Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Batman nem mondja Blake-nek, hogy a hídon át vigye ki az embereket. Azzal bízza meg, hogy vigye ki az embereket. És gondolom, ennyire koordinálják az evakuálást, hogy elmondja annak, akit az evakuálással megbíz, hogy merre lehet szabadon, akadály nélkül távozni. És ha az alagutat mégis használják - amit ez esetben mutatni kellett volna -, akkor puszi a hasára annak, aki erről a kormánynál nem tájékoztatta a híd őreit. Mert ugye ha az alagútban anélkül sorjáznak be, majd ki az emberek, hogy a bomba robbanna, akkor szólni kellett volna a hídon lévőknek is, hogy ugyan, eresszék már át a népeket, mert úgy látszik, lehet menekülni. És mint láttuk, felderítő repülőkkel és műholddal is nonstop kukkulták Gothamot, szóval látniuk kellett az alagút megnyitását is! Nemhogy azt, ha esetleg valaki jár rajta, urambocsá, egy egész tömeg indul meg rajta.

És még egyszer, semmi bajom, hogy kinél mennyi lőszer vagy fegyver van. Sosem említettem ilyet, ezt te hoztad fel. ;)

 

TDK: az a jelenet valóban hülyén jön ki, mert oldalról veszi a kamera, de látni, hogy a zuhanás vége előtt Batman nyitja az "ernyőjét" (még a nyitás hangját is hallani), vagyis a szokott módon a köpenye lelassította. Jobb lett volna mondjuk felülről venni a kamerával, akkor jobban lehetne látni, hogy szétnyíltak a denevér szárnyai. Viszont a robbantásos mutatvány az tényleg jó nagy hülyeség. Vagy amikor a parkolóházban ráugrik Craine furgonjára... Vagy... Á, lehetne sorolni. :) De ezek a baromságok benne is vannak a többi részben is, de az első két részben a legtöbb jelenet ettől még működik. Itt az a bajom, hogy a legepikusabb jeleneteket teszik tönkre, hogy minden ésszerűséget és logikát feláldozva erőlködnek. Nolantől, és leginkább, az eddigi két Batman film után nem ezt vártam.

 

 

 

Mert olyan sokan mászkáltak az utcákon a főszereplőkön kívül, hogy ihaj, nem is tudom, hogy azt a tömeget hogy sikerült kikerülnie a harcoló feleknek. :)

 

Frenkie: :fuckoff: Én megvettem Blu-ray-en, díszdobozban, a megjelenés napján. Ennél jobban azt hiszem, nem fejezhetem ki, hogy mi a véleményem a filmről, a készítőiről. Te mit is tettél? Letöltötted? Szóval ne merj kioktatni arról, hogyan és mi módon élvezhetek egy filmet, mert ez esetben megfoghatod a jobb kezeddel a bal csuklódat, és elvezetheted magad oda, ahová gondolom! :angry:

De azért jó, hogy tisztáztuk, mit gondolsz azokról, akik nem értenek egyet veled. Ez elgondolkodtató...

 

Hát ha én megveszek egy filmet akkor nem fikázom egész nap és nem a negatívumokat keresem, hanem élvezem a filmet. De lehet én vagyok a furcsa. a legérdekesebb meg az hogy honnan vetted azt hogy én kioktattalak hogy hogyan élvezd a filmet? Én letöltöttem? Moziban néztem meg nyáron azóta nem. Nem szoktam letölteni olyat amit láttam. Ne vádoljuk már a másikat olyannal amit el sem követett. Hogyhogy mit gondolok azokról akik nem értenek egyet velem? Semmit. Azt hogy nekik más a véleményük mint nekem. De ettől nem utálom őket. Hát ha szerinted én téged utállak mert más a véleményed akkor nagy gáz van ám.

Mert akkor teljesen felesleges a személyes kontaktus, akkor minek dumálunk fórumtalin?

Na mindegy ezt emésztenem kell.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te ilyenkor (részegen) teljesen leállíttatod az agyadat, hogy ilyeneket írsz?

Csak azért mert te nem vagy képes észrevenni az összkép alatt az apróságokat (amik pl. ez esetben nem is olyan apróság, mert ahogy Dzséjt is írta, vannak jelenetek amik ordítanak), a többi ember, aki igen, az már (egy kis túlzással) dögöljön meg? Hát álljon már meg a menet. Úgy látom az az 1 hónap távollét nem tette mag a hatását, mert ilyenkor még mindig nem vagy képes befogni a segglyukad -mert egy ilyen írás máshonnan nem igazán származhat.

