Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Batmanekben azt szeretem, hogy jól válogatják meg a színészeket, eddig mindegyik rész tetszett, habár a 4. valami iszonytató volt, a maga baromságaival és igénytelenségével. Bane szerintem sem igazán jelentős ellenség, nekem van jópár képregényem, de azok közül ami nálunk is megjelent és nekem megvan, egyikben sem szerepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jim Carrey és Lee szerintem jók voltak és kellően betegek ,az egész film olyan giccsesnek tűnt, de Rébusztól ezt el is vártam...az, hogy Robint belekeverték és ráadásul így, az tényleg nem volt szép, de amit a 4.ben műveltek az már tényleg vígjáték kategória hozzá képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halott hó nem volt rossz, nekem kifejezetten tetszett, érdekes megközelítése volt a dolgoknak. Mondjuk az inkább vígjáték, semmi komolykodást nem vettem észre benne, már a borítója is ezt sugallta:

 

220px-Dodsno.jpg

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Asylum filmekkel az a bajom, hogy a trailerük és a posztereik sokkal viccesebbek, mint maguk a filmek, amik ugy az első öt-tiz percben még ki-kicsalnak egy mosolyt, de aztán csak egyszerüen rosszak. A Halott hó viszont szerintem is okés volt, bár ez se volt túl emlékezetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkori "megjegyzésre" reagálva, egy igazán friss élmény:

 

Csatahajó

 

Sokkal-sokkal-sokkal jobb, mint azt akár az előzetes, akár a háttér ismeretében várni lehetett... Kegyetlenül jól éreztem magam nézése közben, s bár valóban éreztem, hogy a film bizonyos elemeit láttam már máshol, egyáltalán nem zavart. Kivételesen egy egész korrekt inváziós mozit dobtak össze, ami az első 40 perc kissé lassú felvezetője után ( ismerjük meg a szereplőket, stb..) egy kib@szott kőkemény zúzda. Látvány első osztályú, szerethető karakterek, kellőképp adagolt dráma és humor és AC/DC zene. A végére a könnyeknek is juthat szerep - soha rosszabb nyári blockbuster szezonkezdetet.

 

Azt meg kimondottan élveztem, hogy nem a nagy USA hadsereg menti meg a bolygót, hanem egy japán/amerikai vegyesvágott, igazából egy hajó, s annak a legénysége. Szimpatikus színészek, Rihanna legnagyobb meglepetésemre még jól is játszott. Sokáig azt hittem, hogyő Duella hadnagy a BSG - ből, de aztán mégse. Apropó Csillagközi romboló.. Lehet, azért van, mert nemrég láttam, de nekem feltűnt néhány párhuzam... Múzeumhajó itt is, ott is, Rihanna/Duella, valamint a végén valakinek a neve Boomer volt... Filmes vonatkozásban még talán a Skyline, a 2012, a Csata:LA ugrott be - de bármi meglepő, ez közülük majdnem a legjobb. Bár én a Skyline-t sokra tartom - pont a kilátástalansága miatt.

 

"Ha idejön valami idegen civilizáció, az olyan lesz, mint az indiánok meg Kolombusz. Csak itt mi leszünk az indiánok..." - találó.

 

Ja, és ezt ajánlott moziban látni. Kell a nagy tér a hanghoz és a látványhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem a Náci Zombik a Föld középpontjában című alkotást! :D

 

Először is leszögezném, hogy kondiból jöttem haza, eléggé el voltam fáradva, beültem a gép elé és közben ettem is. Ez azért fontos, mert voltak annyira vicces részek, hogy majdnem megfulladtam a röhögéstől és még erőm sem lett volna kimászni a szobából.

 

Szóval van egy kutatóbrigád az Antarktiszon és eltűnik két tag, így a többiek úgy döntenek, megkeresik őket, főleg, hogy az egyik hiányzó a főhős csaja. Találnak is egy barlangot amibe lemásznak, majd még lejjebb. Ekkor rábukkannak egy, a jégtakaró alatti, szűrt fénnyel vegetáló világra, aminek a közepén található egy kastély. Itt laknak a gonosz és mindenre elszánt gázmaszkos zombi nácik. Vezetőjük Mengele, hiába több mint, 100éves, remekül néz ki. El is árulja a titkát. A technika segítségével reprodukálják magukat és emberektől lopnak el a túlélésükhöz szükséges dolgokat. Mik is ezek? Bőr, végtagok stb. stb...Namármost a fő cél azonban a Vezető újraélesztése DNS alapján. A gép már maga meg is van, de csak agyvízzel működik. Sok megpróbáltatás és csapolás után, a kísérlet sikeres lesz. Mikor Adolf életre kel, csak a feje valódi, a teste 100%ban robot. Innentől kezdve lesz még érdekesebb a dolog. Szokás szerint nekilátna elpusztítani a világ népeit, ehhez pedig kap is egy Náci UFO-t!!!! Ezzel repkedve lö halomra mindenkit és mindent. Hogy mi a történet vége? Hú, azt bizony látni kell!

