Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Viszont itt bejött Batman módszere. Lehetőleg minél kevesebb embert megölni.

Nade a terroristák miért Batman módszere szerint harcoltak :?:P

Nyilván ez egy idealisztikus álláspont a filmben, de hát ez nem is a valóság, csupán egy képregény film.

Ezt nem is firtatom, de ettől függetlenül jobban is meg lehetett volna oldani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A terroristák lekaszálták az elsőket. Én ezt láttam. Ha Te mást, az már a Te verziód. :)

Az én verziómban több szikra volt az aszfalton, mint ahány elesett rendőr :P Arról nem is beszélve, hogy egy AK-47 és egy G-36-os lövedéke előbb átvinne 2 embert, majd megállna a harmadikba, legyen rajtuk akármilyen testpáncél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel szóba került az Asylum ezt meg kell osztanom. Egy másik fórumon olvastam:

 

"Én tegnap néztem a dark knight rises-t. úristen, életem második legszarabb akciófilmje. BÁRMELYIK asylum film inkább, mint ez a túlhypolt, legenda-mészáros szar."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ezt keresnem Ody. Hidd el jobb dolgom is van annál, sem mint ilyen baromságokat keresgéljek.. ennek ellenére simán bele futhat az ember és fennakad rajta. A SAGA fórum az abszolút number one nálam... imádom, de mozgok máshol is a neten... ez már csak nem bűn?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondj egy közösségi helyet a neten, ahol soha nincs fikázás. Ezeken a helyeken sem ez az átlag (amiket látogatok), de az ember belefut és olykor megdöbben. De pl a Filmbuzin a kommenteket már elvből nem olvasom, mert döbbenetesen borzasztó fikákkal van tele, nincs értelme olvasni nem is teszem.... de más helyeken is, sajnos belefuthat az ember ilyenbe. De nem értem, hogy miért kell belekötni abba, ha én teszek be ilyet. Ha valaki tesz be a Kritikák, avagy vak vezet világtalant topikba egy hasonlót az nem kap ilyen személyes megjegyzést.

 

De nem azért tettem be, hogy arról beszéljünk én hol olvasgatok és miért...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Te mindig ezzel jössz. Ki mit mond máshol. Ki nem sz*rja le a filmbuzit (a neve is minősíti az oldalt) meg a többi okoskodó majmot? Görcsölsz rajta, hogy egy rakat szánalom manus mit köhög ki magából bármilyen filmről ami neked tetszik. Engem is érdekelt ez 10-12 éve még, de ma már rájöttem, hogy ennél azért többről szólnak a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "mindig ezzel jössz" kicsit túlzás, pláne az utóbbi időben ritkult meg ennek száma. De ha mégis bekerül egy-két ilyen komment tőlem, akkor azonnal felemlegetődik, hogy én CSAK ezzel foglalkozom... ami nem igaz! És nem is akarok erről tovább beszélni. Nem ezért tettem be az idézetet!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Resident Evil: Retribution

 

Sajnos ez harmatgyenge eresztés volt. Az egy dolog, hogy néhány elemet leszámítva köze nincs a játékokhoz (a korábbi részek után ezúttal se számítottam másra), de önálló filmként sem állja meg a helyét... a történet, a koreográfia, a "karakterfejlődés" - egyszóval minden - egy ZS-kategóriás akciómozit juttattak eszembe, semmiképpen nem egy műfaján belül minőségi alkotást, ami méltó a címére. Az akcióknak sem sikerült tűrhetővé varázsolni a filmet, gyermeteg és sablonos megoldások tömkelegével találtam szembe magam. Egy pozitívumot tudnék említeni: Ada Wong. :love:

A folytatásért nem ülök tűkön... elvagyok az animációs filmekkel, játékokkal, és a reménnyel, hogy a széria kap egy minőségi rebootot a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretem a Nolan-féle Batman trilógiát, de szerintem teljesen felesleges állandóan felhozni, hogy kinek milyen az ízlése. Különböző emberek vagyunk különböző véleménnyel. Valaki minden hibájával együtt elfogadja a filmet, sőt tudomást sem vesz róla, más meg azért kivesézi a hibákat. És ez így van rendjén.

 

Éppen ezért teljesen felesleges volt Frenkie beszólása, nem tudom, őt miért zavarta, hogy többen beszélgettek a film esetleges logikai hibájáról. Persze nem azzal van a baj, hogy ő ezzel nem ért egyet, de ő, ahelyett hogy kifejtette volna az ellenvéleményét kulturáltan, ugyanúgy kezdett viselkedni, mint Flóri.

 

Riddick, te meg nem tudom, miért linkelsz be olyan véleményeket, amelyek csak arra jók, hogy létrehozzanak egy virtuális gyűlölködést. Mindenki elmondja egy-egy sorban, hogy az adott illető egy f*sz, fejbe kell lőni stb. aztán kész. Ody-nak van igaza, az ilyen kommentekkel nem kell törődni. Érdekes, én sem ütközök ilyen véleményekbe, ha nem akarok. De ha mégis, tovább lépek. Mert mindenkinek joga van a saját véleményéhez, ezt nem győzöm hangsúlyozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel arra emlékszem, hogy a lakosságnak a menekülés szerepét szánta Batman és nem a lázongást puszta kézzel(ami jelen esetben egyenlő lett volna a vágóhídra küldéssel).

