Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Twilight-ből egyet se láttam, azon kívűl viszont teljesen rendben volt mint szinésznő. Nem kiemelkedő, de oké.

 

Bevallom én abból csak az egyet láttam. Nincs különösebb bajom vele, valószínű hogy nem véletlen lett színésznő, csak emocio téren nincs a toppon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazai wikin valaki "fenemód" tájékozott: "Alien 5 - Teremtőd: Halál (Prometheus)" :lol::hehe: Ezt honnan szülték? De ami ennél is jobb, hogy zeneszerzőnek Jerry Goldsmith-t írja... végül is egy nyolc éve halott ember csak úgy megkomponál egy filmnyi zenét, persze....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The.Adventures.of.Tintin.2011.BDRip.XVID.AC3.HQ

Na, hogy azt mondjam, normális méretű monitoron és 5.1es hangcuccal ez a movie eléggé odaütött. Nem nagyon voltam játékozott a képregényt illetően, kiskoromban én X-men és Batman, Superman fan voltam, így nem is nagyon voltak elvárásaim, csak gondoltam megnézek egy olyan filmet, amiről jókat hallottam. Nem alaptalanul. Kedvenc jelentem, a sivatagban való "landolás és az azt követő ejtőernyős megmentés...De az is tetszett, ahogy a helyszínek egymásba átúsztak egy kis átvezető videóval. Az pedig csak külön adalék volt, hogy a két igen "tehetséges" nyomozó olyan brit akcentussal beszélt, hogy élvezet volt hallgatni. Azt kell, hogy mondjam, hogy remek film volt, ha nem szinkronosan adnák a folytatását, moziban nézős lenne, de sajnos gyanítom, hogy megint várhatom meg a minőségi RIP-et... :( 8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The.Adventures.of.Tintin.2011.BDRip.XVID.AC3.HQ

Na, hogy azt mondjam, normális méretű monitoron és 5.1es hangcuccal ez a movie eléggé odaütött. Nem nagyon voltam játékozott a képregényt illetően,

Hát nem sokról maradtál le. Kis koromban szerettem a képregényt is, és a mesét is, de most nemrég újranéztem és egyszerűen szörnyű volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik egész frankó kalandja van Mr. Hó-nak. :cool:

 

 

 

Farkas Japánba utazik, hogy ott egy szamuráj mestertől tanuljon. :D Még a végén olyan lesz mint a nemrég készült Wolverine anime... :D

Ráadásul ha igaz akkor ez egy képregényben is lecsengett sztori. Kitalálhattak volna valami újat is de mostanában ez már talán túl nagy elvárás az írók felé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztem az imdb-n. Hát elég érdekes. Farkas Japánba utazik, hogy ott egy szamuráj mestertől tanuljon. :D Még a végén olyan lesz mint a nemrég készült Wolverine anime... :D

Ezt a történetet, már a mozifilm végén is felhozták, hogy most tanulja meg majd a harcművészeteket és az önuralmat a képességei felett. Azonban ez teljesen fals dolog, hiszen Rozsomák mindig is ösztönlény volt, mindig ezekre hallgatott, nem hiszem, hogy ennek bármi érdemleges köze is lesz a képregénybeli, vadállatias, szétvagdos, aztán kérdez karakteréhez...amit igazán sajnálok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a történetet, már a mozifilm végén is felhozták, hogy most tanulja meg majd a harcművészeteket és az önuralmat a képességei felett. Azonban ez teljesen fals dolog, hiszen Rozsomák mindig is ösztönlény volt, mindig ezekre hallgatott, nem hiszem, hogy ennek bármi érdemleges köze is lesz a képregénybeli, vadállatias, szétvagdos, aztán kérdez karakteréhez...amit igazán sajnálok!

Meglenne annak is a bája szerintem, de én is sokkal jobban nézek egy ösztönlény Rozsomákot. :)

Most nézem az Xmen animét, és ott is egy állat! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ajánlották, a Vasemberrel együtt. Érdemes foglalkozni vele? Én az X-men régi animációs filmet, plusz, az új generációs X-meneket láttam, amiben ugye már a fiatalok is szerepelnek. Az kifejezetten élvezetes volt.