 

Aki rászánja magát, hogy megnézi, az a ZS kategóriás színészek mellett (megjegyzem állandóan halál közeli élményekben volt a szerep szerint részük, de ez az arcukról sosem volt leolvasható), a gyenge CGI és a szokásos, hiányos, értelmetlen és önmagának ellentmondó fogatókönyvvel találkozhat. Ez már ennek a kiadónak a névjegye.

 

Érdekesség, hogy pl. az UFO-t megtámadó gép majdnem nekimegy, mikor először találkozik vele, ebből a nácik nem észlelnek semmit, aztán rá 2percre, amikor már távolabb van, rájönnek, hogy ellenség és próbálják likvidálni. Azt sem tudtam, ha a homlokon létrehoznak egy vágást akkor utána az egész arcbőrt egy tépéssel le lehet szakítani...

 

Sok érdekes és igazán nevetséges dolgot láthatunk ebben a filmben. Ha nem veszzük komolyan akkor igazán szórakoztató és vicces, legalábbis én többet nevettem rajta, mint mondjuk egy jenki süteményes filmen.

Ennek ellenére még jó, hogy 1/10 :chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, valahogy a Star Wars világára sem jellemző ez a levágom a karod és ömlik a vér dolog. :) Pedig én szeretem a reális dolgokat. Jó, vannak a japán gore filmek, aminél lekaszabolnak egy ujjpercet és sugárban kiömlik 20liter művér, az megint más. De az ilyen gusztustalan, testrombolós, jó sztory-s cuccok megint más, csak rá kell találni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod, így minden sallang nélkül rögtön élettel teli. :D;)

 

Remélem te kivártad a stáblista utáni részt, mert én csak már itthon vettem észre, hogy bezony lemaradtam róla. :D

 

 

Nem, sajna én sem láttam. Ha egyedül vagyok, talán kivárom, de gyerekkel nem egyszerű..

 

 

 

De megtaláltam, talán nem akkora hiba, hogy nem maradtam rajt..

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én az ilyenektől rosszat álmodnék. :D Törékeny az én kis lelkem, hogy ilyet nézzek. :D

Érdekes, én viszont unom ezeket. Egy időben nagyon sok ilyen filmet néztem, de annyira egykaptafa mindegyik, hogy ma már csak nagyon kevés B-horror van ami tényleg leköt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha érdekel, akkor adhatok egy lehetőséget, napi 2 mailben kapott post, egyedi és elvont horrorokról, magyarul 98%ban feliratosak, török, spanyol, brit részről is jönnek rendesen....Hidd el, vannak igényes és többször nézősek is, annak ellenére, hogy B-nek van kikiáltva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha érdekel, akkor adhatok egy lehetőséget, napi 2 mailben kapott post, egyedi és elvont horrorokról, magyarul 98%ban feliratosak, török, spanyol, brit részről is jönnek rendesen....Hidd el, vannak igényes és többször nézősek is, annak ellenére, hogy B-nek van kikiáltva.

Tényleg? :) Én az elmúlt 1 évben szinte ki vagyok éhezve egy jó horrorra (vagy pszicho-thrillerre) de mostanában egyik se tud lekötni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha érdekel, akkor adhatok egy lehetőséget, napi 2 mailben kapott post, egyedi és elvont horrorokról, magyarul 98%ban feliratosak, török, spanyol, brit részről is jönnek rendesen....Hidd el, vannak igényes és többször nézősek is, annak ellenére, hogy B-nek van kikiáltva.

