbukik, az azért lesz, mert egy kalap banthapudu, vagy a rajongók máshogy képzelték el (vagy mindkettő).

Legyen úgy. Én is remélem, hogy ezek miatt nem bukik meg.

Remélem a Dark Knight Rises éppoly sikeres lesz, mint az előző kettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor először megláttam a Batmobilt 6 évvel ezelőtt egy előzetesben eléggé elborzadtam, aztán, mikor a kész filmben láttam megbarátkoztam vele hamar.

A tank nekem rögtön bejött. Szerintem a további képek alapján a röppentyűt meg elég hamar meg fogom szokni.

 

 

batw01.jpg

 

batw02.jpg

 

 

Remélem a Batmanus rendesen szórni fogja az áldást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tank nekem rögtön bejött.

Nekem is, az első Batmobil, ami végre tetszett (pedig kiskoromban több batmobil variáns is megvolt :D).

Ez a röpcsi viszont érdekes. Innét nézve inkább valami sikló lehet, mert egy aerodinamikai csődtömeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is, az első Batmobil, ami végre tetszett (pedig kiskoromban több batmobil variáns is megvolt :D)

Nekem csak a Batman&Robinos nem jön be a mozis batmobilok közül. A legjobban pedig a Burton-féle Batmanusét bírom. Az meg is van valahol az egyik fiókban.

 

 

Ez a röpcsi viszont érdekes. Innét nézve inkább valami sikló lehet, mert egy aerodinamikai csődtömeg.

Masszív egy dög. Félig-meddig elölről nézve nekem azért valamivel bejövősebb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de távolról sem a kiszivárgott videók miatt bukott meg a TS. :roll: Nem azért, de te itt hallasz dialógusokat? Látod a színészek játékát? Hallod a film zenéjét? Az effekteket? Pár párperces kézi kamerás felvétel a forgatásról még akkor sem lesz soha a büdös életben nem lesz a kész film, ha profik csinálnák. Ha a film megbukik, az azért lesz, mert egy kalap banthapudu, vagy a rajongók máshogy képzelték el (vagy mindkettő).

 

 

Azért bukott meg a Ts mert rettenetes sz*r sztorija volt, Köze nem volt ahhoz amit vártunk a t1 után. Nem ezt a jövőt vártuk. Én (85'-ben láttam a T1-et először azóta várok arra hogy milyen volt a jövő. De a T4 történet szempontjából egy rakás nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T4 valóban eltér az elődjeitől, de rakás nullának azért nem nevezném semmiképp.

 

 

Én viszont igen. Mert az ezredik idősíkban kellett mozogniuk. Már annyira túl lett bonyolítva hogy történetileg a rakás nagy nulla felé konvergál. Persze látványilag ok, de az emberek nem ezt várták ,hanem azt a jövőt ahonnan a T1-es Reese származik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az új Batwing eddig nem győzött meg, de ez szerintem csak része a gépnek, mert ilyen állapotban el nem tudom képzelni, hogy repül ez az izé :D .

Batmobilok terén: nekem eddig a Schumacher filmek 2 Batmobilja volt amik nem jöttek be. A Tumblert eleinte nem szerettem, mert úgy gondoltam, hogy semmi Batman-es nincs benne, de azóta megbarátkoztam vele, a legjobban, azonban -kövezzetek meg érte, de :D - az Adam West-es sorozat bőregér-autóját szeretem.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont igen. Mert az ezredik idősíkban kellett mozogniuk. Már annyira túl lett bonyolítva hogy történetileg a rakás nagy nulla felé konvergál. Persze látványilag ok, de az emberek nem ezt várták ,hanem azt a jövőt ahonnan a T1-es Reese származik.

Azért a T1 jövő-jelenetei nem tartoztak éppen a legrealisztikusabb jelenetek közé, ha egy olyan stílusú filmet küldtek volna a moziba, szerintem a mai közönség előtt ugyanúgy megbukott volna.

Bár én úgy vagyok vele hogy a T2 után békén hagyniuk kellett volna az egész Terminátor sztorit, ott tökéletesen elvarrtak minden szálat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont igen. Mert az ezredik idősíkban kellett mozogniuk. Már annyira túl lett bonyolítva hogy történetileg a rakás nagy nulla felé konvergál. Persze látványilag ok, de az emberek nem ezt várták ,hanem azt a jövőt ahonnan a T1-es Reese származik.

Már az 1-3. rész alapján is volt pár idősík, a 4. rész csak követte a sémát. Persze az 1. részbeli visszatekintések (azaz inkább előretekintések) alapján valóban más jövőképet kapunk, de a 4. részben 2018-at írunk, ami még messze van 2029-tól, ahonnan Kyle érkezett, így számomra nem meglepő az eltérés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a T1 jövő-jelenetei nem tartoztak éppen a legrealisztikusabb jelenetek közé, ha egy olyan stílusú filmet küldtek volna a moziba, szerintem a mai közönség előtt ugyanúgy megbukott volna.

Bár én úgy vagyok vele hogy a T2 után békén hagyniuk kellett volna az egész Terminátor sztorit, ott tökéletesen elvarrtak minden szálat.

 

 

Egyetértek. Minden klappolt. Erre jön egy baromira erőltetett történet, merthogy mégsem sikerült elkerülni az Itélet Napját. A 2. végén minden logikai szálat elvarrtak,. Minek kellet a 3. rész? Pénzért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie... csak hangosan gondolkodom, még véletlenül sem kötekedem!!!!... de ennyi erővel 'majd minden' folytatás PÉNZÉRT készül.

Sőt... úgy eleve a filmek és a sorozatok pénzért készülnek és nem grátisz szívjóságból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Minden klappolt. Erre jön egy baromira erőltetett történet, merthogy mégsem sikerült elkerülni az Itélet Napját. A 2. végén minden logikai szálat elvarrtak,. Minek kellet a 3. rész? Pénzért?

Kíváncsi vagyok, mit fogsz mondani a 6. rész után. :lol:

Ha annyira gagyik lennének, nem tudnák eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.