Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Berlinben levetítettek az új ST filmből 28 percet. A nézők között volt magyar is, így alább ő ír erről. Fokozott spoiler veszély.

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/03/26/star_trek_exkluziv/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cikkből egy spoilermentes részlet. Bryan Burk producer:

 

"A 12 producer közt van olyan, aki hardcore Star Trek fan, van, aki még nem is látott Star Treket és vannak olyanok, mint én, aki bár nyomon követte az összes sorozatot, de soha nem vonzotta be igazán. Be kell, hogy valljam, hogy én igazából mindig is Star Wars-rajongó voltam."

 

Ilyenkor azért mindig az jut eszembe, hogy a hardcore Star Trek rajongóknak -tehát akiknek ez az alfa és az omega- nem lehet ám mostanában egyszerü: a franchise-ukat jelenleg dirigáló/irányitó emberekből két befolyásos arc is nagy nyilvánosság elött szögezi le, hogy egyébként az SW-ért sokkal jobban oda van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, tuti igy van! Csak igazából magamból kiindulva: én meglepődnék ha mondjuk az ep.8 rendezője közölné, hogy mondjuk a Gyűrűk Urát sokkal jobban szereti és igyekszik GyU-s izt belecsempészni az SW-be, aztán a producer az ep.8 első 28 percének a vetitésénél megjegyezné, hogy egyébként az SW oké meg minden, de azért a Gyűrűk Ura a nagy kedvenc nála.

 

Picit off topik, de rákerestem erre a Bryan Burk arcra és most látom, hogy ő az akit Abrams producerként magával vitt az ep.7-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit off topik, de rákerestem erre a Bryan Burk arcra és most látom, hogy ő az akit Abrams producerként magával vitt az ep.7-be.

Akkor azért mondta. :D Egyébként az ízek már más lapra tartoznak. Az már nem jönne be ha kevernék mással. Főleg ilyen direkt kimondott módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks :D

 

Hoppá, Roland Emmerich a Függetlenség Napjához két folytatást is készít!

ID Forever Part One és a ID Forever Part Two.

http://www.slashfilm.com/plot-details-and-characters-for-independence-day-sequels-revealed-james-vanderbilt-doing-rewrites/

 

Will Smith mostohagyereke lesz a főszereplő meg még pár újgenerációs színész.

A plot meg: Az emberek tudják, hogy az alienek visszatérnek. Rájönnek, hogy féreglyukakon keresztül érkeznek, és így győzik le az űrben a hatalmas távolságokat.

Közben 20-25 év elteltével az emberek idegen technológiával felvértezett eszközökkel készülődnek az újabb háborúra..

 

Jól hangzik? :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor azért mindig az jut eszembe, hogy a hardcore Star Trek rajongóknak -tehát akiknek ez az alfa és az omega- nem lehet ám mostanában egyszerü: a franchise-ukat jelenleg dirigáló/irányitó emberekből két befolyásos arc is nagy nyilvánosság elött szögezi le, hogy egyébként az SW-ért sokkal jobban oda van.

A kemény magtól meg is kapja a magáét, legalábbis Abrams. :) De ezután lehet, hogy majd ez a producer is kap. :evil:

Szerintem kár ilyennel foglalkozni, amíg jó a film. És lényegében akkor is, ha rossz, mert szándékosan csak nem rontják el, csak azért, mert nem tetszik neki. Sőt, talán az, hogy nem rajongó, segít nekik objektívebbé tenni a filmet. Úgy értem, hogy ott az AVPR vagy a Predators, mindkettőt rajongók készítették, és bár van némi minőségbeli különbség a két film között, egyvalamiben mindkettő egyezik: nagyobb költségvetésű fanfilmnek tűnnek.

Persze ellenpélda is akad, Star Trek X: Nemesis, melynek a rendezője semmit sem tudott a Star Trekről, mégis olyan, mintha egy rajongó fogta volna a két kedvenc Trek filmjét és azok legjobb jeleneteit összegyúrta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cockneys vs Zombies: miközben baromira kezd unalmas lenni a zombiapokalipszis, azért néha feltűnik még egy-egy szórakoztató darab, bár ezek nálam újabban már csak a paródia érából tudnak előmászni. Bár a Cockneys vs Zombies nem lesz olyan klasszikus, mint a Shaun of the Dead vagy a Zombieland, de mindenképpen érdemes megnézni, aki szeret röhögni a fenyegetésként amúgy komolyan vehetetlen élőhalottak. A járókeretes üldözés, Alan Ford (a Blöffből Bunkó), az öregek akciói, mind elég bizarr ahhoz, hogy az ember jót szórakozzon a filmen. És még itt van Michelle Ryan is, aki megint marha jól hozza a vagány tolvajlányt, és ezúttal is mehetnek a fenébe Russell T. Davisék, amiért nem tették meg a Doki társának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vissza bizony!

A történet egy az egyben az animére hajaz, viszont ez az erőelvétel nekem fura. Nagyon nem szeretem az olyan filmeket, sorozat részeket ahol a főhős elveszti a memóriáját vagy az erejét. Remélem itt nem ezen lesz a hangsúly. A mesét szerettem, ez is tetszeni fog, bár ennyire nem szép japán nőt rég nem láttam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick egy szomorú hír, a Prometheus 2 körül nehézségek adódtak..

Damon Lindelof nélkül nagy bajban van a Fox, meg egyéb problémák miatt ki vannak készülve.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/BatFreak/news/?a=76523

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick egy szomorú hír, a Prometheus 2 körül nehézségek adódtak..

Damon Lindelof nélkül nagy bajban van a Fox, meg egyéb problémák miatt ki vannak készülve.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/BatFreak/news/?a=76523

Hogy én miért nem Los Angelesbe születtem forgatókönyv írónak. Csuda jó egy év lenne ez, teperhetnék Star Warsért, Alienért, talán még egy Star Trekért is. :yes:

 

Nekem nem volt bajpm a 2009-es filmmel. :)

Különösebben nekem sem, nagyon jó akció-vígjáték volt. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy én miért nem Los Angelesbe születtem forgatókönyv írónak. Csuda jó egy év lenne ez, teperhetnék Star Warsért, Alienért, talán még egy Star Trekért is. :yes:

 

Na igen. Végre a tengerészgyalogosok elmennének ismételten rovarírtásra, és odapiszkítanának a Mérnököknek is mi? :yes::)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen. Végre a tengerészgyalogosok elmennének ismételten rovarírtásra, és odapiszkítanának a Mérnököknek is mi? :yes::)

Mérnökök? Milyen mérnökök? Mik azok a mérnökök? Én Alien filmet írnék, mérnököt legfeljebb csontvázat találnának. Bááááár... Azzal indítana, hogy Shaw leszáll a Mérnökök bolygóján, és minden tök kihalt, síri épületek, aztán találna egy kamrát, tele tojásokkal. Megnézi őket, hogy mik azok, erre az egyik kinyílik. Odahajol, aztán BUMM! Kivetődik az arctámadó, elsötétül a kép és jöhetne a főcím: ALIENS, alá meg valami jó kis alcím. És aztán ugrunk egyet az időben, vissza az Aliens-Alien3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.