Oké, csak az hogy van egy-két látványos csonkolás, meg jó maszk vagy viccesen blődli az alapvetés, az nekem már nem elég. 2011-ben például ami tetszett a Tucker & Dale vs Evil. Na ott a gore tényleg jó humorral párosult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, volt egy, csak horrorral foglalkozó honlap, és sok gond volt a szerzői joggal, meg a tárhellyel, így mail-ben küldős lett a dolog. Naponta kapok két filmet tőlük, benne 6-7link, 5 tárhely, csak kattogtatni kell és jön a cucc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár Dollárral Többért

Eleinte úgy tűnt, hogy nem lesz olyan jó, mint az előző rész, de aztán a végére még annál is nagyobb mesterművé nőtte ki magát. Főleg a fináléja, az pedig valami fenomenális. Bár itt sokkal inkább Douglas Mortimer ezredes volt a főszereplő, mintsem a névtelen férfi. Lee Van Cleef pedig zseniális színész, le a cowboy kalappal előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bad Ass - Tökös csávó

 

Ebből a filmből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. De sajnos nem sikerült és egy egyszerű bosszú, önkényes igazságszolgáltatás témára kapunk 34.213.224. alkalommal is egy újabb sémát. Trejo szerintem hiteles volt és vicces dolgokat is mondott, vagy művelt, nem is vele volt a gond...

Nem igazán tudok mit mondani, mert nem történik semmi a filmben, tipikus egyszer nézős, igaz nem unatkoztam alatta, de kb. ennyit is ért.... 5/10

 

The wax mask

Színvonalas, izgalmas és látványos horror, egy nagyon jó alap ötlettel. Mondjuk az összes színész olasz volt, szerintem eredetileg ezen a nyelven vették fel és angolul alámondták a párbeszédeket, mert néha a szájuk nem úgy mozgott, ahogy a szavaknál kellett volna.

Néha voltak fura bevillanások és kép kimerevítések, de ezeket leszámítva, nagyon jól megvágták a filmet. A nők és a melleik gyönyörűek voltak és pont annyi erotika volt benne, mint gore egységek. Ezek kiegészítették egymást és nem billent át a dolog Michelle W féle filmbe és nem is lett egy üres Fűrész copy.

Összességében egy jó filmet láttam, igényesnek hatott. Látni, hogy időt és pénzt is áldoztak rá, a végjáték pedig egyed és váratlan volt, szóval 7/10.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valahára talán sínre kerül David Farland The Runelords sorozatának megfilmesítésének ügye, az író már elkészítette az első könyv forgatókönyvét, nemsokára elkezdenek egyezkedni a stúdiókkal. Jó lenne, ha végre lenne belőle valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, miért pont Bane-t vették elő új főgonosznak, ő a képregényekben sem volt olyan jelentős soha.

Bane minden tekintetben a legtökéletesebb választás. Egyszerre fizikai és mentális ellenfele Batmannek, egy olyan félelmetes ellenség aki az erejével is felveszi a denevérrel a versenyt, sőt. Ezen kívül egy katonai lángelme, egy idealista forradalmár.

 

Ha most betették volna Rébuszt, azon kívül hogy a világ legkiszámíthatóbb választása lett volna (és sokan Johnny Deppet szerették volna a szerepre, jajj), kaptunk volna egy Joker 2.0-át, smink nélkül.

 

 

És az hogy nem volt jelentős,

hát azért ő felelős Batman gerincének eltöréséért.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IMDB infó a Runelords fantasy projektről:

 

David Farland's epic fantasy series "the Runelords" is getting a big push for Hollywood. Some have called it the "crack cocaine" of heroic fantasy, combining the world creation and artistic sensibilities of Lord of the Rings with the heart-pounding action and sense of wonder of the Matrix. "With the Runelords," Farland says, "I wanted to create an utterly different world—the kind of place I would have wanted to visit as a teen—the kind of place where men are tested to the core, and the losers are hamburger." Farland recently finished the screenplay for the film and will soon be taking meetings in Hollywood. In this day and age, Farland admits that it is unusual for a film to get released without creating the comic series first. "Most films get made today because the studio can 'see' the film in advance through comics." So Farland has also begun speaking »

 

És most olvastam, hogy 4 színész közül Hayden Christensen is esélyes a főszereplő Gaborn val Orden szerepére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerre fizikai és mentális ellenfele Batmannek, egy olyan félelmetes ellenség aki az erejével is felveszi a denevérrel a versenyt, sőt. Ezen kívül egy katonai lángelme, egy idealista forradalmár.

A felveszi a versenyt, meg a Bane hozzá képest egy tank és egyben izomember, azért az nem ugyanaz. Batmant én még nem láttam puszta kézzel falakat kidönteni, ő inkább akrobatikusan átugraná, Bane átmegy rajta, igaz így gyorsabb is. Tehát kb. egy Pókember-Rhino párbajnak felelne meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.