Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sean Connery is visszajön? Jó lenne... De úgy tudtam visszavonult.

Lucas is úgy tudja: "Lucas az Access Hollywoodnak nyilatkozva elmondta, bár a hírek szerint Sean Connery már visszavonult a filmezéstől, ő mindenképp szeretné viszontlátni a negyedik Indy-filmben. Arra a kérdésre, hogy vajon ezt a színész is szeretné-e, Lucas azt felelte, szerinte igen, majd humorosan hozzátette azt is, "akár szeretné, akár nem, mi beleírjuk." Mármint a történetbe."

 

Natalie nem rossz ötlet, bár én jobban örülnék, ha fia lenne Indy-nek.

Mindegy, majd Spielberg feleségétől lesz fiú is. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harrison Ford, Natalie Portman és talán Shean Conerry egy Indy filmben? Hát kellene ennél több (remélem Denholm Elliottot és John Rhys-Daviest sem hagyják ki)? Nekem tetszik az ötlet, hogy Indynek lánya van, főleg mert mindenki fiúra számít. Csak nem Sydney Fox a neve? :peace: De ki lesz az anya? Bár Indyt ismerve, ez sokadlagos szempont :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harrison Ford, Natalie Portman és talán Shean Conerry egy Indy filmben? Hát kellene ennél több (remélem Denholm Elliottot és John Rhys-Daviest sem hagyják ki)? Nekem tetszik az ötlet, hogy Indynek lánya van, főleg mert mindenki fiúra számít. Csak nem Sydney Fox a neve? :peace: De ki lesz az anya? Bár Indyt ismerve, ez sokadlagos szempont :peace:

Az anyja az első részben szerepelt Marion lesz (Karen Allen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a többi filmjeiben nem éppen fényes a tehetsége.

Melyikre gondolsz? Mert eddig kb. két "nagy" mozifilmben szerepelt. Az élet házában zseniális volt. Szerintem ne keverjük össze a személyes antipátiát, a színészi kvalitásaival. Én is utálom Tom Cruise búráját, meg magát az emebert is, de a filmjei közül van olyan ami tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyikre gondolsz? Mert eddig kb. két "nagy" mozifilmben szerepelt. Az élet házában zseniális volt. Szerintem ne keverjük össze a személyes antipátiát, a színészi kvalitásaival. Én is utálom Tom Cruise búráját, meg magát az emebert is, de a filmjei közül van olyan ami tetszik.

Ez nem igaz, mert én kedvelem Hayden-t.Csak sokszor túlerőlteti magát a filmjeiben.Mintha szappanoperát néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ne keverjük össze a személyes antipátiát, a színészi kvalitásaival. Én is utálom Tom Cruise búráját, meg magát az emebert is, de a filmjei közül van olyan ami tetszik.

A két SW-ben mutatott teljesítménye nem győzöt meg arról, hogy lennének szinészi kvalitásai. Egyébként semmi bajom Haydennel, mint emberrel, de sztem nem tehetséges szinész. Tehát nincs antipátia, csak úgy érzem nem vászonra való a srác.

 

Majd ha olyan filmben fog játszani, ami egyébként érdekesnek tűnik majd, meg fogom nézni, de csak azért nem fogok filmek után kutatni, mert ő játszik benne :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor még tetszett a ROTS-ban. De úgy látom azóta már abban se az igazi. :peace:

 

Mindegy. Én kedvelem a srácot, és biztos vannak jobb színészek is nála, én ennek ellenére nem bántom.

Azt továbbra is tartom, hogy jobb a ROTS-ban, mint a Klónokban. Amúgy én sem akarom bántani, mert mint mondtam, emberként semmi bajom vele, csak épp sztem nem vászonra való, de ezen nem fogunk összeveszni :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harrison Ford, Natalie Portman és talán Shean Conerry egy Indy filmben? Hát kellene ennél több (remélem Denholm Elliottot és John Rhys-Daviest sem hagyják ki)?

Szerencsétlen Denholm Elliott-ot biztossan nem mert '92-ben meghalt AIDS-ben. :peace: Ami nagyon-nagy kár, mert Brody karaktere szuper és anno nekem a 'Doom-ból is hiányzott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hu, Di Caprio-t nagyon nem csipem... a New York bandáit pusztán a jelenlétével tönkre vágja. Meg ugy általában minden filmet kivéve a 'Kapj el ha tudsz'-ot.

A New York Bandáit sztem nem vágták tönkre semmivel, sőt, még az Aviátort sem :peace:

 

Igaz, hogy a GONY-ban Day-Lewis viszi a prímet, és Di Caprio a nyomába sem érhet, de azért hoz egy megfelelő szintet. Talán az utókor majd meg tudja itélni ezeket az újabb szerepeit a Titanictól függetlenül is, mert az az egy film jelenleg -sajnos- beárnyékol minden mást, amihez köze van...

 

Amúgy gondolod, hogy Martin Scorsese három egymást követő filmjére felvenné főszereplőnek, ha a már a jelenlétével tönkrevágná a filmjeit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy gondolod, hogy Martin Scorsese három egymást követő filmjére felvenné főszereplőnek, ha a már a jelenlétével tönkrevágná a filmjeit?

Nyilván Scorsese megitélese szerint nem vágja tönkre... de ezesetben az ő véleménye nem egyezik az enyémmel :peace: (mellesleg sokkal jobban birtam a régi filmjeit, amikor még De Niro volt a kegyeltje). A Titaniccal egyébként nekem nincs különösebben bajom. Egész korrekt kis film, még akkor is ha az első fele dögunalom.

 

Abban viszont egyetértünk, hogy Day-Lewis mindent visz a New York bandáiban. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.