Látni nem hiszem, hogy sokan láthatták, hisz az egész csata egy utcasarkon folyt, és amelyik civilnek volt egy kis sütnivaló esze, lelépett amint rájött mi készülődik.

Ha Nolan tényleg ezt a szerepet szánta volna a jelenetnek, akkor nem ártott volna kihangsúlyozni, vagy akár egyszer is sugallni a célját.

És ha megengedsz egy személyes véleményt, én nem hiszem, hogy a rendőrök pártjára álltam volna, ha meglátom, hogy úgy vonulnak fel az elnyomóim ellen, mint akik azt várják, hogy lemészárolják őket. Sőt amikor a lövöldözés helyett a kézitusát választják, azonnal sarkon fordulnék, azon elmélkedve, hogy a csatornában tényleg csak olyan kevés oxigén volt, hogy az agysejtjeik tényleg annyira elhaltak, hogy elfelejtették a fegyverhasználat előnyeit :?

 

A tett nem kétlem hogy hősies volt, de ha a terroristák képesek lettek volna az aszfaltot leszámítva mást is célozni, és nem csak egy-két félremenő lövedék megy a tömegbe, akkor a csata nem kicsit másképp alakult volna.

 

 

Természetesen taktikailag marhaság volt amit a rendőrök csináltak. Ezt én sem vitatom. Ezért gondolom hogy direkt lett így megcsinálva. A bűnözők meg szerintem nem éppen jó lövők ,ezért ment mellé sok lőszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bűnözők meg szerintem nem éppen jó lövők...

Szerintem ezt senki sem vitatja, viszont egy ekkora célpont ilyen mértékű elhibázásához olyan szintű debilség szükséges a terroristák részéről, ami nem igazán illik bele a filmbe.

 

De túl van ez már ragozva, szóval én itt fejeztem be :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mindenkinek joga van a saját véleményéhez, ezt nem győzöm hangsúlyozni.

 

Mindenkinek... teljesen egyetértek. Bár amint ez megfigyelhető az élet tulajdonképpen minden területén, úgy a "vélemény alkotás" berkein belül is vannak egyenlők és egyenlőbbek. Nem, nem érdekel, ha valaki kritizál valamit, de azt elfogadható és emberi stílusban is lehet tenni!!! ... ezt nem győzöm hangsúlyozni!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagybátyám most írta h megnézte a TDKRt és hogy mennyire csalódott, mennyire rossz volt a film, 4/10et adott rá. Gyakorlatilag semmi nem tetszett benne neki, se macskanő, őt kifejezetten rühellte, meg hogy az összes karakter alig volt benne, ahogy akció is. És persze elfogadom, csak azért esett kicsit rosszul mert teljesen egyezik ilyen és szinte minden téren az ízlésünk, és nagyon vártam hogy hogy fog neki tetszeni de mikor nem ment el rá moziba, akkor más sejtettem hogy ez lesz. Na mind1, van ilyen is. :) Lehet most meg is nézem nemtudomhányadszorra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunger Games - Kicsit emésztenem kell még, mert elég komplex filmet láthattunk, és kíváncsi vagyok most már a könyvre is. Szerencsére megvan egy barátomnak szóval el fogom olvasni mindenképpen. Egyszerűen nagyon jó ez a film. Két részre lehet osztani. A felkészülésre és az arénára. De sokkal jobban tetszettek a háttérben zajló politikai szálak, érdekellenétek, és ahogy a média beleavatkozik még ebbe is. Kicsivel több akcióra számítottam de nyilván nem erről szólt a film, és ami volt az is izgi volt. Itt is remekül átjöttek az érzelmek már a film elejétől, de könyvben biztos még sokkal jobb. A színészek remekül játszottak, és bár a film vége nem hozott olyan nagy meglepetést, talán azért egy kicsit mégis. :) És ennek lesz folytatása? Hmm, kíváncsi leszek miről fog szólni. 7/10.

121611_hungergames.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar

 

Oké, elfogadható vélemény... (pláne ha emberi hangnemben adta elő) ... max nem értek vele egyet! De azért az érdekelne, hogy az első két rész tükrében mégis mire számított?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem érdekel, ha valaki kritizál valamit, de azt elfogadható és emberi stílusban is lehet tenni!!! ... ezt nem győzöm hangsúlyozni!

Szerintem nem szükséges elfogadható módon megtenni, mert mindenki számára relatív, hogy mi az elfogadható és mi nem. Ha elolvasol egy kritikát, és nem tetszik a stílusa, még mindig dönthetsz úgy, hogy nem foglalkozol vele és tovább lépsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunger Games -

És ennek lesz folytatása? Hmm, kíváncsi leszek miről fog szólni.

A könyv trilógia, valószínűleg filmen is meglesz mind a három. Még én sem olvastam, de itt van a gépemen, szóval még esélyes :)

Nem tudom, miről szól a folytatás, de ezzel lenne érdemes folytatni:

 

Felkel a kerületük az elnyomók ellen, és a végén győz az igazság :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyv trilógia, valószínűleg filmen is meglesz mind a három. Még én sem olvastam, de itt van a gépemen, szóval még esélyes :)

Nem tudom, miről szól a folytatás, de ezzel lenne érdemes folytatni:

Igen, csak akkor kevésbé illene már a cím. Azt hiszem az lesz az alcíme, hogy Catching Fire. Hmm. :hmm:

De ezt én is megnézném, mivel eléggé erre mutatott a film, és elkapnák a csúnya Sutherland bácsit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.