Képregényben volt olyan, hogy kivezényeltek egy osztagot Rozsi ellen és kb. 2perc alatt kockára vagdosta őket, meg ilyenek...ehhez képest a mozifilm inkább Walt Disney hangulatot öltött. Ami nem baj, de örülnék, ha a rajongók kijönnének egy sokkal valósabb és stílusosabb karakterrel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a történetet, már a mozifilm végén is felhozták, hogy most tanulja meg majd a harcművészeteket és az önuralmat a képességei felett. Azonban ez teljesen fals dolog, hiszen Rozsomák mindig is ösztönlény volt, mindig ezekre hallgatott, nem hiszem, hogy ennek bármi érdemleges köze is lesz a képregénybeli, vadállatias, szétvagdos, aztán kérdez karakteréhez...amit igazán sajnálok!

Azért ha kizárólag ösztönlény lenne, nem lenne túl érdekes karakter. Ha egy film kizárólag Rozsomák karakterére koncentrál, még jó, hogy több oldalról megmutatják.

A film elvileg azAdósság és becsület c. képregényes sztorin alapulna, ami azért bíztató, mert Frank Miller(Sin City, 300) még a viszonylag normálisabb időszakában írta :D .

Amúgy én pont most tartok egy X-Men filmes "maratont", eddig az első két részt néztem újra, és még mindig nagyon tetszettek. Az egyetlen amelyiket még nem láttam, az az "Elsők", úgyhogy arra vagyok most leginkább kiváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-Men sorozat mindegyik része remek, én féltem, hogy a 3.at majd elbénázzák, de szerencsére nem, nagyon jól sikerült az is, és a CGI valami remek, majd a hidas részt és a final battle-t figyeljed meg. :)

Az Elsők szintén remek, amikor kijött DVDrip-ben, két nap alatt 3* néztem meg, annyira tetszett. Kár, hogy a Fantasztikus 4-es(a csapat pénz hiánya illetve gazdagságának változása egy részen belül nagyon zavaró volt és a béna történet még pluszban...), vagy a Pókember nem kapott ilyen remek rendezői gárdát, az utóbbiból csak a 2. ért valamit, a 3. rész, főleg Venom, egy vicc volt. Mondjuk készül a remake, csak jobb lehet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-Men sorozat mindegyik része remek, én féltem, hogy a 3.at majd elbénázzák..

Én is így voltam vele előtte. Mikor először láttam nem igazán jött be de másodjára már jobban feküdt és harmadjára azt vettem észre hogy jobban bírom mint a másodikat. Az elsőnél már nem jön be jobban.

Az első osztályosat eddig csak egyszer láttam és annak alapján az is csak mérsékelten jött be. Lehet hogy néhány nézés után az is jobban tetszene.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ajánlották, a Vasemberrel együtt. Érdemes foglalkozni vele? Én az X-men régi animációs filmet, plusz, az új generációs X-meneket láttam, amiben ugye már a fiatalok is szerepelnek. Az kifejezetten élvezetes volt.

Képregényben volt olyan, hogy kivezényeltek egy osztagot Rozsi ellen és kb. 2perc alatt kockára vagdosta őket, meg ilyenek...ehhez képest a mozifilm inkább Walt Disney hangulatot öltött. Ami nem baj, de örülnék, ha a rajongók kijönnének egy sokkal valósabb és stílusosabb karakterrel is.

A Vasember nem volt rossz, de kicsit lassan indult be, míg a Wolverine sorozat az elejétől pörgött. Az X-ment pedig azok alkották, akik az Afro szamurájt is, szóval a látvány mellé, nagyon durva akciók is párosulnak. Még nem értem a végére, de nekem eddig tetszik. Mondjuk ezek az animék olyan könnyedek mint az Evolution volt annó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én pont most tartok egy X-Men filmes "maratont", eddig az első két részt néztem újra, és még mindig nagyon tetszettek. Az egyetlen amelyiket még nem láttam, az az "Elsők", úgyhogy arra vagyok most leginkább kiváncsi.

A First Class remek rész volt, sőt, talán ez tetszett a legjobban mind közül. Igaz, a régebbieket már elég régen láttam.

 

Prometheus feliratos előzetes.

Köszi! Jó, hogy már értem is, miről beszélnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.