 

 

Nem hanem én élvezem a filmeket és nem mondvacsinált dolgokból hergelem magam annyira hogy már utáljam a filmet. Ha neked ez a jó akkor csináld. Tipikus jómagyar hozzáállás. Keressük a negatívumokat mindenben amit lehet. És ha pozitívan állnál hozzá? Az 1 hónap nem arra vonatkozott hogy feljövök ide és mindenki csak ócsárolja a TDKR-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Resident Evil - Megtorlás: Dzsízüsz... :D A készítők azt hiszem rájöttek, hogy eddig (is) nagyon rossz irányba haladtak, és megpróbáltak visszatérni az első film koncepciójához, sőt szereplőihez. Szerintem is az első film volt a legjobb és talán még az hasonlított kicsit a játékra is, bár ezt is nehezen írom le, de közben meg tovább vitték az eddigi filmek marhaságait amiből egy nagy katyvasz lett. Egy akció volt kb ami igazán tetszett, a többi már nagyon erőltetett lett. A vége pedig átment teljesen Terminátor feelingbe, aki látta szerintem érti, és iszonyú marhaságnak tűnt nekem, mégis kíváncsi vagyok a folytatásra. :D :D 5/10.

Milla-Jovovich-Resident-Evil-Retribution.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hanem én élvezem a filmeket és nem mondvacsinált dolgokból hergelem magam annyira hogy már utáljam a filmet.

De itt ki utálta a filmet :? Ezt magyarázd már el nekem

Az 1 hónap nem arra vonatkozott hogy feljövök ide és mindenki csak ócsárolja a TDKR-t.

Milyen ócsárolásról beszélsz? Csak kibeszéltünk pár jelenetet, amik szerintünk sikerülhettek volna jobban is. Magam részéről mondtam is, hogy az az egy jelenet van, ami szúrja a szemem (ezt csak leszabad már írni, vagy ha számodra már ez is szentségtörés, akkor én kérek elnézést), de a film többi része kitűnő, és ha jól emlékszem Dzséjt is a "nagyszerű" jelzővel illette a filmet.

Én ha szeretek valamit, az abból áll, hogy tudomást veszek a hibáiról és elfogadom, és nem tagadom a létezésüket magamba, és amikor valaki felhozza őket, nem sértődök vérig rajta :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha én megveszek egy filmet akkor nem fikázom egész nap és nem a negatívumokat keresem, hanem élvezem a filmet. De lehet én vagyok a furcsa. a legérdekesebb meg az hogy honnan vetted azt hogy én kioktattalak hogy hogyan élvezd a filmet? Én letöltöttem? Moziban néztem meg nyáron azóta nem. Nem szoktam letölteni olyat amit láttam. Ne vádoljuk már a másikat olyannal amit el sem követett. Hogyhogy mit gondolok azokról akik nem értenek egyet velem? Semmit. Azt hogy nekik más a véleményük mint nekem. De ettől nem utálom őket. Hát ha szerinted én téged utállak mert más a véleményed akkor nagy gáz van ám.

Mert akkor teljesen felesleges a személyes kontaktus, akkor minek dumálunk fórumtalin?

Na mindegy ezt emésztenem kell.

Hát ez gyönyörű. Egy teljesen normális hangvételű beszélgetést letámadsz egy halál tapló személyeskedő beirással és még neked kell emésztened rá a reakciókat. Inkább olvasd el mit irtál és azt emészd.

 

Nem hanem én élvezem a filmeket és nem mondvacsinált dolgokból hergelem magam annyira hogy már utáljam a filmet. Ha neked ez a jó akkor csináld. Tipikus jómagyar hozzáállás.

Légyszives a filmek minősitgetéséről szóljon ez a topik és ne a másokéről. Ne mond meg, hogy ki mit gondoljon egy filmről. Nézd meg mi hogy beszéltünk a filmről: nem értettem egyet Dzséjttel de eszembe se jutott, hogy emiatt beszólogassak neki. Ezt is emészd légyszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok ezen lovagolni. Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Nekem kicsit érdekes ha valaki szeret egy filmet akkor miért foglalkozik a hibáival, nektek nem. Ennyi. Tényleg nem haragszom arra akinek más a véleménye. Majd túllépek ezen.

