Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nálam bevallom van hogy kialakul némi előitélet, de ha a film jó akkor ez úgyis tova száll. Lásd az emlitett Batman filmet, ahol azokon a képeken én is húztam a szemöldököm aztán a film meg baromira bejött. Ugyanez itt is: ez a kukoricás sztori igy első blikkre elég nagy hülyeségnek tünik, de igazából már számitok is rá hogy nagyon pozitivan fogok csalódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt imádja az ilyen sci-fiket :evil::lol:

Odáig meg vissza vagyok értük. :D

Viszont ez a behalt mezőgazdaság miatti zűrutazás tetszetős alapkoncepció. Bár az ötletet már elsütötték máshol (ott éppen nem a kukorica, hanem a kávé maradt meg, illetve ott egy járvány volt ezért a felelős), de az egy könyvben volt, filmben ilyesféle megközelítéssel ritkán próbálkoznak. És ez bejön!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forgatáson egy óriási kombájn is ott figyel

Majd a zűrutazók azt is viszik hogy azzal arassák le a zűrkukurúzát. :lol: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blizzplanet infói szerint a Warcraft mozi Arthas Menethil körül forog majd.

Arthas_dark.jpg

Arthas Menethil a Warcraft-univerzumban játszódó számítógépes játékok egyik szereplője, II. Terenas király fia, Lordaeron trónörököse. A Warcraft III: Reign of Chaos első felében a játékos az ő szerepét veszi fel; kezdetben az emberek bajnoka, azonban egy mágikus kard (amit úgy hívnak Jégpenge) megszerzése után fokozatosan a Lidérc Király irányítása alá kerül, élőhalottá változik, megöli apját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blizzplanet infói szerint a Warcraft mozi Arthas Menethil körül forog majd.

Remek hír! Az egyik kedvenc karakterem a játékban, akár jó akár rossz oldalon vagyok vele. :D És neki vannak a leg-Badass-esebb pillanatai is. :) De rosszul hangzik ez a Jégpenge, én maradok inkább a FrostMourne-nál. :)

Frostmourne.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blizzplanet infói szerint a Warcraft mozi Arthas Menethil körül forog majd.

Arthas Menethil a Warcraft-univerzumban játszódó számítógépes játékok egyik szereplője, II. Terenas király fia, Lordaeron trónörököse. A Warcraft III: Reign of Chaos első felében a játékos az ő szerepét veszi fel; kezdetben az emberek bajnoka, azonban egy mágikus kard (amit úgy hívnak Jégpenge) megszerzése után fokozatosan a Lidérc Király irányítása alá kerül, élőhalottá változik, megöli apját.

 

Ilyen hamar Arthas-szal akarnak foglalkozni? A legutóbb még arról volt szó, hogy Khadgar tanítványa lenne a főszereplő és az orkok inváziójának történetét mesélik el. Túl korainak érzem. Arthas-szal a 2. vagy a 3. film környékén foglalkozni.

Érdekesség: annak idején évekkel ezelőtt felröppent a hír, hogy Arthas lenne a film középpontjában és Christie Golden Warcraft regényét filmesítenék meg.

 

Remek hír! Az egyik kedvenc karakterem a játékban, akár jó akár rossz oldalon vagyok vele. :D És neki vannak a leg-Badass-esebb pillanatai is. :) De rosszul hangzik ez a Jégpenge, én maradok inkább a FrostMourne-nál. :)

 

Én meg maradok a Jéghalálnál. :D Utálom, ha nem fordítanak le a fantasy-ben ilyen neveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen hamar Arthas-szal akarnak foglalkozni? A legutóbb még arról volt szó, hogy Khadgar tanítványa lenne a főszereplő és az orkok inváziójának történetét mesélik el. Túl korainak érzem. Arthas-szal a 2. vagy a 3. film környékén foglalkozni.

Érdekesség: annak idején évekkel ezelőtt felröppent a hír, hogy Arthas lenne a film középpontjában és Christie Golden Warcraft regényét filmesítenék meg.

 

Remélem a Lángoló Légiónak, és Kil'jeadennek adnak valami szerepet, mert nekem ők a kedvenc gonosz bandám. :evil: De kezdjék a legelején, és ne rögtön a Lidérc Királyos dolgoknál.

 

Én meg maradok a Jéghalálnál. :D Utálom, ha nem fordítanak le a fantasy-ben ilyen neveket.

 

Dettó, hülyén hangzik a magyar mondatban az angol név. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jaj...kezdődik.. :roll:

Interstellar poster

 

Az időmilliomosok megint jól érzik magukat. Csinálják csak, ha ettől olyan jó nekik. Nekem megvan az elég kemény és határozott véleményem ezekről.

