Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szupercella

Ez a "Szupercella" szerintem szupersz*r cím. Amikor olvastam azt hittem hogy valami Asylum-szemétről van szó.

Én arra számítottam hogy "Menekülési terv" lesz a címe (gondolom nem vagyok ezzel egyedül). Sokkal jobb lett volna.

A "szuperkreatív címadók" újra szuper munkát végeztek.

 

bjd6oi.gif

 

 

 

Legközelebb inkább nekem címezd. :)

Remélem nem gond hogy az angol változatot nem Neked címeztem. Igaz nem jelöltem meg senkit akinek ajánlottam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah várjunk, ezt most kinek címezzem.. :hmm: Áh megvan. :D Dzséjt és Frenkie, itt a ti kőkemény háborús eposzotok hősies amerikai katonákról. Peter Berg Navy SEAL filmje Mark Wahlberg-el többek közt.. :clap::cool:

qicc.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Revan9 mit szólsz a készülő Warcraft film sztorijához? :)

 

A főhős neve Khadgar lesz, aki Kirin Tor mágusa, Dalaran városállamban él. A történet kezdetén különös bűnesetek ügyében vizsgálódik, amelyek a lakókat félelemmel töltik el. Az ügy szálai a városfalakon kívülre vezetnek, ő pedig bátran elindul, hogy végére járjon az ügynek.

 

Mentora és egyben mestere Medivh mágus lesz, aki az emberiséget védelmezi a démonok ellen. Johnny Depp nevét pletykálták a karakter kapcsán még régen, de az oldal úgy tudja, hogy nem ő játszhatja a varázslót.

 

Jelen lesz még Lothar, Azeroth Oroszlánja, a lovag a király seregének a vezére. Bátor, kissé túlságosan is vakmerő. A Király és neje fontos mellékszereplők lesznek, nevüket sajna nem tudni, mindenesetre valószínűleg ismert színészek fogják őket megformálni.

 

Rengeteg ork felbukkanására számíthatunk, de lesznek törpék, trollok, elfek és lidércek is.

http://filmdroid.hu/2013/07/khadgar-es-medivh-a-warcraft-filmben/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Revan9 mit szólsz a készülő Warcraft film sztorijához? :)

 

A főhős neve Khadgar lesz, aki Kirin Tor mágusa, Dalaran városállamban él. A történet kezdetén különös bűnesetek ügyében vizsgálódik, amelyek a lakókat félelemmel töltik el. Az ügy szálai a városfalakon kívülre vezetnek, ő pedig bátran elindul, hogy végére járjon az ügynek.

 

Mentora és egyben mestere Medivh mágus lesz, aki az emberiséget védelmezi a démonok ellen. Johnny Depp nevét pletykálták a karakter kapcsán még régen, de az oldal úgy tudja, hogy nem ő játszhatja a varázslót.

 

Jelen lesz még Lothar, Azeroth Oroszlánja, a lovag a király seregének a vezére. Bátor, kissé túlságosan is vakmerő. A Király és neje fontos mellékszereplők lesznek, nevüket sajna nem tudni, mindenesetre valószínűleg ismert színészek fogják őket megformálni.

 

Rengeteg ork felbukkanására számíthatunk, de lesznek törpék, trollok, elfek és lidércek is.

http://filmdroid.hu/2013/07/khadgar-es-medivh-a-warcraft-filmben/

Első ránézésre jól hangzik. Úgy tűnik az ork inváziótól indítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ebből még jó dolgok is kisülhetnek :)

A kiderült sztorifoszlányok alapján állítólag Az utolsó őriző regényhez nyúlnak hozzá, mert annak igencsak hasonló a története. El kéne olvasni.

118028_1a.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A főhős neve Khadgar lesz, aki Kirin Tor mágusa, Dalaran városállamban él. A történet kezdetén különös bűnesetek ügyében vizsgálódik, amelyek a lakókat félelemmel töltik el. Az ügy szálai a városfalakon kívülre vezetnek, ő pedig bátran elindul, hogy végére járjon az ügynek.

 

Mentora és egyben mestere Medivh mágus lesz, aki az emberiséget védelmezi a démonok ellen. Johnny Depp nevét pletykálták a karakter kapcsán még régen, de az oldal úgy tudja, hogy nem ő játszhatja a varázslót.