A tapló beírást én inkább lazábbnak hívnám de ha kemény volt elnézést. Mostanában bármit beszéltem valahol egyből jött a negatív hozzáállás. Feljöttem ide aznap és akkor azt láttam hogy a nyáron még kedvelt TDKR(ami azt jelenti hogy akkor a pozitív része volt kiemelve) mára a negatívumok tárgya lett. Na mondom még itt is ez megy.

Azt meg természetesen senkinek nem akarom megszabni mit gondoljon egy filmről. De ha sok negatívumot olvasok róla már nekem is elmegy a kedvem a megnézéstől.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát Riddick, Ody és én is jeleztük, hogy a film úgy ahogy van tetszik nekünk. Ketten jelezték mindössze, hogy van pár jelenet, ami nem működött nekik. Azért ez szerintem messze van a "mindent lehúzunk" hangulattól. És általában párbeszéd ott alakul ki ahol véleménykülönbség van, ezért evidens, hogy nem én és mondjuk Ody kezdtük oldalakon át beszélni arról, hogy mennyire jók a jelenetek, ha egyszer az egész film tetszett mindkettőnknek, hanem megvitattuk Dzséjttel és Nabopolasszarral azt amiben nem találkozik a véleményünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát Riddick, Ody és én is jeleztük, hogy a film úgy ahogy van tetszik nekünk. Ketten jelezték mindössze, hogy van pár jelenet, ami nem működött nekik. Azért ez szerintem messze van a "mindent lehúzunk" hangulattól. És általában párbeszéd ott alakul ki ahol véleménykülönbség van, ezért evidens, hogy nem én és mondjuk Ody kezdtük oldalakon át beszélni arról, hogy mennyire jók a jelenetek, ha egyszer az egész film tetszett mindkettőnknek, hanem megvitattuk Dzséjttel és Nabopolasszarral azt amiben nem találkozik a véleményünk.

 

 

Ok túlzásba vittem lehet. Elismerem hogy én összeségében látom a filmeket(illetve néha nekem is kilóg a lóláb némely jelenetnél csak nem foglalkozom vele).

Azt meg sosem fogom megérteni - mondjuk nem nálad hanem inkább Dzséjtnél - hogy ha valami tetszik akkor miért foglalkozik valaki a saját meglátása szerinti hibákkal? A Star Wars-ban sem foglalkozunk vele. De ez természetesen legyen az én problémám, ahogy írtam majd megszokom.

Megmondom öszintén az utóbbi időben ezért is nem írok az általam látott filmekről. Pedig elég sokat láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban egyet kell értenem Frenkievel hogy én is néztem, mert nekem is fura volt ez a komment áradat, és amikor írtam hogy kákán is csomót keresnek, akkor én is erre gondoltam, hogy csak élvezni kell a filmet és nem azt nézni hogy milyen fegyverrel támadnak, hogy céloznak és milyen taktika szerint támadják meg az épületet. Nekem átjött az érzés és kész, talán ezért volt fura amiket írtak. De mivel elfogadom hogy valaki így gondolja, így élte meg, ezért nem is firtattam tovább a dolgot. :peace:

Számomra az év filmje volt a TDKR.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban egyet kell értenem Frenkievel hogy én is néztem, mert nekem is fura volt ez a komment áradat, és amikor írtam hogy kákán is csomót keresnek, akkor én is erre gondoltam, hogy csak élvezni kell a filmet és nem azt nézni hogy milyen fegyverrel támadnak, hogy céloznak és milyen taktika szerint támadják meg az épületet.

Én tényleg nem értem, hogy ha valakinek hiteltelen egy jelenet, akkor miért nem teheti szóvá? Tök jó ha valaki nagyon élvez egy filmet első pillanattól az utolsóig, de remélem senki nem kalkulál azzal, hogy ahhoz a filmhez mindenki más is kötelezően így fog állni. Ez nem egy rajongjunk együtt minden bemutatott filmért topik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tényleg nem értem, hogy ha valakinek hiteltelen egy jelenet, akkor miért nem teheti szóvá? Tök jó ha valaki nagyon élvez egy filmet első pillanattól az utolsóig, de remélem senki nem kalkulál azzal, hogy ahhoz a filmhez mindenki más is kötelezően így fog állni. Ez nem egy rajongjunk együtt minden bemutatott filmért topik.