De várjál Jake, majd ha igazán beindul a Nolan haterek gépezete, akkor lesz itt nagy "buli"...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy fura mert megállás nélkül teszi fel magáról a képeket forgatás közben a Rock, de még egy képen sem láttam az arcát, valahogy mindig úgy van fényképezve, hátulról vagy belóg a haja. Kíváncsi vagyok miért. :D Persze lehet csak véletlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom majd egy hivatalos plakáton szétphotoshoppolva megmutatja magát teljes egészében :D

 

Azért remélem ez a film nem úgy végzi, mint a 2 évvel ezelőtti Conan mozi.. Kritikailag, nézőileg, anyagilag is bukás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a Lángoló Légiónak, és Kil'jeadennek adnak valami szerepet, mert nekem ők a kedvenc gonosz bandám. :evil: De kezdjék a legelején, és ne rögtön a Lidérc Királyos dolgoknál.

 

 

 

Dettó, hülyén hangzik a magyar mondatban az angol név. :nana:

Így van, a Warcraft univerzumból minimum 2 nagy trilógiát is lehetne csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végzet ereklyéi – Csontváros

 

 

Na bazzeg, ebben aztán minden volt… Démonok, vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok, vadászok, mágia, rúnák, elvarázsolt kastély… Az egész egy pofátlan koppintás, egy óriási puzzle, amit rengeteg más filmek/történetek ismerős jeleneteiből és hangulataiból ollóztak össze, csak hogy a legfontosabb példákat említsük: Supernatural, Harry Potter, Underworld, Penge, Kaptár, Varázslótanonc, sőt picit Elhurcolva – no de ami legjobban fájt, az EPV és EPVI. A mozi egy hatalmas misztikus katyvasz, egy újabb ifjúsági hókuszpókusz – mert már a mai ifjúság tűrésküszöbébe még a csápos szörnyeteg látványa is simán belefér…

 

Most biztosan azt hiszitek, nézhetetlen az egész, pedig nem az. Kifejezetten szórakoztató, amíg nagyüzemben nem történnek dolgok, még sejtelmes is. A trailer kivételesen nem lövi le a fő poénokat, így van meglepetés is a filmben, a látvány néha kimondottan jó, ami viszont abszolút kellemes meglepetés volt: Lena Headey, a szőke Lannister a GOT-ból, valamint Kevin Durand pl a Robin Hoodból. Az ifjú színészek tökéletesek arra a karakterre, amit kitaláltak nekik, s bár a film közepe a kötelezően fájdalmas szerelmi háromszöggel kissé leül, összességében egy újabb tinifranchise jól sikerült első darabját láttam. Kár, hogy nem olyan az egész, mint amit a trailer sugallt, akkor egészen kiváló lehetne…

 

65%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogalmam sincs mi ez a film. Épp nyaraltunk Orfűn és a rádióban megállás nélkül ennek a reklámja ment, és el is felejtettem megnézni, hogy mi ez. :D

 

 

Ez egy új tinifranchise első része, az Álomgyár újabb vasa a tűzben. Kíváncsi vagyok, végigviszik-e.

 

Az Alkonyatnál jobb, az Éhezők viadalánál gyengébb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy új tinifranchise első része, az Álomgyár újabb vasa a tűzben. Kíváncsi vagyok, végigviszik-e.

 

Az Alkonyatnál jobb, az Éhezők viadalánál gyengébb. :)

Igen azóta meglestem a trailerét, és lehet megnézem majd, mert nem tűnik olyan rossznak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jól jönne a csajnak Supermanus hogy visszavigye a zűrjárgányhoz mint az oroszt a negyedik Reeve-féle Supis filmben. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron szerint a Gravitáció minden idők legjobb sci-fije

 

James Cameron is megtekintette a Gravitációt és a jelek szerint eldobta tőle az agyát.

 

„ Lehengerelt, totálisan ledöbbentett. A Gravitáció viszi a pálmát a legszebben fényképezett űrjelenetek közül és szerintem a sci-fi filmek legjobbja. Nagyon régóta vágytam már egy ilyen produkcióra. Alfonso és Sandra izgalmasan mutatják be, hogy miképp harcol egy nő az életéért a gravitációmentes térben” – mondta, majd folytatta . “Miközben olvastam a forgatókönyvet arra gondoltam, hogy milyen rettentően nehéz lesz hihetően bemutatni a zeró gravitációban zajló eseményeket. Biztos vagyok benne, hogy Alfonso a stúdióval nagy csatát vívott azért, hogy minden a lehető legjobban nézzen ki. Ő pontosan tudta, hogy mit akar, hogy miképp kell kinéznie a filmnek és megküzdött érte.” – tette hozzá Cameron.

 

gravity04k.jpg

Eddig vagy 20 komoly szaklap írt róla kritikát, és mind pozitív. Az év egyik legjobb filmje a hírek szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.