Medivh-nek örülök a legjobban. Jó lesz őt látni, remélem nem cseszik el a karakterét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örihari. :D

Na akkor ezt majd lerendezzük. Nagyobb párbajt fogunk vívni mint Obi és Ani a Mustafar-on. :D

 

 

Peter Berg Navy SEAL filmje Mark Wahlberg-el többek közt.. :clap::cool:

Ezt valamikor én is meglesem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kis poszter sztem.

Natalie szuperdögös abban a páncélcuccban. :yes::rock:

Amúgy én még nem lattam a Thor-t. Úgy vagyok vele hogy Natalie miatt valamikor megnézem. Más miatt nem igazán étdekel. Lehet hogy emerre is ez a sors vár.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HIVATALOS: Három Avatar-folytatás készül: az első 2016 decemberében érkezik meg a mozikba.

http://www.deadline.com/2013/08/fox-james-cameron-set-group-of-writers-to-spearhead-trio-of-avatar-sequels/

Mai bejelentését követően viszont immáron hivatalossá vált, hogy nem egy, nem kettő, de három Avatar-folytatás készül, melyet Cameron külső forgatókönyvírók - Josh Friedman (Világok harca), Rick Jaffa & Amanda Silver (A majmok bolygója: Lázadás) és Shane Salerno (Vadállatok) - bevonásával hoz majd össze.

A három film forgatása szimultán történik majd, és három egymást követő év decemberében, 2016 és 2018 között kerülnek moziba. Döntését Cameron azzal indokolta, hogy miközben a folytatáson agyalt, rá kellett döbbennie arra, hogy - BS-riadó! - Pandora világa olyan sokrétű, karakterei olyan összetettek, hogy történetüket nem lehet mindössze két filmben elmesélni, ő maga egyedül pedig nem lesz képes ezeket a komplex sztorikat papírra vetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész után kíváncsi vagyok, mi van azon a holdon még, ami három filmre elég, mert őszintén szólva, egyre is kevés volt, amit eddig láttunk. A játékidő legnagyobb részét a National Pandoraphic vitte el, de a sztori 90 percben is elfért volna. Szóval kíváncsian várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nem aggódsz, hogy Shane Salerno( AVP: Requiem) is ott van a forgatókönyvírók csapatában? :D

Remélem Cameron elküldte továbbképzésre :D

Igen, most akartam beleszerkeszteni a kommentembe, hogy azért a forg. könyv írói jobb választások is lehettek volna. A War of the World se éppen a kedvencem, a Majmócák bolygója ojvé kategória, és ami Salerno urat illet: :fuck2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még kopaszon is ráugranék. :D

Én úgy már nem. Nekem koprin nem jött be igazán. :D

 

 

Amúgy ez a poszter nagyon hasonlít erre. :D

Sőt ez a Vashapsis még jobban is néz ki. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az új Rozsomák filmet. nagyszerű lett. Eleinte nem is hittem volna, hogy egy egy ilyen jó filmet fogok kapni. Volt benne összetettség és csavar is, megfelelő izgalom, valamint drámaiság is. Alig várom már a Days of the Future Past-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

endersgamefinalposter.jpg

 

 

Rozsi az Ezüst Szamuráj után egy kicsit nagyobbacska ellenséggel kell, hogy összecsapjon. :D Az Őrszem hogy tetszik?

Én csak az "X-MEN: Evolution"-ben láttam Őrszem-debellákat. Nagyon buzgón vadászták mutánsékat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=GEuveVPVkc4

 

Kijött a Walking with the Enemy trailere (ez az a film, ami a német megszállás utáni Mo-n játszódik és Ben Kingsley játssza Horthyt). Nekem ez alapján bejövős, bár látszik, hogy a holokausztfilmek szokásos sémáját követi majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is überütősnek tűnik. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=u2VVaTSbM4I

 

 

Azért az öreg sincs annyira rossz formában. :D

Rendesen gatyába kell ráznia magát ha megint Termi akar lenni. Bár ha nem menne neki akkor még mindig ott a CiGi. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.