Semmi ilyesmit nem írtam, hogy miért ne tehetné szóvá, csak simán furcsálltam hogy egy jelenten ennyit lovagolnak, mert elég hosszan ki volt tárgyalva. Amúgy elég sok mindenbe bele lehetne kötni ebben a filmben is, (ahogy minden másban is) de egyszerűen engem nem tudnak érdekelni, mert annyira magával ragadt a hangulata. Számomra azoknál a filmeknél jönnek ki jobban a hibák ahol nincs meg ez a hangulat, ez a kémia. De persze ez mindenkinél máshogy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak simán furcsálltam hogy egy jelenten ennyit lovagolnak

 

Ennyit kéne megérteni: attól hogy te könnyen túlléptél ezen a jeleneten, lehet hogy más nem. Mást lehet hogy zavart a szórakozásban pedig szivesen élvezte volna úgy a filmet ahogy te vagy én, vagyis első pillanattól az utolsóig felhőtlenül. Ne legyen már ennyire porcelánból a lelkünk: tessék már kibirni, hogy megbeszélünk egy jelenetet ami pár embernek nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit kéne megérteni: attól hogy te könnyen túlléptél ezen a jeleneten, lehet hogy más nem. Mást lehet hogy zavart a szórakozásban pedig szivesen élvezte volna úgy a filmet ahogy te vagy én, vagyis első pillanattól az utolsóig felhőtlenül. Ne legyen már ennyire porcelánból a lelkünk: tessék már kibirni, hogy megbeszélünk egy jelenetet ami pár embernek nem tetszett.

Bakker Bomarr hagyjuk már abba és ne forgasd ki a szavaimat. Nincs porcelánból a lelkem, semmi bajom nem volt ezzel az egésszel, azért nem is írtam róla eddig semmi kommentet, egyedül furcsáltam kicsit, de természetesen ELFOGADOM hogy másnak baja van a filmmel, vagy nem tetszik benne valami, de akkor én is had írjam le, hogy szerintem meg így jó ahogy van. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak még egy megjegyzést ha szabad:

 

Számomra csak a "ZS-kategória" emlegetése volt kicsit erős.

 

A magam részéről annyit mondhatok, amit már kudar is leírt és Frenkie is szerintem erre célzott. Sok esetben meglátom a hibákat (persze van, hogy nem) a filmekben, de ha összességében élveztem az adott produktumot, akkor nem foglalkozom vele... ennyi. Ez persze nem jelenti azt, hogy mindenkinek így kell hozzáállni a dologhoz, de túlzásokba sem érdemes szvsz esni ala "ZS-kategória".

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az a jelenet nem is egy ilyen A-kategóriás filmbe való (de még B-be se), de beismerem a túlzást.

Azért mondtam Zs-t mert legutoljára ilyen lőfegyverekkel felszerelt "egybe futást" egy 60-as évekbeli szerb partizánfilmben láttam, ami kimerítette a Zs-kategória fogalmát.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az a jelenet nem is egy ilyen A-kategóriás filmbe való (de még B-be se), de beismerem a túlzást.

Azért mondtam Zs-t mert legutoljára ilyen lőfegyverekkel felszerelt "egybe futást" egy 60-as évekbeli szerb partizánfilmben láttam, ami kimerítette a Zs-kategória fogalmát.

 

 

Szerintem meg kéne érteni miről szólt az a jelenet és akkor nem írnál ilyeneket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megkérlek ÉLET MESTERE, légy oly kegyes és oszd meg a titkot velem, egyszerű halandóval, hogy miről szól a jelenet, és hogy ez miért teszi teljesen logikussá azt, hogy fegyvereket szorongató emberek nyílt terepen futnak fegyvereket szorongató emberek felé azért, hogy kézitusában verjék meg őket ahelyett, hogy már messziről elkezdenék a terroristák ritkítását, és hogy az utóbbi csoport miért az aszfaltot célozza az ellenséges embertömeg helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre sikerült normális minőségben is megnéznem a TDKR -t. Most úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger, de ennek ellenére mégis felemelő érzéseim vannak. Ez egy olyan mestermű, amit csak akkor lehet igazán értékelni, ha láttuk az első két részét is. Pedig nagyon fel volt adva a lecke Nolan -nek. Egy annyira karakterközpontú résznek folytatást csinálni, mint a TDK, az kérem szépen nem leányálom. De neki sikerült! Mindent tudott fokozni ez az ember! A monumentalitást, a fókusz kitágítását, a meglepetés erejét is behozta, ráadásul mindezt egy olyan zseniális elegybe gyúrva, ami párját ritkítja. Persze nem egyből áll össze a kép, de amikor végre összeáll, akkor azt érzi az ember, hogy az egész trilógia olyan szinten egymásba van fonódva, hogy az már fáj. Sőt! A középső, sokak által agyon istenített rész lóg ki a sorból azért, mert egy epikus hatalmas sztorit megakaszt. De így egyben nézve a sztorit, valami hatalmas gyönyörűség árasztja el az embert. Manapság nagyon ritka az ilyesfajta monumentális filmélmény, ezért hát nagyon meg kell becsülni.

 

A film végéről pedig szerintem botorság azt írni, hogy elkapkodott lenne. Egyszerűen csodálatos....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Örülök nagyon, hogy ennyire tetszett! :)

 

Egyébként mit gondoltok a legvégéről?

 

 

Egyértelmű, hogy Bruce kamuzott a robotpilótával és túlélte az akciót, eljátszva így saját halálát, hogy új életet kezdhessen. Szerintem ez annyira evidens, hogy hihetetlen, mégis egy másik fórumon van néhány tag, akik szerint Bruce tényleg meghalt, a robotpilótás szöveg csak hablaty és a többi apró infó is, ami arra utal, hogy Bruce életben van. Alfred a kávézóban pedig csak hallucinál :facepalm: .

 

Nektek mi a véleményetek erről?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody. Örülök nagyon, hogy ennyire tetszett! :)

 

Egyébként mit gondoltok a legvégéről?

 

 

Egyértelmű, hogy Bruce kamuzott a robotpilótával és túlélte az akciót, eljátszva így saját halálát, hogy új életet kezdhessen. Szerintem ez annyira evidens, hogy hihetetlen, mégis egy másik fórumon van néhány tag, akik szerint Bruce tényleg meghalt, a robotpilótás szöveg csak hablaty és a többi apró infó is, ami arra utal, hogy Bruce életben van. Alfred a kávézóban pedig csak hallucinál :facepalm: .

 

Nektek mi a véleményetek erről?

 

Nekem mindig is ennyire tetszett, de most ennek újfent hangot adtam. :D Aki pedig a spoielrben szerepel, az egy nem normális beteg f*szfej. :D Alsó hangon. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre sikerült normális minőségben is megnéznem a TDKR -t. Most úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger, de ennek ellenére mégis felemelő érzéseim vannak. Ez egy olyan mestermű, amit csak akkor lehet igazán értékelni, ha láttuk az első két részét is. Pedig nagyon fel volt adva a lecke Nolan -nek. Egy annyira karakterközpontú résznek folytatást csinálni, mint a TDK, az kérem szépen nem leányálom. De neki sikerült! Mindent tudott fokozni ez az ember! A monumentalitást, a fókusz kitágítását, a meglepetés erejét is behozta, ráadásul mindezt egy olyan zseniális elegybe gyúrva, ami párját ritkítja. Persze nem egyből áll össze a kép, de amikor végre összeáll, akkor azt érzi az ember, hogy az egész trilógia olyan szinten egymásba van fonódva, hogy az már fáj. Sőt! A középső, sokak által agyon istenített rész lóg ki a sorból azért, mert egy epikus hatalmas sztorit megakaszt. De így egyben nézve a sztorit, valami hatalmas gyönyörűség árasztja el az embert. Manapság nagyon ritka az ilyesfajta monumentális filmélmény, ezért hát nagyon meg kell becsülni.

 

A film végéről pedig szerintem botorság azt írni, hogy elkapkodott lenne. Egyszerűen csodálatos....

 

Mintha én írtam volna. :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megkérlek ÉLET MESTERE, légy oly kegyes és oszd meg a titkot velem, egyszerű halandóval, hogy miről szól a jelenet, és hogy ez miért teszi teljesen logikussá azt, hogy fegyvereket szorongató emberek nyílt terepen futnak fegyvereket szorongató emberek felé azért, hogy kézitusában verjék meg őket ahelyett, hogy már messziről elkezdenék a terroristák ritkítását, és hogy az utóbbi csoport miért az aszfaltot célozza az ellenséges embertömeg helyett.

 

 

Először is ne gúnyolódj légyszi. Az Élet Mesterét Flórinak írtam és csak neki és azért mert már megint holt sügér volt, nem vagyok én ám az. Hogy miért futnak a rendőrök a bűnözők felé? A remény miatt. Hogy Bane-t és bandáját meg lehet verni puszta kézzel, hogy ezt látva a rettegő lakosság is lázadjon fel, akiknél nincs fegyver. Ezek a rendőrök hősies tettet hajtottak végre.

 

Riddick: A csávó aki írta nem lát.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy Bane-t és bandáját meg lehet verni puszta kézzel, hogy ezt látva a rettegő lakosság is lázadjon fel, akiknél nincs fegyver.

Én speciel arra emlékszem, hogy a lakosságnak a menekülés szerepét szánta Batman és nem a lázongást puszta kézzel(ami jelen esetben egyenlő lett volna a vágóhídra küldéssel).

Látni nem hiszem, hogy sokan láthatták, hisz az egész csata egy utcasarkon folyt, és amelyik civilnek volt egy kis sütnivaló esze, lelépett amint rájött mi készülődik.

Ha Nolan tényleg ezt a szerepet szánta volna a jelenetnek, akkor nem ártott volna kihangsúlyozni, vagy akár egyszer is sugallni a célját.

És ha megengedsz egy személyes véleményt, én nem hiszem, hogy a rendőrök pártjára álltam volna, ha meglátom, hogy úgy vonulnak fel az elnyomóim ellen, mint akik azt várják, hogy lemészárolják őket. Sőt amikor a lövöldözés helyett a kézitusát választják, azonnal sarkon fordulnék, azon elmélkedve, hogy a csatornában tényleg csak olyan kevés oxigén volt, hogy az agysejtjeik tényleg annyira elhaltak, hogy elfelejtették a fegyverhasználat előnyeit :?

 

A tett nem kétlem hogy hősies volt, de ha a terroristák képesek lettek volna az aszfaltot leszámítva mást is célozni, és nem csak egy-két félremenő lövedék megy a tömegbe, akkor a csata nem kicsit másképp alakult volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... hát ez egy hülye elmélet.

 

Jó lenne, ha csak Alfred látta volna a végén, és csak Bruce-t és nem virít mellette iszonyúdögösbelevagyokzúgva Cicanéni :love: is, de úgy, hogy van az a robotpilóta "hablaty", hogy Robinra hagyta a Batmanséget, kicsik sok lenne a véletlenből.

Viszont az érdekes kérdés, hogy Bruce miért játszotta el a halálát. Elég lett volna Batmant "megölnie", Bruce Wayne-t magát nem kellett volna sutba dobnia. Mivel már vagyona sem volt, így az addig maszkját sem kellett volna fenntartani. Persze így könnyebb, de talán kicsit túlzásba vitte, ráadásul kockázatos is.

 

Viszont jópofa, hogy ez a Raz Al Ghul család kétszer is átvert. Már a BB előtt is tudtam, hogy kicsoda Raz Al Ghul, hogyan fest, főleg a jellegzetes szakálla. És a film végééig nem esett le, hogy Dukard Raz, pedig annyira jellegzetes, épp csak a zöld ruhát nem viseli. A TDKR-nél pedig pontosan tudtam, hogy Raznak van egy lánya, Talia, és ez ráadásul friss emlék volt, hiszen a Batman: Arkham City játékban is fontos szerepet játszik, azt pedig akkoriban játszottam ki, ráadásul Stana "Kate Beckett" Katic a hangja, így még inkább bennem maradt :D). Erre Nolan lazán elhitette velem, hogy Bane Raz kölyke, fel sem merült bennem a lelepleződésig, hogy "itt valami nem stimmel, Raznak lánya van". Szóval jól bújtatta Nolan a dolgot, kevés olyan ügyes rendező van, aki képes elrejteni előlem a "gyilkos" kilétét. :cool:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel arra emlékszem, hogy a lakosságnak a menekülés szerepét szánta Batman és nem a lázongást puszta kézzel(ami jelen esetben egyenlő lett volna a vágóhídra küldéssel).

Kijárási tilalom volt, így a "lakosság" otthon csücsült a babérjain. Bane és a csaj nagyon jól kitalálták ezt az egészet. A rendőrök rohamában meg szépen lekaszálták az elöl haladókat. Viszont itt bejött Batman módszere. Lehetőleg minél kevesebb embert megölni. Nyilván ez egy idealisztikus álláspont a filmben, de hát ez nem is a valóság, csupán egy képregény film. Minden komolykodónak vett külcsín ellenére ez így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.